Одни_мысли• 16 июля 2022
В группе школы родители голосуют за Очное обучение
Началась голосовалка, шок, за очное голосуют.
Через дорогу от школы есть укрытие старое - закрыто …
Одни_мысли
• 16 июля 2022
Как я дам, если там имена и фамилии?
Девочки, 1 человек пока за дистанционное
Зубожиння• 16 июля 2022
Я тоже за очное обучение и за мир во всем мире, но толку, меня никто не спрашивает...
Бывшая блондинка• 16 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
Как я дам, если там имена и фамилии?
замажьте имена
Твоя подруга• 16 июля 2022
А я вірю! Теж таке бачила. Це ж так діти надоїли батькам, що готові відправити в школу, прикриваючись тим, що типу, треба знання, соціалізація. Не можу зрозуміти таких.
Начальник Анонимов• 16 июля 2022
ЗУ всі за очне в тому числі вчителі.
Лише декілька батьків проти.
Начальник Анонимов• 16 июля 2022
Підготовка повним ходом йде, переселенців мають пересилити кудись зі шкіл
Гроші збираються на ремонти і тд
ЯсноВидящая• 16 июля 2022
В нас теж було таке голосування, точніше опитування, але ніхто ж не бачить результатів! Тому я не знаю, що вирішать, але довідку від педіатра сказали принести...
Одни_мысли
• 16 июля 2022
Ответ дляБывшая блондинка
Удалено администрацией...
Тю, нормально вообще? ))
Мама Чели• 16 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
фото
Ну так вы можете и не пускать свою дитятку в школу. У каждого есть выбор.
Одни_мысли
• 16 июля 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Пісец
Есть бомбоубежище напротив школы - мы вернулись в конце июня, оно тупо закрыто все лето
мы там 24го прятались
Рюмка ДЗЫНЬ• 16 июля 2022
Автор,у ребёнка в школе примерно также.Киев,центр.Это же надо чтобы так задолбали собственные дети чтобы пихать их под ракеты...
Одни_мысли
• 16 июля 2022
Ответ дляМама Чели
Вот не надо хамства в такой теме, ладно?
Твоя подруга• 16 июля 2022
Я не розумію, яке може бути голосування, яке бажання когось. Ще б на ромашці погадали.
75В• 16 июля 2022
Ответ дляОдни_мысли
фото
Треба було ж нормальне голосування влаштувати, а то потім рахуй. Та й моральний тиск більше буде на меншість.
Батьків можна зрозуміти, мабуь немає можливості ані з дитиною сидіти, ані допомогати їй в навчанні.
На привозе• 16 июля 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А Вы в бомбоубежищах безвылазно сидите?
Ищу-брожу• 16 июля 2022
Я за очне, Київ. Вже багато разів писала. Квартира на останньому поверсі, прямо біля школи. Я на роботі, дитина вдома. Якщо тривога, то з 16 поверху по сходах в паркінг. В школі є підвал, зараз облаштовують. Короче, мені спокійніше, коли дитина буде з друзями.
Одни_мысли
• 16 июля 2022
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Причем у нас заводы недалеко очень - можно сказать стратегические, и еще пару объектов рядом