Ася -8355• 20 июля 2022

В кого чоловіки на передовій

Скажіть будь ласка скільки саме більше часу ваші чоловіки не виходили на зв´язок?
МатьЧасть• 21 июля 2022
Ответ дляВалерия-8355
Мій чоловік теж на нулі.
А знаєте де саме знаходиться , в якому місці? У мне чоловік тоже на 0

автор Валерия-8355 • 21 июля 2022
Ответ дляCopy-Paste
У вас є контакти командира роти чи батальйону? Коли з моїм декілька днів не було зв´язку, я писала комбату. В них там є свій зв´язок, комбат, як правило в штабі, тому зможе відповісти. І мені було однаково - зручно це чи ні.
Ні такого номера в мене немає та й мені його ніхто не дасть.
brenda2305• 21 июля 2022
Пускай ваш муж быстрее выйдет на связь, живой и здоровый🙏🙏
автор Валерия-8355 • 21 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Автор, напишіть як вийде. Буду хвилюватися за вас..
нехай Бог оберігає!
Добре дякую.
Copy-Paste• 21 июля 2022
Ответ дляВалерия-8355
Мій давав). Просила телефони декількох побратимів і командира роти і батальйону. Дав, але сказав турбувати в крайньому випадку.
Сливочная пенка• 21 июля 2022
Пошвидше б подзвонив вам, тримайтесь
В мене теж на 0, ще й в казарму прилетіло то тепер в полі живуть (( коли це все закінчиться сил нема вже…
автор Валерия-8355 • 21 июля 2022
Ответ дляДама с собачкой
Працюю в цій сфері. Якщо не з´явиться зв´язок днями, спробуйте зв´язатися з тцк шодо надання контакту з військової частини, який може надати інформацію що з чоловіком.
Бажаю, щоб все владналося. Чоловіку уклін
Дякую
автор Валерия-8355 • 21 июля 2022
Ответ дляМатьЧасть
Десь під Бахмутом.
дЫнька• 21 июля 2022
Мій попереджує коли буде без зв´язку. Зрозуміла, що мені каже про більший термін. Бо завжди виходить раніше того часу, про який попереджував.

Пацелуйнитуда• 21 июля 2022
Неделю в самом начале
Куратор дебошей• 21 июля 2022
Ответ дляВалерия-8355
Номер бригади я знаю але сайту в них немає і частина навіть знаходиться не за адресою а невідомо де.
Коли мого брата забрали, я дзвонила на гарячу лінію. Там питають номер бригади, фамілію. Додзвонития майже неможливо, але, якщо дзвонити рівно тоді, коли вони вранці починають працювати, то можливо. Може спробувати і вам?
Мальчижка• 21 июля 2022
Ангела Охоронця нашим Героям- Захисникам!
Хай Бог Оберігає! і щоб всі батьки вернулись додому і обняли своїх дітей і дружин!
Juliana-USA• 21 июля 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
У меня сын.
Две недели не выходил на связь.
Это самые длинные две недели моей жизни....
как oн сейчас? вышел на связь?
Фрикаделька• 21 июля 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
У меня сын.
Две недели не выходил на связь.
Розумію Вас, як ніхто((( у самої син 2,8р. пробув на передовій. Від кожного дзвінка з незнайомого номера душа терпла((((
Фрикаделька• 21 июля 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дівчата хай береже бог ваших чоловіків , низький уклін вам та нашим мужнім захисникам. Автор все буде добре нехай ангел охоронець береже вашого чоловіка та всю вашу родину, дякую вам. Молимося за всіх наших воїнів, нехай всі повернуться додому живими та неушкодженими, якомога скоріше.
Ваші слова - та й Богу у вуха
Улыбчик• 21 июля 2022
Мій іноді по 10 днів без зв´язку. Але я знаю наперед, що не буде зв´язку.
Іноді бувають такі ситуації, що вони просто не мають змоги попередити, що не буде зв´язку. Спілкуємось з дівчатами, тому знаю, про такі випадки.
І ще. Не знаю, в якому підрозділі Ваш чоловік, але повинна сказати Вам, що не панікуйте зараз, не виставляйте дописи в соцмережах про розшук, ні в якому разі не виставляйте фото чоловіка, бо може буть таке, що саме зараз він на завданні, і навіть на непідконтрольній території. Сподіваюсь, Ви розумієте, про що я.
Обіймаю Вас!
автор Валерия-8355 • 21 июля 2022
Ответ дляУлыбчик
Обіймаю Вас!
Зрозуміла дякую
Фрикаделька• 21 июля 2022
Ответ дляМатьЧасть
Просіть щоб дав, мій мені все дав
У нас із сином була домовленість: раз в день СМС у вайбер ’ок’. В разі чого, побратими самі подзвонять. Йому сама ніколи не дзвонила, розуміла, що мій дзвінок у непідходящий час може вартувати йому життя
Укуси меня• 21 июля 2022
Ответ дляКипрея
У кумы муж под Бахмутом. Один раз 3 дня, второй раз 6 дней. Мой, я не знаю где(. Не звонит, но пишет каждый день в Вайбере.
Брата вчора перевезли під Бахмут, то казав що теж не буде можливості дзвонити

Чавонадо• 21 июля 2022
Ответ дляВалерия-8355
Зрозуміла дякую
Напишіть ім´я чоловіка в хрещенні
Кнопкотык• 21 июля 2022
Девочки, расскажите, а почему нет гудков. Сразу типа переадресация и вызов завершён.
Марічка• 21 июля 2022
Ответ дляКнопкотык
Відключено телефон?
Нервогенератор• 21 июля 2022
Я извиняюсь как это не знаете где муж,вы же общаетесь)я знаю что он ест и когда,и когда спит,в чём спит,все это обсуждаем.
Тантрический кекс• 21 июля 2022
Хай Бог береже вашого чоловіка
Брызжу ядом• 21 июля 2022
Ответ дляНервогенератор
Ваш на фронте или дома ? У меня ни один из знакомых никому не говорит где находится
Меня не звали• 21 июля 2022
Ответ дляНервогенератор
Это если в роте охраны, и т.п. по спокойным областям или блокпосты прифронтовые, то да, звонят и могут поговорить. Но те, кто на 0, разве что после заданий, раз в несколько дней на 5-10 минут, и это ещё хорошо. Но скажу так, никто по телефону не говорит, где и что, лишь примерно могут сказать, что перекинули под город/область.
ОдинРазНадетое• 21 июля 2022
Ответ дляВалерия-8355
Мій чоловік теж на нулі.
Бережи Боже вашого чоловіка! Вам сил та терпіння! Все буде добре!
Атятя_тётя• 21 июля 2022
2 недели
Сосулька• 21 июля 2022
Ответ дляКипрея
А что им нельзя говорить, где находятся?
Сосулька• 21 июля 2022
Господи, девочки, желаю всем, чтоб всё скорей закончилось, и ваши мужья, сыновья, отцы, братья скорей вернулись домой живыми и здоровыми, и скорей смогли бы обнять вас со словами ’Все, милая, все позади!’ Спасибо огромное вашим мучинам, низкий поклон