Печенюшка• 19 июля 2022

Що купити в книжковому магазині для дівчинки 10 років

Можливо шоб по програмі 5 класу?
Чи якісь розмальовки - шо вони люблять?
dulenok• 19 июля 2022
Что любит-нужно узнать у родителей девочки. Интересы могут быть от Аниме до Книг про драконы. В 10 лет ’разукрашки’ уже поздновато покупать, если только не увлекается особым видом типа мелкого антистресса.

Пацан к успеху шел• 19 июля 2022
Нещодавно з дочкою 10 років заходили до книжкового магазину. Купили книжку ’Поліанна’ по програмі 5 класу та розмальовку велику аніме. Ще задали почитати ’Аліса в країні див’, але в нас є така книжка.
На границе• 19 июля 2022
Нужно знать чем интересуется девочка.
Может она вообще читать не любит)
ПуГоФФка• 19 июля 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Не уявляю, як можна купляти на подарунок в 10 років Поліанну. От чесно.
Упругая попка• 19 июля 2022
О,только вчера общалась с девочкой 10-летней по поводу книг.И она мне рассказывала,как ей понравилась книга ’Робинзон крузо’
Пацан к успеху шел• 19 июля 2022
Ответ дляПуГоФФка
Спитали по програмі 5 класу.
Упругая попка• 19 июля 2022
А моей дочке на 6 лет подарили книгу ’щелкунчик’там еще нужно устанавливать приложение и страницы книги ’оживают’.Очень интересно даже мне было))

БезникаЯ• 19 июля 2022
Сомнительный подарок книга для чужого ребенка
Упругая попка• 19 июля 2022
Ответ дляБезникаЯ
Хороший подарок.А главное полезный.Моему ребенку очень понравился,когда ей подарили,я даже не ожидала.
Санта Барбара• 19 июля 2022
Рональд Дал. Чарлі і шоколадна фабрика - по програмі
Роальд Дал. Чарлі і великий скляний ліфт - продовження. Без програми
dulenok• 19 июля 2022
Может картину по номерам. Многим нравится. Сейчас можно с патриотическим сюжетом выбрать, коты там интересные в вышиванках
dreamsunny• 19 июля 2022
В 5 классе по программе были Том Сойер, Чарли и шоколадная фабрика, Поллианна, Снап, Робинзон Крузо, тайна козацкой сабли , Алиса в стране чудес. Все это на укр.мове. Чарли, Поллианну и Тома Сойера купили полные издания, т.к. в школе сокращенную версию изучали. Дочка зачитывалась просто.
Ещё поэзии много.
Раскраска антистресс для моей 11летки до сих пор интересна...
Пульт от линолеума• 19 июля 2022
’Поліанну’. Така мила книга.
Пульт от линолеума• 19 июля 2022
Ответ дляПуГоФФка
Чому? Моя дочка 9 років прочитала з задоволенням. При тому що читати не любить.
Таку книгу не завадить мати в домашній бібліотеці, тому що пізніше вона відкриється по-новому.
Курочка• 19 июля 2022
Ответ дляПуГоФФка
Тобто?
Курочка• 19 июля 2022
Ответ дляУпругая попка
Українською мовою?
Курочка• 19 июля 2022
Купіть Мумітролі
Курочка• 19 июля 2022
Ответ дляdulenok
То дівчинці тієї картини до пенсії вистачить! Нафіг потім той кіт у вишиванці на стіні, якщо дівчинка не патріот?
dulenok• 19 июля 2022
Ответ дляКурочка
не знаю, знакомые девчушки за месяц рисуют, если нравится. Там достаточно большой выбор сюжетов и рисунков. Опять таки , кому что нравится.

побольшомусекретику• 19 июля 2022
який бюджет? моїй 10, обожнює Щоденник слабака. Якби отримала в подарунок наьбір із всіх частин, то була б дуже рада (при умові, що ще не було у б у неї таких книг
Гу го гу го гу• 19 июля 2022
Ответ дляБезникаЯ
Чому? Є діти, які люблять читати.
Умный хвост• 19 июля 2022
Із сучасного
Джуді муді
Емі
Естер і мандрагора
Щоденник нікі/щоденник слабака
Чарлі і шоколадна фабрика. Або Матильду, це про дівчинку вундеркінда яка читала багато
Девід Бадділь агенція з пошуку батьків
Девід Вольямс
Легкі та смішні, це Погані хлопці , Реальні Гулі.

Якщо не знаєте на скільки дитина любить читати чи не любить, беріть, легке і смішне, таке вони з задоволенням читають.
Умный хвост• 19 июля 2022
Ответ дляБезникаЯ
Ну, нам буде важко вам тоді щось пояснити))
Завжди були ті хто читають і хто ні. Останніх завжди видно)
Своего не предлагать• 19 июля 2022
Зараз дуже великий вибір книжок.Ось ,наприклад

http://georgesbooks.com.ua/ot-9-let-i-starshe.html