Гладковыбритый шишун• 21 июля 2022
Песель, оформлення
Будь ласка , допоможіть інформацією, хто був в Польщі, як оформити песель , це довго ?
Які документи потрібні? І чи можна його отримати, якщо жінка з дитиною їде по українському паспорту. Це моя родичка, Львівська область, їде з дитиною в Польщу по українських документах, так як її закордонний не готовий, сказали оформити песель, чи можна це зробити? Як довго на нього чекати? Дякую.
Вїжджає перший раз, міграційка відповіла що по укр.паспорту можна.
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
І ще, може є якісь безкоштовні рейси для українців, бо грошей у них мало(
осень_осень_харашо• 21 июля 2022
Оформляют на месте как приходите. По укр.паспорту возможно оформление.
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Дякую. А точно по українському можна, може тільки для тих, хто з окупованих їде? Я розумію песель для житла безкоштовного, сімя бере її з дитиною до себе.
осень_осень_харашо• 21 июля 2022
Не важно с какой области. Песель могут оформить по укр.паспорту или ребенку по свидетельству о рождении
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
А допомога 300 злотих на дитину, її теж можна оформити по укр.паспорту? І як її виплачують, якщо вона поїде в іншу країну за 3 тижні, то варто офрмляти на той час? Як швидко приходять гроші?
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
А де саме на місці? Прям на таможні чи де?
осень_осень_харашо• 21 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
я думаю нет смысла оформлять. Мне 300 зл. пришли через месяца 2.
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
А що треба? їхню карту відкити чи на українську?
осень_осень_харашо• 21 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
нет, конечно не на таможне. В том городе, где вы остановитесь. Посмотрите в гугле адреса
осень_осень_харашо• 21 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
только польская карта
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
А ви в Польщі зараз? Довго набігались по ці документи? карту? Як без мови дати собі раду?
осень_осень_харашо• 21 июля 2022
уже не в Польше. Приехала в первые дни войны. Ночь стояли в очереди. Сейчас очередей нет. По поводу языка: во времена гаджетов это не проблема - есть переводчик. Да и разговаривая на укр.языке все отлично они понимают
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Дякую. У неї дуже сумно з фінансами. Їде одна з дитино, хвилююся, нікого знайомого там нема(
Акуна_Матата• 21 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Если их кто-то берет в семью, можно попросить, чтобы помогли. Нам помогали. Долго бегать или нет, наверное, от величины города зависит. В маленьком городе можно было все сделать за 1 день. Но если ваша знакомая собирается через 3 недели уезжать, то смысла оформлять что-то нет. Она не успеет ничего получить.
Гарачый Шыкалад• 21 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
А чого вони їдуть без грошей, що вони у Польщі робити будуть? Мене дивують такі люди. І по укр паспортам вже не пускають, тільки біометрія
осень_осень_харашо• 21 июля 2022
наверно песель надо оформить, чтоб принимающие поляки смогли получить компенсацию
Гарачый Шыкалад• 21 июля 2022
Виплати приходять через мінімум місяці 2. За що їсти? І як потім додому вертатись? За чий кошт?
Гарачый Шыкалад• 21 июля 2022
Ответ дляосень_осень_харашо
Так, вони пожать документы при наявності песеля у людей з України, без нього вони не отримують компенсацію 40 зл
волосатое стекло• 21 июля 2022
Песель оформлюється за пів години. Зараз вже немає черг, але виплат ніяких отримати не встигне.
Калёва Замалёва• 21 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
На ребенка платят не 300, а 500 злотых каждый месяц. 300 злотых это выплата разовая на каждого человека. Заявку на детские деньги рассматривают месяц, для подачи заявки и получения нужны песель и польская карта. И да, деньги нужно ждать долго.
Гладковыбритый шишун
• 21 июля 2022
Ответ дляКалёва Замалёва
А ця разова виплата, на неї можна подати якщо їдеш на короткий час, місяць?
Калёва Замалёва• 22 июля 2022
Ответ дляГладковыбритый шишун
Ее все равно придется ждать долго и без песеля не получить. Все зависит от финансирования. А перед отъездом польскую карту нужно закрыть, получил деньги или нет.
Нежная Лапка• 22 июля 2022
Автор, не совсем поняла, чуть сумбурно написано. Песель - да, оформляют по украинскому паспорту. Но сейчас для выезда за границу нужен только загранпаспорт.По внутренним сейчас пускают только из зоны боевых действий, на границе смотрят прописку.
По выплатам вам написали выше. Кстати, единоразовую выплату ждала как никогда долго, почти 3 месяца
Менее Более• 08 августа 2022
Автор, поделитесь, пожалуйста, быстро ли прошло оформление песеля?
И буду очень благодарна если подскажете как Ваша родственница нашла ’семью’??