ОленаЯ• 21 июля 2022

У нас така краса! А Ви фрукти-ягоди любите?

Літом таке різноманіття, не знаєш що б з´їсти.
SameTo• 21 июля 2022
Клубника и черешня отошли, но жду ежевику, она у нас очень вкусная
SameTo• 21 июля 2022
Ответ дляparele
И моей красы немножко)
О, здравствуйте! Помню Вашу лаванду. На 2/3 обрезать, когда отцветет, тоже помню
ok1904• 21 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
У нас в цьому році все безпризорне, а вродило, як ніколи.
Так урожай на ягоди багатий
parele• 21 июля 2022
Ответ дляSameTo
Добрый день)) на 2/3 весной, сейчас только цвет и прихватить пару см, не больше) Я свою уже обрезала.
irina _d• 21 июля 2022
Ответ дляok1904
Так урожай на ягоди багатий
И яблок хороший урожай будет в этом году
ok1904• 21 июля 2022
Ответ дляirina _d
До морозів такі урожаї фруктів, .щоб було , чим ласувати фауні .
Прикмета:
Якщо достаток горіхів, а грибів мало — прийдешня зима буде супроводжуватися сильними заморозками
irina _d• 21 июля 2022
Ответ дляok1904
Прикмета:
Ну, орехов грецких тоже много. Не хочется сильных морозов(
ok1904• 21 июля 2022
Ответ дляirina _d
А куди дінемось, але наче сніжна зима буде, не лише морозна
автор ОленаЯ • 21 июля 2022
Ответ дляparele
И моей красы немножко)
Скарби, а абрикоси взагалі бомба
parele• 21 июля 2022
Ответ дляОленаЯ
Скарби, а абрикоси взагалі бомба
Абрикосы ананасные. Вкус потрясающий)
Thatsme• 21 июля 2022
Ответ дляparele
Абрикосы ананасные. Вкус потрясающий)
А ви їх бризкаєте, що вони у вас такі ідеальні, жодної цяточки? В нас три абрикоси, лише на одній цього року було з десяток плодів. Минулого року жодної взагалі. І у сусідів також. Зате все інше вродило чудово. І судячи з усього, цього року знову яблука будуть дешеві, слава Богу
Thatsme• 21 июля 2022
Смородини зібрала 9кг з 9 кущів. Вже поставила наливку щойно, частину заморозила і зроблю желе
parele• 21 июля 2022
Ответ дляThatsme
У нас только эта и плодоносит. Тоже три дерева. Все три цвели шикарно, а потом два бац, и в одну ночь почернели. Одно каким-то чудом выстояло. Не обрабатывали, в следующем году будем. Монилиоз косит абрикосы((