Доброго вечора. Підскажіть будь ласка чи приходили вам кошти пільга на комунальні.
Ответ дляira200683
У нас пільга 50% на комунальні платежі.
Як отримували пільгу останнім часом? Яка саме пільга(подоходна чи ні)?Що саме Ви маєте на увазі під своїм питанням: пільга може бути готівкова чи безготівкова.
Безготівкові кошти наша обслуговуюча компанія отримує стабільно, наприкінці місяця.
Капитошка81• 19 июля 2022
Ответ дляira200683
У нас пільга 50% на комунальні платежі.
Круто. А за что такая скидка?