Іванна Пушич• 15 июля 2022

Між оголошенням у Вінниці повітряної тривоги та прильотом ракет пройшло...

... увага... 31 (ТРИДЦЯТЬ ОДНА!!!) хвилина, повідомив міністр внутрішніх справ Монастирський. За цей час можна було не те, що сховатися в бомбосховищах-підвалах, а евакуюватись з міста...
Те, що орки мають відповісти за цей теракт по повній, це аксіома. Але відповідні служби й влада повинні пояснити, що робилось за ці тридцять одну хвилину, щоб запобігти жертвам серед населення. Чим займалася поліція та інші відповідальні особи, щоб припинити прогулянки та посиденьки в кафе.
І як ставиться до тривог саме населення. Щоб було зрозуміло, в Ізраїлі під час обстрілів із сектора Гази у мешканців є рівно 30 секунд (ТРИДЦЯТЬ СЕКУНД!!!) для того дістатися до укриття.
А як ведете себе ви під час повітряної тривоги?
NesmeyanaYa• 15 июля 2022
Нехай він покаже карту бомбосховищ Вінниці в тому районі
Майстерня домашнього текстилю• 15 июля 2022
Ніяк, бо укриття нема((
NesmeyanaYa• 15 июля 2022
В Ізраїлі справжнє бомбосховище практично в кожній будівлі
автор Іванна Пушич • 15 июля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
я теж думаю-а куди бігти взагалі?
Елена1265• 15 июля 2022
А министр внутренних дел, случайно, не сообщил, где было ближайшее бомбоубежище от того места, куда прилетело и сколько человек оно вмещает?
Kusyka• 15 июля 2022
Смотрела интервью, там говорят что не больше пяти минут прошло
автор Іванна Пушич • 15 июля 2022
і як взнати куди впаде.і куди з каляскою бігти з дітьми
Rubiii• 15 июля 2022
Я веду себя беспечно во время тревоги, у меня нет приложения с тревогами и я живу за городом, здесь нет тревоги. Нет локаторов этих, откуда должна орать тревога.
Ksyndik• 15 июля 2022
Я працюю близько місця удару . Під час тривоги завжди на робочому місці. Не має куди сховатися. Вчора такий стресс і переляк отримала , ніколи не забуду
NesmeyanaYa• 15 июля 2022
Ответ дляKusyka
Тривога була в 10:12. Вибухи в 10:46
Kusyka• 15 июля 2022
vray• 15 июля 2022
Ответ дляІванна Пушич
я теж думаю-а куди бігти взагалі?
От эпицентра. А где он будет-никто не знает
Anita123-13ef• 15 июля 2022
Ответ дляЕлена1265
А люди в паніці бігали його і шукали? Всі поводиоись безпечно без вийнятку
Rubiii• 15 июля 2022
Вроде бы говорили о 5 ти минутах с начала тревоги, сейчас уже 30
modiin• 15 июля 2022
В Израиле в каждом частном доме и в каждой квартире есть комната безопасности.
ksyuha831• 15 июля 2022
Ответ дляNesmeyanaYa
Тривога була в 10:12. Вибухи в 10:46
Це офіційні особи в 10.46 підтвердили вибухи, а самі вибухи були раніше.
coch100• 15 июля 2022
Ответ дляKsyndik
Ну вот все случилось, слава богу живы, что думаете как дальше действовать во время тревоги? Ваше руководство что то предложило?
NesmeyanaYa• 15 июля 2022
Ответ дляRubiii
vikiss• 15 июля 2022
Я розумію, що бомбосховищ у нас нема, але знаходитись у приміщенні за двома стінами чи підвалі все ж безпечніше, ніж на вулиці.
Peko_Sveta• 15 июля 2022
Автор, можливо, якщо люди б почали ховатись, то жертв було б набагато більше. Немає там бомбосховище, а сховатись можно саме туди, кули влучить ракета, бо укриття люди шукають в основному в будівлях .
NesmeyanaYa• 15 июля 2022
Ответ дляvikiss
Дуже постраждали ті, хто були в клініці. Там були стіни.
Від ракети стіни особливо не допоможуть
Белоснежная• 15 июля 2022
В стиле «сама дура виновата». То идите на работу, надо экономику поднимать, то эвакуируйтесь в течение 31 минуты.
Ksyndik• 15 июля 2022
Ответ дляcoch100
Нічого, сьогодні всі вийшли на свої робочі місця. Спитав директор як ви ? І на тому все . Що він нам може запропонувати, немає укриття . Вже після вибуху ми самі закрилися і побігли в багатоповерхівку в підвал
Snehka• 15 июля 2022
В нашому місті укриття то в школі то в садочку то в багатоповерховому буд.підвали.
Ми під час тривоги до кв.в ванну кімнату(хоча там плитка усюди. Але правила 2-х стін. Щоб не знаходитися на вулиці. Але хто зна де безпечніше коли і в будинки і в школи і в садочки цілять(
NesmeyanaYa• 15 июля 2022
Ответ дляksyuha831
Ні, не офіційні особи. В цей час були вибухи.
Подруга живе поруч. Саме в 10:46 вона написала, що вибухи
итн• 15 июля 2022
Ответ дляvikiss
Не боятся наши люди. Тревога звучит, на улице куча детей гуляет, бабки возле подъезда на лавке и т.п.
Ясно, что от точного попадания врядли спасешься, но хотя бы с улицы уйти...
Ksyndik• 15 июля 2022
І що хочеш роби , укриття немає , і на роботу ходити треба. Бо за які гроші жити
Белоснежная• 15 июля 2022
Ответ дляитн
Куда идти, если в маршрутке едешь на работу?
итн• 15 июля 2022
Ответ дляБелоснежная
Я написала не об этом, а о гуляющих детях и гуляющих взрослых.
Snehka• 15 июля 2022
Ответ дляKsyndik
Робота то теж..під час сирени всі на містях, начальство не сприяє щоб працівники чи до підвалу чи сховища йшли.