Продавчиня кіз• 1 час назад
Як не комплексувати?
Я мене груди неповна двійка, але весь свій вік я комлексую. Чоловік каже що все йому подобається. Як справитись і не паритись по цьому приводу?
Все буде Україна• 1 час назад
Зрозуміти свої переваги:
1. Можна ходити без бюстгалтера
2. З віком вони майже не обвиснуть
3. З меньшими грудьми виглядають стрункішими
1. Можна ходити без бюстгалтера
2. З віком вони майже не обвиснуть
Продавчиня кіз
• 1 час назад
Ответ дляВсе буде Україна
Зрозуміти свої переваги:
1. Можна ходити без бюстгалтера
2. З віком вони майже не обвиснуть
1. Можна ходити без бюстгалтера
2. З віком вони майже не обвиснуть
От ходити без бюстгалтера не можу, вдома без проблем.
Все буде Україна• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Ну хоч вдома - теж бонус )
Продавчиня кіз
• 1 час назад
Ответ дляМагиня
Вот прям идете зимой в магазин и страшно стесняетесь своих маленьких сисек?
У в кого які комплекси, що тут поробиш
Магиня• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
У в кого які комплекси, що тут поробиш
А просто пушапище надеть не помогает?
Продавчиня кіз
• 1 час назад
Ответ дляМагиня
А просто пушапище надеть не помогает?
Ага, особливо пуш ап в літку.
Як ухурделю• 1 час назад
Не з того приводу комплексуєте. У вас на голові попалені коси пакляні,і давно пора передні зуби зробити нормально. Срака та ваша двійка неповна,хто там їх бачить,крім чоловіка,пушапа причепили і їдіть собі
Магиня• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Автор говорит жарко летом с пушапом. Толи дело наверное с большой грудью, совсем не жарко было бы
Точная копия плова• 1 час назад
У вас как раз хороший размер, большие без бюстгалтера вообще уродские.
Вумна, аж страшно• 1 час назад
Заведите подругу с 95А - и никаких комплексов не останется. Это примерно как 2 прыща на двери холодильника выглядит.
ЯблокоРаздора• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Ага, особливо пуш ап в літку.
Зато комплексовать не будете. Вам же для людей надо выглядеть, терпите.
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляВсе буде Україна
Ну хоч вдома - теж бонус )
А что мешает дома ходить без лифчика с большой грудью? у меня 5й рр, хожу дома в майке, грудь не до пупка свисает 🤷♀️
Все буде Україна• 47 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
Як Вам сказати... В мене груди 3 і 5 розмірів. Ви уявляєте, як це виглядає без бюстгалтера? Ні, коли я сама - можу і без бюста, що мені від себе таїти...
Піу!Піу!• 40 минут назад
Ответ дляВсе буде Україна
а мужчина ваш думаете не знает об этой особенности, что дома надо тоже обязательно ходить упакованной? Оресайз футболка темная все скрывает)
Все буде Україна• 27 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
При тому, що я не маю комплексів щодо своїх грудей, я дійсно не вважаю гарним вигляд їх без бюста )))
Піу!Піу!• 24 минуты назад
Ответ дляВсе буде Україна
ну у меня комфорт дома важнее эстетической составляющей, поэтому мне главное что удобно)