УраганнаЯ• 18 июля 2022
Дівчата, як ставити на місце людей, які сунуть носа не в свої справи?
Ми живемо за містом. До найближчого магазину нам 25 хв пішки. Я коли їду на закупи з дочкою,то їдемо візочком. Дочці 2,5 роки. Раз 5 слухала від сусідської бабці ,що дитина має ходити пішки і тд. Сьогодні повертаючись з магазину знов її зустріла. Вона ж за своє. Я робила вигляд ,що не чую її. Потім почала вже казати,що дитина не розвивається, що має ходити і тд. Я вже не витримала і запитала,а закупи я маю в зубах нести ті 2 торби? Може я сама вирішує як мені зручніше?
Вона так ну да,ну да....
Тепер от сижу і думаю,що наче і нахамила їй,але з іншого боку ну хто питає ті поради?
Вона так ну да,ну да....
Я не тону• 18 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Бачила я ці велосипеди ще років 10 тому, який там багажник,не смішіть. Так бутилку води кинути
Тоді купуйте таку телегу, як в супермаркетах...)
LarsonPeterson• 18 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
та да, а памперсы, молоко, капусту и сок в зубюах надо тащить, еще и велик вперед себя толкать.
спасибо, кушайте сами.
Творю чудеса• 18 июля 2022
Деколи так погано бути гарно вихованою! Наберіться мужності і фиркніть їй, або пошліть культурно. Так щоб ховалась, коли вас бачить
LarsonPeterson• 18 июля 2022
Ответ дляparele
МарьяИванна, а у Вас вон вообще буряк сорняками зарос.
а она вам в ответ, та буряк то не страшно, главное чтбо онжэлка не заросла,
а ребенок то у тебя чего в коляске ездиит, здоровый уже такой, а расселсо, ножками, ножками, вот мы в вшае время...
УраганнаЯ
• 18 июля 2022
Ответ дляЯ не тону
Я питала у вас,що мені купувати?
Мені цілком вистачає нашого візочка
ротцвеники• 18 июля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Ой, у меня была аналогичная ситуация со свекровью. Приходила и за ту коляску, которая стояла в коридоре, методично выносила нам мозг и рассказывала до чего ж я мать никудышняя, что ребёнок в 2 года в коляске ездит. Я поначалу обьясняла про продукты и т.д. а потом в лоб спросила, чего она к той коляске прицепилась и попросила больше эту тему не поднимать. И тут она мне заявила, что коляску мою забирает, она приглянулась второй невестке и ей нужнее, а у нее коляска не такая удобная.
Может быть и Вашу коляску, Автор, просто хотят банально отжать
?
Забрала?
Сижу на стуле• 18 июля 2022
Попробуйте перехватить инициативу в разговоре - не она наезжает, вы отбиваетесь, а наоборот.
Наверняка у неё есть больные «мозоли» - вот и наступайте на них.
Воспринимайте это как игру, а бабку как тренажёр, поучитесь на ней - с другими хамами попроще станет. Просто поставьте перед собой цель - уделать бабулю и ищите способы, и не смущайтесь, она сама долго выпрашивала
УраганнаЯ
• 18 июля 2022
Ответ дляparele
Вооот, примерно так и отвечайте соседке, умеете же)
Ну не хочеться хамити людям,от зовсім. Але берегів не бачать зі своїми порадами,які ніхто не питає
Умный хвост• 18 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Та ні, вона все спихає на те,що її внук з року ходив пішки
До машини?
Умный хвост• 18 июля 2022
Ответ дляЯ не тону
Купіть велосипед з ручкою, періодично ще й дитина буде крутити педалі, буде легше і сусідам спокійніше)
А для дитячої спини велосипед з ручкою гірший за візочок на довгих відстанях. + Туди частину торб не закинеш. Але так - сусідам спокійніше, аргумент
Умный хвост• 18 июля 2022
Ответ дляfreedom_2015
ви навіть не повинні виправдовуватися .Це в них совок в голові ,то не можна на руках довго носити ,то віддавай в рік в яслі ,то навіщо візочок .Бо самі пахали як коні .Вам зручно? все .Дивлюсь на зірок західних ,так там і в 4 і в 5 діти в візочках і ніхто не дістає .
У німців дітей возять у причепах до велосипеда, там само собак, покупки... Так от, у тих причепах їх возять навіть до школи. Найстаршого, кого бачила, то це хлопця років 14 у тому причепі сидів у позі лотоса. Але то вже думаю по приколу було. Але от класу до 3го купу дітей возять і не переживають, що мають ходити, розвиватися
Veronika_100k• 18 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Эта совковая нудная старая жопа вам послана не просто так. Вам придется научиться отстаивать свои границы. Иначе следующий урок будет еще похлеще😀
Карапулька• 18 июля 2022
Ответ дляЯ не тону
Для чого? Шоб баба рота стулила?
Леди на мопеде• 18 июля 2022
Ответ дляLarsonPeterson
самая неудачная покупка - вот эти вот тупорылые велосипеды.
У меня ребёнок в него и садиться отказался, простоял тот велик 2 недели в коридоре и без толку. Хорошо, что не покупали, дали нам попользоваться
УраганнаЯ
• 18 июля 2022
Ответ дляУмный хвост
В Австрії теж возять,в Польщі
БершкомангоЗар• 18 июля 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Та розумієте,це ж не вперше. Вона ставить ситуацію так,що наче я дурна не знаю як за своєю дитиною дитивитись і що робити
Игнорируйте. Может она Вас специально провоцирует на скандал, чтобы потом развести трагедию на все село.
БершкомангоЗар• 18 июля 2022
Ответ дляЯ не тону
Так і знала, що буде така відповідь. Ні, воно реально зручно і можна їздити так років до п´яти.
Навіщо? Велосипед не зручний ні для покупок (в автора вони ж мене достатньо великі, якщо магазин далеко), ні для дитини (бо в колясці можна і лягти, й заснути, а на велосипеді ні)
БершкомангоЗар• 18 июля 2022
Ответ дляСижу на стуле
Как вариант. Не успела бабуля рот открыть, а автор ’Добрий день, Марія Петрівна, що це в вас не покошено перед двором, такий вигляд неохайний’ або просто ’Там курка бігає по дорозі, то не ваша?’ і тікать)))
Сижу на стуле• 18 июля 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
«А з вас Марія Петрівна, як я помітила, хазяйка так собі. Стоїте та дивитесь, в кого що не так, а сама ні за холодну воду…»
Коко На Страже• 18 июля 2022
Ответ дляЯ не тону
Ви мене не так зрозуміли. А на бабульок таких не треба звертати уваги, бо там маразм.
Однозначно згодна, зараз таких бабульок дуже багато, вони банально хворі, нещасні люди, тому не звертайте уваги, привіталися і пішли собі далі
Не фонарь• 18 июля 2022
Ответ дляЯ не тону