Літом таке різноманіття, не знаєш що б з´їсти.
na_podiume• 21 июля 2022
У цьому році якесь неймовірне різноманіття саме вітчизняних фруктів.
Я таких смачних років 6 не зустрічала, мабуть раніше все вивозили.
Алина-1240• 21 июля 2022
Ответ дляninzak
Приехали в село под Черновцы и пробуем смоколики с сада и огорода
А что это на 5 фото?
Ответ дляtarveldy
мій тільки позаминулого року став їсти щось крім яблук і бананів, персики і абрикоси, вишні і черешні - ні, а от смородина, ожина, лохина, порічки, малина - то так ))) зараз у селі насолоджуються
Мій персик з 5 місяців як розпробував, і все - з перерахованих Вами ягід лише малину їсть, дивні смаки в дітей, але я сама не люблю ожину, лохину, чорницю, порічки, чорну смородину. А от від банальної шовковиці мене не відірвеш.
Виктория_1807• 21 июля 2022
Ответ дляninzak
Рай!
А я з города кожен день їм зелень - базилік, петрушка, рукола.
Скоро буде ожина, персики, чорна смородина (в нас китайська, вона пізня).
Виктория_1807• 21 июля 2022
Ответ дляtarveldy
я на минулому тижні зварила з червоної джем, це капець яка смакота, з сиром і сметаною, просто божественний десерт
У мене завжди багато червоної смородини. В ті роки багато пропадало, не встигали переробляти.
В цьому році нічого не пропало.
Частину також желе закрила. Це наше улюблене із варення, частину заморозила.
В цьому році нічого не пропало.
lenor123321• 21 июля 2022
к клубнике, смородине я равнодушна. а от черешни, абрикосов не отказалась бы))