Літом таке різноманіття, не знаєш що б з´їсти.
Ответ дляparele
Абрикосы ананасные. Вкус потрясающий)
А ви їх бризкаєте, що вони у вас такі ідеальні, жодної цяточки? В нас три абрикоси, лише на одній цього року було з десяток плодів. Минулого року жодної взагалі. І у сусідів також. Зате все інше вродило чудово. І судячи з усього, цього року знову яблука будуть дешеві, слава Богу
Ответ дляThatsme
У нас только эта и плодоносит. Тоже три дерева. Все три цвели шикарно, а потом два бац, и в одну ночь почернели. Одно каким-то чудом выстояло. Не обрабатывали, в следующем году будем. Монилиоз косит абрикосы((