Девальвация• Изменено 21 июля 2022

Хрещення дитини

Хочу почути різні думки. Може я в цій ситуації не права? Друзі сім’ї взяли чоловіка другим хрещеним. Він на хрещенні не був, так як служть. Мав повернутися в рідне місто, як раз дитині було б 2-3 місяці. Вони не стали чекати, сказали що подзвонять онлайн із церкви, але по факту скинули фото книжечки де просто вписали. Є основна пара хрещених і друга. Друга пара це чоловік і ще одна жінка, що вагітна зараз і теж на хрещенні не була. Тепер через місяць, тато дитини написує і каже що дитина хоче його бачити. Часу для зустрічі фізично немає, він про це навіть не хоче чути. При цьому всьому ні разу не поцікавились як ми, як у нас справи, я не працюю. Тільки маніпуляція дитиною. Як тактовно чи прямо чи мудро дати зрозуміти що це не приємно і по факту хрещений тільки той хто тримав дитину під хрестом? Буду вдячна за слушні поради.
emerald_88• 21 июля 2022
А скільки років дитині, що вона вже хоче бачити хрешеного?

КомокШерсти• 21 июля 2022
В 2-3 місяці дитина хоче їсти, забруднити памперс і спати. Все інше хочуть батьки дитини.
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляemerald_88
Правда слух ріже?
emerald_88• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Правда слух ріже?
Взагалі не зрозуміла вас
dulenok• 21 июля 2022
Первый раз слышу про вторую пару крестного-крестной...
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ще й дитину назвали в честь хрещеного батька.
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляemerald_88
Взагалі не зрозуміла вас
Це я до того що слух ріже, коли батьки маніпулюють двохмісячною дитиною і кажуть що вона хоче бачити. На хрещенні вона бачити не хотіла свого «хрещеного» батька а зараз хоче!
emerald_88• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Звичайно це маніпуляція, вони хочуть подарунок.
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляdulenok
Не могла з цим теж змиритись, але це ж наче «відмовлятись від хреста», тому думаю не треба гріх на душу брати. А зараз розумієш що окрім меркантильності нема в цьому нічого.

автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляemerald_88
100% Просто хочеться поставити на місце якось мудро, не хочеться прямо говорити, бо це буде означати кінець дружбі.
Qorianka• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Ваши друзья явно не думали о мудрости. Они поставили вас перед фактом, а вы поставьте их
emerald_88• 21 июля 2022
Ответ дляdulenok
Сейчас очень распространено такое. Но одно дело, когда принимают участие в церемонии, и совсем другое просто записать.
Как_б_не_так• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Абсурд, що значить в честь
У них псих відхилень точно немає?
Ми ось днями хрестили свою у 2,5 місяці, дитина точно ніяк не показує, кого вона хоче бачити

Шліть їх далеко і, судячи з усього, тактовність тут не допоможе
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляQorianka
Ну от як? Не можу підібрати влучних слів!
Как_б_не_так• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Яка тут дружба?
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Абсурд, що значить в честь
У них псих відхилень точно немає?

Ну чи просто так назвали, але ім’я одне.
emerald_88• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Та не треба ругатись. І відхрещуватись не треба, якщо вони хочуть називати вашого чоловіка хрещеним, то хай собі так думають. Коли буде змога, тоді і зустрінетесь, буде бажання - щось подаруєте, ви ж все одно б не йшли до дитини друзів з порожніми руками. А більше ви їм нічого не винні.
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляКак_б_не_так
Яка тут дружба?
Так і знала що мені це напишуть!) Чоловік не хоче сприймати той факт, що люди міняються і можуть дуже егоїстично себе вести по відношенню до інших. Ставлячи тільки свої інтереси вище других. Я виходжу дуже поганою коли називаю речі такими які вони є. А я дуже не хочу псувати відносини свої через інших. Незрозуміло кого.
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляemerald_88
Ну от і я себе так заспокоюю. Дуже дякую за підтримку. Ось тут виговорилась, почула що я не одна так думаю і легше стало.

Добрая свекровь• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Навіщо такі ’друзі’?
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ніхто не поцікавився як ми зараз в цей час, як жили ці місяці. Видвигають тільки своє. Як їм зручно. Хіба це дружба? Мені воно не треба, але й не треба очікувати на відповідь що до вас буде розуміння.
А Я Самая Самая• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Немає такого, що не можна відмовлятись. Це якісь народні забобони. Інша справа, що в вашому випадку ту відмову могли б й недочути
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляА Я Самая Самая
Це точно… Вони ще нервували, коли просили зачекати нас.
Вредняжка• 21 июля 2022
Крестный один, по традиции должен быть такого пола как ребенок, присутствует на крещении. Заочно не крестят
Наглых родителей ребенка вежливо в сад
ЛЮБА• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Во первых отказывать быть крёстными можно и нужно , если не готов! Это вам любой батюшка скажет!
Во вторых так и сказать- мы с мужем молимся и просим защиты у Бога за малыша , когда подрастёт и будет мир в стране, крестный папа обязательно сводит ребёнка в церковь и на причастие !а ну и подарок- иконку с покровителем малыша ( цена иконки зависит от ваших возможностей , я бы при таких отношениях дарила не очень дорогую , можно через новую почту)))
t.fodlash• 21 июля 2022
Упасть на мороз. Когда горе кум похвонит и спросит опчть, скажите.
Здравствуй, Вася. Спасибо, что поинтересовался как там Коля. А коля служит. Ты ж понимаешь,что война не дискотека. Времени на расслабление нет. Все на пределе и поспать спокоцно- главная меча. Так что ценуй Пупсика в носик. Прийдется подождать до лучших времен. Скажи, что крестный защищает его и его семью. Все, привет куме
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляЛЮБА
Дякую за відповідь. Та мені здається їм інший подарунок треба. Бо все що треба було подарувала перша пара хрещених. Але дякую за вашу думку!
автор Девальвация • 21 июля 2022
Ответ дляt.fodlash
Дякую! Але до мене ніхто не дзвонить. Один раз я написала, поцікавилась їх справами, запитала за спільну роботу. Мені ніхто не відповвв. Потім сказав чоловіку що зайнятий був і не відповів.
ЛЮБА• 21 июля 2022
Ответ дляДевальвация
Понятно что им нужны другие подарки, но так вы им дадите понять, что вы можете предложить духовное воспитание , как то и положенно крестному ! И вроде не послали , но установите границы !