Tatyana_1975• Изменено 18 июля 2022

Чи треба дозвіл від батька дитини завірений нотаріусом

Дівчата, хто нещодавно іхав за кордон з дитиною чи треба дозвіл від батька для перетину кордону з дитиною?. Бо читаю, ніби ні, а колега каже, що запитували на кордоні...
Дякую
rybka21• 18 июля 2022
наверное, это самый популярный вопрос на Советчице.
его задают по пять раз на дню.
нет, не нужен, если ребенок едет с матерью.

автор Tatyana_1975 • 18 июля 2022
Ответ дляrybka21
его задают по пять раз на дню.
Дякую дуже!!!! Щось перед поїздкою туплю, могла ж пошуком скористатись
rybka21• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
вы не в Штаты по спонсорской программе?
Gala_h• 19 июля 2022
Так потрібен, їду в суботу в Польщу, туроператор попередив.Але їду не як біженець.
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляrybka21
вы не в Штаты по спонсорской программе?
Ня, як турист на тиждень до подруги в гості
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
Я також не як біженець....
На сайті Прикордонної служби зазначено, що дозволу другого з батьків на військовий час не треба....
rybka21• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
тогда точно не нужен
сегодня одна советчица задавала подобный вопрос, но потом оказалось, что она едет на два года в Штаты. и вот туда может потребоваться разрешение. вообще, в любую визовую страну может. но по миграционному законодательству принимающей страны, а не по украинскому.
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляrybka21
тогда точно не нужен
Дякую за уточнення!
Gala_h• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Я також не як біженець....
Ну так для чого питаєте? Не робіть я зробила, не хочу проблем .

rybka21• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Я також не як біженець....
беженец - это статус. и устанавливается он точно не отечественными пограничниками.
Gala_h• 19 июля 2022
Ответ дляrybka21
Як раз на розсуд наших погранців під час ВС відбувається виїзд за кордон за відсутністю деяких документів тощо!!!!
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
Я, щоб бути спокійною, також зроблю завтра. У мене ще є день до відїзду
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
Тоді тпки краще зробити
Gala_h• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
+ це не великі гроші, включіть по максимум дій щодо дитини без дозволу батька, нотаріус знає...
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
Дякую за підказку.
Бо я була щось зовсім спокійна, а тут в передостанній день отримала нову інформацію та захвилювалась.
Gala_h• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Дякую за підказку.
В мене включено виїзд за межи Держави, вироблення документів, проїзних, табори....
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
Дякую
От ніде так швидко не отримаєш підказок як тут. Навіть серед ночі
Gala_h• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Дякую
Та я просто давно з дитиною без батька не їздила, то страхуюсь-консультуюсь., бо бензин дорогий та ситуація,:( Все на розсуд пограничників, легкої вам поїздки!
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
Дякую! А ми взагалі тільки один раз разом, то і питань не було. По роботі багато їздила, але то інша історія.
А ми ще й на різних прізвищах з дитиною. Вам також гарної поїздки!

rybka21• 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
за відсутністю яких документів?
Polz• 19 июля 2022
Не треба
Gala_h• 19 июля 2022
Ответ дляrybka21
за відсутністю яких документів?
Наприклад біометричного паспорту, якщо з гарячої точки...
rybka21• 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
без закордонного паспорту виїзд з України взагалі діючим законодавством не передбачений. то вже роблять таке виключення для деяких осіб з деяких теріторій.
а в нас тема про виїзд дитини.
на якій підставі прикордонник вимагає дозвіл батька, якщо дитина їде в супроводі матері?
Gala_h• 19 июля 2022
Ответ дляrybka21
а в нас тема про виїзд дитини.
Я не маю досвіду суперечок з прикордонними службами, закони не міняли, але під час ВС на розсуд прикордонників.
vikapolya• 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
Ні на який не на розсуд. Є чіткий регламент дій на час ВЧ. І Держприкордонслужба на гарячій лінії говорить, що дозвіл не потрібен. Зателефонуйте.
Gala_h• 19 июля 2022
Взагалі цікаво як буде відбуватися повернення дітей в Україну, дозвіл на виїзд яких не давав батько чи свекруха:) Війна закінчиться, дай Боже скоро.Міжнародний суд?
rybka21• 19 июля 2022
Ответ дляGala_h
що - на розсуд прикордонників? виїзд дітей?
а для кого тоді самі прикордонники на своєму офіційному інтернер-ресурсі дали роз’яснення, що нотаріальний дозвіл не потрібний?
закони як раз міняли. в Постанову 95 внесли зміни 15 березня щодо перетинання кордону саме у час дії військового стану.
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляvikapolya
Я як раз намагалась, туди не додзвонитись
vikapolya• 19 июля 2022
Ответ дляTatyana_1975
Дуже дивно. Я додзвонилась легко. Прийшлось почекати на лінії, поки звільниться оператор. Їхали 10.07. Дозвіл ніхто не питав.
автор Tatyana_1975 • 19 июля 2022
Ответ дляvikapolya
Я правильно розумію, що Вам підтвердили, що дозвіл батька не потрібний?
Я два рази набрала, автомат сказап, все що мав... і спробуйте зателкфонувати пізніше