Прасковична• 17 июля 2022

як у вас настрій сьогодні?

у мене болить голова і хочеться спать.
кіт дрихне.
можна рвать ягоди. в хаті є робота.
але нема настрою. зовсім.
думаю, пожерти? чи лягти спать?
Результат:
вже голосів: 43
29 (67.44%) пожерти, а тоді спать
14 (32.56%) спать, а тоді пожерти
Везучая_Алиса• 17 июля 2022
Дуже погано
У нас дощі, я страждаю від низького тиску

valleriya14• 17 июля 2022
У нас дождь, холодно. Хочется спать
Майстерня домашнього текстилю• 17 июля 2022
Ридатєльний, хз, чого, очі на мокрому місці. Сходили з дітьми до церкви, стою в куточку і сльози лльються казна чого. І дома ходю нюняю. Пишу чоловіку анекдот і реву. Гормони, мабуть, сказились.
Прилипало• 17 июля 2022
Хочу чи не хочу, треба йти рвати вишні і малину, бо в 5 годин в маршрутку і на Київ, а там купа хатньої роботи перед робочим тижнем, і працювати потрібно ще сьогодні, бо завтра знов почнеться робочий треш.
Чавонадо• 17 июля 2022
Сильная депрессия, жить не хочется. Едет крыша от всего этого.
вкрации• 17 июля 2022
Нема дощу, але має бути за прогнозом. Лежу в ліжку, тільки поснідала кавою та малиновим пирігом
Почемучечка• 17 июля 2022
дожираю мороженный торт ... потом пойду куплю кофе... а потом вздремну
работы хватает. но многое делать не хочу.
Муроводчица• 17 июля 2022
Берите пример с кота - поели и баиньки
Шиворот Навыворот• 17 июля 2022
Ответ дляЧавонадо
Это точно , едет крыша неспеша, никаких планов, живёшь одним днём, и что дальше, как выживать? Короче в хате срач, руки не стоят вообще ни к чему

Батя, я стараюсь!• 17 июля 2022
Немає настрою.
Води немає більше доби. Тварюки рашисти перебили водогін. Дніпро
Батя, я стараюсь!• 17 июля 2022
Ответ дляМуроводчица
Берите пример с кота - поели и баиньки
Муроводчица• 17 июля 2022
Ответ дляБатя, я стараюсь!
фото
Ну ось, красота
Чавонадо• 17 июля 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Я не привыкла жить одним днем. до войны, для меня это был нонсенс и по моему мнению , так жили маргиналы. Поэтому сейчас мне так тяжело и никак не могу адаптироваться.
язззззь!!!• 17 июля 2022
Дуже погано. Прийняли у себе кішку на період війни. 2 числа була нормальна - оглядав лікар і вакцинували. З´явились кірки на вухах. Пролікували вушного кліща. Не допомогло.
А сьогодні діагноз - пласкоклітинний рак. Зараз їй відрізають вуха.
Дуже погано.
Баррикадница• 17 июля 2022
Ответ дляБатя, я стараюсь!
фото
И мой