Эскиз бесконечности• 18 июля 2022
Кто переехал в США (не только из-за войны, но и до неё)
Поделитесь, пожалуйста, своими впечатлениями. Как обустроились, какие минусы жизни там, не жалеете о переезде? Особенно интересует, кто с детьми младшего школьного возраста.
Брызжу ядом• 18 июля 2022
Не можу придумати мінусів, окрім тих, що визначаються особистим ставленням до певних речей
Зубожиння• 18 июля 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Напишіть тоді +
Эскиз бесконечности
• 18 июля 2022
Ответ дляБрызжу ядом
А навчання в школі? А первинна медична допомога? Які ваші враження? Ви в якому штаті?
Брызжу ядом• 18 июля 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ви мені підказуєте мінуси, які потрібно було б вказати?
Я задоволена організацією навчання у школі та медичною допомогою. Навіть більше, я рада, що мені уже не потрібно мати справу з совковою моделлю цих інституів.
Оловянный_Прагматик• 18 июля 2022
Ответ дляБрызжу ядом
А вы умеете отвечать на вопросы
Эскиз бесконечности
• 18 июля 2022
Ответ дляБрызжу ядом
А це мінуси? Чи чого ви так реагуєте? Я запитую те, що мене більше за все хвилює. Ви давно в Штатах? Бо совкової моделі і в Україні вже давно немає