candy07• 19 июля 2022

Давайте помріємо, настане день... закінчиться війна

Не буде от говорить про те, де ми будемо, і що з нами буде, давайте про мрії... де б ви хотіли себе побачити...
уявіть, в Україні мир, спокій стабільність, ви і рідні в безпеці... де, з ким і ким ви себе бачите?
Почну із себе... здали в експлуатацію жк в Києві з моєю квартирою, чоловік повернувся з війни.... відновився морально, неушкоджений фізично... поруч мої дітки, дівчатка. Ми в Києві, я знімаю невелике приміщення в своєму жк, і до мене щоранку заходять відвідувачі, за кавою, яку я готую. І щотижня я міняю меню смаколиків
Шоколадна випічка, лимонна, мигдальна, кекси, еклеклери, чізкейки, сінабони... щось нове щотижня... прийшли б до мене? А яка мрія у Вас? Бачите себе ким?
bananos• 19 июля 2022
Мене страшенно нервує що я не можу нічого зробити для того щоб закінчилась війна

zztop-b844• 19 июля 2022
УЕДЕМ
mama_Timoshki2011• 19 июля 2022
Я, напевне, вперше заплачу. От так, від усієї душі. За всіма загиблими.
А потім, потім буду планувати. Все своє майбутнє. Подорожі, події, свята
Зараз нічого не планую і мене це гнітить.
Марго 152• 19 июля 2022
Колись, настане день і закінчиться війна...
ВЗРЫВ_МОЗГА• 19 июля 2022
Как только будет победа, вернётся муж, вывезу всю семью
автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляbananos
Мене не нервує, я віддала війні коханого, і він повернеться, з перемогою. Вірю
Стрекозявка• 19 июля 2022
Не могу я мечтать. Сначала доживу, а там видно будет
Shipowner• 19 июля 2022
Боюсь мечтать
автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляМарго 152
БуДе, сонечко, бо інакше я помру....

автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
ТА куди ж ви всі? Ким ви там будете?
Майстерня домашнього текстилю• 19 июля 2022
Не закінчиттся війна, а коли Україна переможе. Повернусь додому, буду волонтерити, а можливо, мій дім стане дитячим будинком сімейного типу з дітьми-сиротами, що втратили батьків піл час війни. Я давно про це думаю.
Mammoth• 19 июля 2022
Поїду в подорож Україною
ВЗРЫВ_МОЗГА• 19 июля 2022
Ответ дляcandy07
ТА куди ж ви всі? Ким ви там будете?
Знаете, готова мыть чужие унитазы, но только жить в стране, которая бережет и ценит своих граждан.
bananos• 19 июля 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Ви серйозно хочете виїхати, чому?
Юля Неюля• 19 июля 2022
После войны мужчины не приходят в себя морально, они меняются навсегда.
Посмотрите на прошлых афганцев..
автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ваша мрія шляхетна і чиста, хай збудеться все!
MURRKET• 19 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А ще бази для відпочинку,де будете гостинно приймати порадниць.Ви обіцяли.
автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Посмотрите на прошлых афганцев..
Я ж пишу про мрію....
Байдуже• 19 июля 2022
заскриньте то,це початок. хай банятт,з Гаррі ржали. довго це

Горськ• 19 июля 2022
Ответ дляcandy07
Я ж пишу про мрію....
Так,мріяти треба,як було не важко,але мрію про дрібні мріі все своє життя,бо криша поіде.
Ответ дляMURRKET
І база мені спокою не дає) одне одному, кстаті, не мішає.
Юля Неюля• 19 июля 2022
Ответ дляcandy07
Я ж пишу про мрію....
Мечты должны быть реальными, а не фантазией
автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А де та ваша база буде?
Ответ дляcandy07
А де та ваша база буде?
В Генічеську, але спочатку перемога і велике прання) чистка всього місцевого естаблішменту, гниди засиділись.
natali2871980• 19 июля 2022
обязательно надо мечатать, мечтам суждено сбываться. Автор, Вы всё правильно делаете. Всё будет так, как желаете. Я к Вам загляну в кафе. Спишемся в наилучший день!
автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Юля, де ваш чоловік, де він був і що пройшов? Що ви так цинічно одним розчирком усіх під одну гребінку? Мрія не маю бути реальною, тоді це не мрія, це план
Віруся• 19 июля 2022
Уже не мріється. Тобто в перемозі я в впевнена - але коли вона буде - не маю вже навіть припущень((( Якесь безкінечне, тоскне,безсиле провалля((( У Вас чудові мрії. Хай усе саме так і станеться!
mama_Timoshki2011• 19 июля 2022
Ответ дляЮля Неюля
Посмотрите на прошлых афганцев..
А ви розумієте чому афганці такі?
І в чому різниця наших військових зараз і ветеранів - афганців ?
Ток от почитайте
Це, скоріше, стосується російських виродків, які дохнуть не за хєр собачий на чужій землі.
З афганцями та сама історія.
Ви їх ліпите аби просто сказати?
автор candy07 • 19 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Хай згинуть гниди, буду їхать в Генгорку, заїду на вашу базу, завезу вам смаколиків, досекаємось же цього?
Ответ дляЮля Неюля
Посмотрите на прошлых афганцев..
Це інша історія, афганці - це загарбники.