Не буде от говорить про те, де ми будемо, і що з нами буде, давайте про мрії... де б ви хотіли себе побачити...
уявіть, в Україні мир, спокій стабільність, ви і рідні в безпеці... де, з ким і ким ви себе бачите?
Почну із себе... здали в експлуатацію жк в Києві з моєю квартирою, чоловік повернувся з війни.... відновився морально, неушкоджений фізично... поруч мої дітки, дівчатка. Ми в Києві, я знімаю невелике приміщення в своєму жк, і до мене щоранку заходять відвідувачі, за кавою, яку я готую. І щотижня я міняю меню смаколиків
Шоколадна випічка, лимонна, мигдальна, кекси, еклеклери, чізкейки, сінабони... щось нове щотижня... прийшли б до мене? А яка мрія у Вас? Бачите себе ким?
Майстерня домашнього текстилю• 19 июля 2022
Ответ дляcandy07
Хай згинуть гниди, буду їхать в Генгорку, заїду на вашу базу, завезу вам смаколиків, досекаємось же цього?
Бази ще нема, але в моїй голові вже є плани) я вообще попланірувать люблю, деякі плани реально здійснюються, коли починаєш якісь конкретні рухи робити)
SonyaPlekhanova• 19 июля 2022
Поїду до мами і тата додому. Замовлю собі парфуми, про які мрію вже декілька років
арина-ветерок• 19 июля 2022
Мечтаю как поеду на свою любимую дачу. Надеюсь ее разминируют. Хотя бы просто увидеть. Поплачу над тем, что создавалось родителями и мной тридцать с лишним лет. И начну все сначала. До пенсии конечно, уже не успею, да и здоровье уже не то. Но все таки. Очень надеюсь, что будут ещё желающие восстанавливать, хотя бы столбы новые поставить в товариществе и свет провести. Это главное. Без света не будет ни воды, ни жизни. А если вдруг дом нельзя восстановить, то можно сарайчик построить временно. Живу надеждой, что хоть что-то уцелеет , хоть какие-то деревья или кустарники...
mama_Timoshki2011• 19 июля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Це інша історія, афганці - це загарбники.
Вони навіть не загарбники, так розхідний матеріал для задоволення імперських амбіцій тодішнього совка. Ті, хто просто демонстрував ’міць’ совкової зброї на теренах бідної країни і показували ’кузькіну мать ’ американцям. Але і звідти відповзли з купою втрат, піджавши хвіст і незакритим гештальтом, мля.
Саме тому вони поранені душевно, бо сенсу в їх смертях не було жодного, як би радянська пропаганда не намагалася ліпити з них героїв.
Історія повторюється.
І тоді це внесло значний вклад в розпад совка. Слава богу.
Історія повторюється.
SonyaPlekhanova• 19 июля 2022
Ответ дляcandy07
Які ви хочете парфуми?
Dr Gritti Adele, дуже класні, ніжний квітковий аромат
Валерия-8355• 19 июля 2022
А в мене мрія коли все закінчиться чоловік повернеться і ми нарешті поїдемо в інститут серця де проведуть операцію нашому синочку і потім нарешті його похрестим.
terraarret• 19 июля 2022
Продам квартиру, куплю новую. Сделаю ремонт. Закончу курсы и буду работать на себя
Валерия-8355• 19 июля 2022
Ответ дляcandy07
Хай Бог помага! Зайдете колись до мене на каву?
Так обов´язково.
Ответ дляВалерия-8355
Где-то видела, что деток из Украины ищут, которым операции на серце нужны. Оперируют бесплатно за границей. Могу поискать, если нужно.
Тетя Фрося• 19 июля 2022
Война не может закончится. Она бывает либо выиграна либо проиграна. В любом случае уже мажу салом лыжи.
ВалюШок-d20a• 19 июля 2022
Я перестала мечтать...А нет,хочу спать по ночам,а не просыпаться от кошмаров
Ой, як тільки переможемо ми з друзями зробимо виїзд) як і раніше шось велике і веселе, на чоловік 50! десь на базі відпочинку, з пловом на кострі, шашликами і морем пива) а на зворотньому шляху заїдемо до вас на каву і солоденьке 😉а ще я б хотіла потрапити на держ службу і контролювати всіх, щоб не будо відкатів і схем! А потім можна і у відпустку)
Валерия-8355• 19 июля 2022
Ответ дляБезИзъяна
Дякую. Я таке чула але я поїхати просто не зможу я ні разу не виїжджала за кордон не знаю що і як. Ще й з двома дітками. І без грошей ризикувати страшно.
Валерия-8355• 19 июля 2022
Ответ дляNat-li
У вас ждет операция? Почему сейчас не делаете?
Нам лікарі сказали що поки що не будемо їхати дитині іще тільки рік до трьох років можна почекати. Сказали поки що повиживаємо так будем поки спостерігатися в кардіолога.
Ответ дляВалерия-8355
Не тягніть. Здоров´я це дуже важливо.
Будь ласка, допоможіть розповсюдити інформацію, можливо , для когось вона життєво необхідна! Місто Женева, лікарня HUG , відділення педіатрії та дитячої кардіології. Завідувач і геніальний кардіохірург лікар Торніке Сологашвілі. Тут згідні оперувати дітей з України безкоштовно, але лише дітей і лише кардіологія. +995597713135- Олексій. Це телефон людини, яка пояснить деталі. Не будьте байдужі, поширте, можливо, для когось це останній шанс, щоб билося дитяче сердечко.
Валерия-8355• 20 июля 2022
Ответ дляamoa
Не тягніть. Здоров´я це дуже важливо.
Дякую.
Ответ для-Инга-
двое написали, что сейчас мужья на фронте, но после войны они семьей уедут из Украины.
Вы или тролли или мужей спросить забыли. У меня первый человек - патриот с большой буквы, второй не очень патриот)). Два в одном в данном случае быть не может.
А на фронте только патриоты? Мобилизованных мужчин полно, не добровольцев. И они имеют право, вернувшись домой распорядиться своей жизнью по собственному усмотрению.