фрау Гитта• 17 июля 2022
Кабьеты-советчицы, что у вас на завтрак?
Гордая_птичка• 17 июля 2022
А в обед мойва жареная, в форе по акции купила размороженную по 65 грн кило
фрау Гитта
• 17 июля 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Перцы начиненные с мясом и рисом🥰
Мені чогось перці асоціація з пестриками. Краще Казати перець)
забиякина• 17 июля 2022
Ещё ничего. Бутерброд с колбасой и сыром будет, скорее всего. И может куплю солянку в кулинарии
Грушки-яблочки• 17 июля 2022
Ответ дляКастрюлька
Кто?
то знову сідєльніцам виїхалі спокою не дають, певно)))) от і придумала собі словечко... чула дзвін, як то кажуть)))
Грушки-яблочки• 17 июля 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Это из какого языка вы слово вырвали? Польский? Белорусский?
та яке, то із руЗЬкого )))
Мадам Подлинник• 17 июля 2022
Овсяные отруби в виде жидкой каши с оливковым маслом и сыр бри. Кофе с молоком
Грушки-яблочки• 17 июля 2022
Ответ дляДокладная
Жіночки.))
Хто вам таке сказав? Нема такого слова взагалі
фрау Гитта
• 17 июля 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Звідки стільки жовчі з самого ранку ? І навіщо з таким настроєм сюди зайшли? Іншим його зпоганити?
Грушки-яблочки• 17 июля 2022
Ответ дляфрау Гитта
жовч - у вас)))) аж тему створили))) а настрій в мене чудовий: приїхала до дітей, зараз поїдемо з кобєтами і дітьми на Жарновецьке озеро або до Владиславова на море
фрау Гитта
• 17 июля 2022
Ответ дляГрушки-яблочки
Воно й видно який чудовий.(
Гомосноб• 17 июля 2022
Ответ дляфрау Гитта
то дама із сусідньої теми про мову, там жовч випустила і до вас прийшла