Michael s Girl• 16 июля 2022

У вас есть сериал, который вы пересматриваете уже бессметное количество раз?

У меня это "Секс в большом городе", а у сестры "Дикий ангел") Часто слышу, что "Клон" многие пересматривают и "Великолепный век"
Результат:
вже голосів: 134
101 (75.37%) Да
31 (23.13%) Нет
2 (1.49%) Ответы
Ворона• 16 июля 2022
Отчаянные домохозяйки ❤️
Вірші на замовлення• 16 июля 2022
Нічого не передивляюсь, шукаю щось нове
Livka• 16 июля 2022
Друзья. Раз 20 уже.
Evga32• 17 июля 2022
Друзі - разів 30. Іноді рандомно серії вмикаю на кухні.
Evga32• 17 июля 2022
І ’Свати’ - дивлюсь заради настрою, якийсь такий світлий, домашній, літній
dashacheh• 16 августа 2022
Ответ дляnezhinka
Багато разів - ні, але передивлялася Падіння з Джиліан Андерсен, Убивство, скачала Сосни, буду переглядати. Теж збиралася передивитися Клон, але вже не зайшло. Лост іще можна було б передивитися, якби не дратуюча мене кінцівка. Ще б хотіла переглянути, але забула назви, може, хтось нагадає:
- Убито хлопчика, підозрюють чоловіка, а виявилося в останню хвилину, що це дівчинка, його дочка зробила.
- дівчина заявляє в поліцію, що її згвалтували, їй ніхто не вірить, звинувачують, але виявляється, що то серійний маніяк, вдирається в будинки, знімає на відео, гвалтує навіть бабусь. Розслідування ведуть жінки.
Сериал называется Невероятное.