Скажіть будь ласка скільки саме більше часу ваші чоловіки не виходили на зв´язок?
Ответ дляВалерия-8355
Деяких ті що з ним були питала їхніх дружин то вони до них дзвонять майже кожен день на секунду. То казали що він окремо не з ними. Дали номер дружини того чоловіка який там був з ним але і він зараз не з ним бо того чоловіка забрали в госпіталь щось там він захворів чи що. А про свого чоловіка я так і не дізналась. Тільки те що вони ніби то там стояли по двоє. А тепер виходить що він там сам чи що?
Наскільки я знаю, мінімум двоє на любому завданні. У них є поняття зведення, тобто можуть формувати команду з незнайомих з інших підрозділів.
Капитанша• 20 июля 2022
Знайомої чоловік 3 тижні не виходив.
Але він у госпіталі лежав. Зараз повернувся додому
Капитанша• 20 июля 2022
Автор, напишіть як вийде. Буду хвилюватися за вас..
нехай Бог оберігає!
Copy-Paste• 20 июля 2022
Ответ дляВалерия-8355
З моїм чоловіком уже 6 днів немає зв´язку.
У вас є контакти командира роти чи батальйону? Коли з моїм декілька днів не було зв´язку, я писала комбату. В них там є свій зв´язок, комбат, як правило в штабі, тому зможе відповісти. І мені було однаково - зручно це чи ні.
СноваЗдорова• 20 июля 2022
У мене не чоловік, а кума, можна сказати - сестра. Максимум 5 діб. Я посивіла за цей час...
Була в самому пеклі
Антонина матушка• 20 июля 2022
Узнайте номер бригады. У каждой есть свой сайт. Там есть телефон для связей с общественностью. Объясните ситуацию, дальше направят.
Пусть ангел-хранитель всеми своими силами оберегает вашего воина!
Copy-Paste• 20 июля 2022
Взагалі, дівчата, у кого чоловіки побували в гарячих точках, я от думаю, нам якісь окремі пільги на лікування і реабілітацію мають бути, бо це не передати словами, який це стан, коли хвилюєшся за чоловіка і скільки здоров´я це коштує...
А вот недавно• 20 июля 2022
Дівчата, заодно хочу спитати, син зараз на навчанні, воно вже закінчується, я знаю лише населений пункт, однак в мене немає жодного додаткового контакту, він навідріз відмовляється давати чийсь номер! Каже, достатньо того, що я твій дав комбату. Це хіба нормально? Не хочу сина зайвий раз дратувати цим питанням, однак і заспокоїтися не можу. Як правильно вчинити?
Дама с собачкой• 20 июля 2022
Ответ дляА вот недавно
Мабуть інструктаж щоб зайвого не говорили по тлф
Copy-Paste• 20 июля 2022
Ответ дляА вот недавно
Наполягайте, щоб дав і пообіцяйте просто так не турбувати. Хоча може йому комбат і заборонив? Дуже зручно в такому плані, коли починаєш волонтерити і допомагати їм, тоді доводиться спілкуватися з різними хлопцями, типу щось уточнити, передати.
Антонина матушка• 20 июля 2022
Ответ дляА вот недавно
Пусть скажет хотя бы номер, название бригады и в каком подразделении.
західний_діалект• 20 июля 2022
Два тижні найдовше. Через тиждень написав товариш по службі:’ Такий-то живий’ ,все. Вірте ,все буде добре.
Трусиковед• 20 июля 2022
Кошмар, дівчата, не уявляю, як можна витримати такий строк. Мій зв’язковець, тому на зв’язку майже постійно, максимум декілька годин не було.
Пффф 100%• 20 июля 2022
не чоловік, але рідня, більше 10 днів... що тільки не думала за ці дні, але він на нульовці і кожний раз страшно...
А вот недавно• 20 июля 2022
Ответ дляCopy-Paste
Так, я спробувала таким шляхом, передавала новою поштою у найближче відділення допомогу, деякі особисті замовлення, так син сам сходив, отримав, віддав кому що потрібно, усе
А вот недавно• 20 июля 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Є якась база даних, щоб потім отримати інфу за цими даними?
Copy-Paste• 20 июля 2022
Ответ дляА вот недавно
Якщо у нього є можливість ходити на Нову пошту і вона там працює, значить він не на передовій. Тому це вже легше.
Ответ дляПффф 100%
Мій чоловік теж на нулі.
А вот недавно• 20 июля 2022
Ответ дляCopy-Paste
Логічно, дякую 🙏
МатьЧасть• 20 июля 2022
Ответ дляЭта_Шикарна)
Перший раз 25 днів.
25 днів не виходив на зв’язок ? І ви не знали що з ним? У мене знайомий не виходить на зв’язок з 15 червня , і ніякої інформації не має.
Пффф 100%• 20 июля 2022
Ответ дляВалерия-8355
Мій чоловік теж на нулі.
вони тижнями можуть бути без зв’язку для їхньої безпеки, а ще глушать зв’язок з другої сторони, головне щоб живі були, я за ті місяці посивіла, кожний раз як дзвоне чужий номер холод по тілу йде
Ответ дляCopy-Paste
Це так, у мене зараз і сна нормального немає навіть їжа не лізе я за місяць уже схудла на 6 кг. У нас іще двоє маленьких діток менший якому рік то іще не розуміє а донька трошки старша то та постійно питає а коли тато повернеться.
МатьЧасть• 20 июля 2022
Ответ дляА вот недавно
Просіть щоб дав, мій мені все дав
Ответ дляhrushyk
Автор,відпишіться потім ,будь-ласка,тримаю кулачки за Вашого чоловіка
Дякую.
Ответ дляАнтонина матушка
Номер бригади я знаю але сайту в них немає і частина навіть знаходиться не за адресою а невідомо де.