Как_б_не_так• 16 июля 2022

Грыжи в позвоночнике. К кому обратиться Мукачево или вся Украина онлайн

Есть заключение Мрт , много плохого кроме грыж.
Нахожусь на Закарпатье.
Желательно Мукачево .
Или можно в другом городе, тогда онлайн консультация
Вытворунка• 16 июля 2022
А що саме потрібно власне? Хірургія? Якщо ні, то живить собі. Грижи не лікуються.
Дружба2016• 16 июля 2022
Едьте в Киев. Институт Нейрохирургии.
автор Как_б_не_так • 16 июля 2022
Вначале консультация. Тк боли были давно.
А сейчас невыносимо . Срочно нужно консультироваться, тк там всп плохо
Вытворунка• 16 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Якщо налаштовані на операцію, то інститут нейрохірургії, Київ. Якщо просто побалакати, то сенсу немає. Вам скажуть - ходите? Ну то ходіть. Як не зможете ходить - зробимо операцію. Інших методів лікування гриж не існує.
В мене 3 грижи в попереково-крижовому відділі, одна з них секвестрована. Рятуюся фізкультурою. Хоча так воно задовбало, що іноді хочеться усе ж таки погодитися на операцію.
Чебураха с перцем• 16 июля 2022
Мрт делали? Иначе особо смысла нет в консультации, тем более, онлайн
Мне помогает остеопат-вертебролог-мануальщик, я не вижу смысла лечения без постановки позвонков на место, до или после снятия воспаления, что опять же, видно на мрт. Потом упражнения и спину закачивать
автор Как_б_не_так • 16 июля 2022
Ответ дляВытворунка
А як без консультации зрозуміти самій чи потрібна операція.?
автор Как_б_не_так • 16 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Вчера сделала.
Но доктор еще не смотрел , тк я в новом городе .никого не знаю толкового.
Но по заключению все плохо.
Да и чувствую себя плохо
Амели на мели• 16 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Хто визначив, що все погано?
Вытворунка• 16 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Ще раз - грижи лікуються виключно операцією. І ніяк інакше. Можна зняти больовий синдром медикаментозно, можна фізіотерапію-ЛФК, Все це не лікує, а лише дає певну ремісію.
Тому питання про операцію риторичне. Хочете позбутися остаточно - виключно операція. Не хочете операцію - в консультації сенсу немає.
Єдиний виняток синдром кінського хвоста, але то такий критичний стан, що його пропустити неможливо.
Вытворунка• 16 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Якщо там вже дійсно сформована грижа з єкструзією, то її назад вже не впихне жоден мануальщик. Це неможливо в принципі, бо розірвалося фіброзне кільце котре тримало речовину диска всередині.
АБВГДейка• 16 июля 2022
Ответ дляВытворунка
Є ще резорбція. Грижі значно зменшуються і операція непотрібна.
Єпіфанов, російський лікар. Можна його відео подивитись.
Вытворунка• 16 июля 2022
Ответ дляАБВГДейка
Та резобція із серії зустріти в жіночому туалеті принця Монако котрий закохається з першого погляду. Чисто теоретично - йомвірно. Практично - красива казка.
Грижи зменшуються, тому що з них виходить волога, але саме по собі повністю воно не зникає.
Про операцію вже говорила - не існує жодних інших методів лікування гриж окрім хірургії. Тому розмови потрібна-не потрібна операція дивні. Грижа є? Значить щоб її позбутися операція потрібна. Інша справа, що з грижами, навіть такими як в мене, можна навчитися жити, ввести в період ремісії, тощо.
Чебураха с перцем• 16 июля 2022
Ответ дляВытворунка
Ну у меня так, бегаю пока
автор Как_б_не_так • 16 июля 2022
У меня вот
Вытворунка• 16 июля 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Ну у меня так, бегаю пока
Типова картина. В мене схоже, тільки секвестр ще є на л4-Л5 и лордоза вже немає нажаль +грижи Шморля
Вытворунка• 16 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
У меня вот
Єммм... ну так у вас там бактеріальне запалення під питанням. То ж інше...
Амели на мели• 16 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
У меня вот
Те що там багато написано, не значить що все плохо і трагічно.
Я не лікар, але там нічого такого смертельного і критичного немає.
автор Как_б_не_так • 16 июля 2022
Ответ дляАмели на мели
Спасибо, а то я совсем духом упала .жду понедельник и к доктору
автор Как_б_не_так • 16 июля 2022
Ответ дляВытворунка
Да? А чего другое ? Я вижу грыжи и стеноз. Слова страшные (
Вытворунка• 16 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
В конце. Спондилодисцит під питанням. Це запалення кісткової тканини. Бактеріального характера скоріш за все. Можливо остеомієліт вам більш знайоме слово. Це до лікаря. Однозначно.