Лиса Патрикевна• 21 июля 2022

У кого жирна та проблемна шкіра - заходимо))

Давайте , хто має таку шкіру - жирну, проблемну ( просто тому що вона також по структурі , без дієт, аналізів і всього такого .....) ділитися якими засобами для догляду та мейкапу користуєтесь. Що просто маст хев у вашій косметичці.
Я сьогодні такі засоби дивилася , основа під макіяж і пудра . І ще типу хайдайтер, але дуже гарно виглядає після нанесення . На руці все виглядало суперські. Можливо хтось ними вже користується?
І ще можливо хтось маякне де дивитися гарну червону помаду (у формі блиску) матову червоного кольору.
Rikitikitavi_2022• 21 июля 2022
обычный листок обычного алое решает много проблем жирной и проблемной кожи
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Якщо не має листка алоє
Астоновитесь!• 21 июля 2022
Якщо знайдете спробуйте Рriorі(я замовляла на skinsity) там кислотна косметика і є чудова пудра-догляд, та й увесь догляд дуже крутий. Ще є близнюк Elizabeth Arden PRO, саме PRO,не плутати з звичайною Elizabeth Arden, там є і догляд і пудра. І те і те чудове, але Elizabeth Arden PRO знайти у вільному продажу важче. З догляду дуже класна Паула Чойс і дешевша за Пріорі. Але не знаю чи є декор, брала лише догляд
Rikitikitavi_2022• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо не має листка алоє
не, я просто в теме написала т.к. всегда хотела посоветовать, но нагоды нэ було. советую, кстати для волос жирных (кожи головы) тоже работает на ура. там какой-то компонент что удаляет излишки, можете сами проверить на жирных волосах, втереть сок - и как высохнет будут чище. Алое стоит копейки на олх и у наших бабушек
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляАстоновитесь!
А можете показати засоби які хороші , що за пудра?
Батя, я стараюсь!• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо не має листка алоє
Мля… лярош эфаклар
Жидкость для снятия глаз• 21 июля 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Якщо немає саме листка, то в аптеці продається екстракт алое в ампулах. Ефект гарний
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Мля… лярош эфаклар
Мені якось не дуже ....
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Якої марки? Покажіть на фото як виглядає.
Меряно-перемеряно• 21 июля 2022
у вас нет продаж?
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
у вас нет продаж?
Ви про що?
90x60x90• 21 июля 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
А как использовать?
Батя, я стараюсь!• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мені якось не дуже ....
Батя, я стараюсь!• 21 июля 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
у вас нет продаж?
Мабуть немає, автор користується нагодою
Меряно-перемеряно• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ви про що?
про деньги. на сайте кико италия эта косметика дешевле. туда заходите смотрите цены, описание и читаете отзывы.
такая косметика не считается профессиональной, но она неплохого качества, есть приличные крема.
из профессионального для жирной кожи лучшее что знаю это франц.академи. лучшее качество, на разный возраст и тип кожи.
Isa Dora• 21 июля 2022
Даже не знаю автор...

Сколько вам лет?

После 25 проблемная кожа это неправильный уход.

Вложитесь в уход, а не маскировку.
Коко Шанель• 21 июля 2022
Перше, це користуватися косметикою з кислотами, робити раз на тиждень пілінг, обов,язкове очищення ранок/вечір.. Підібрати денний крем, або крем- гель. Із декоративки мені зайшла изадора мусс (як пінка для бриття по консистенції) Але якщо правильно все підбрати з догляду, то може і декоративка зайва буде..
Меряно-перемеряно• 21 июля 2022
Ответ дляБатя, я стараюсь!
возможно))
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо не має листка алоє
Возьмите гель алое 99% Holika Holika, он очень классный для кожи лица, некоторые его используют, как праймер под макияж, но это, на мой взгляд, не совсем удачная идея, я его просто на ночь наношу или утром на лицо
Nerses• 21 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Даже не знаю автор...

Сколько вам лет?

Вложитесь в уход, а не маскировку.
Почему именно после 25 а не после 26?
Астоновитесь!• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Пудра ось така, вони дійсно близнюки. Я замовляла на скін сіті(пріорі), є достава майже в будь яку країну, завжди чатую знижки на Пріорі та Паула Чойс, інколи і 40% бувають, але де вже знайдете. Ще дуже раджу ось такій тонік Паула чойс, на зиму беру завжди в міні формвті (і Пріорі і Паула чойс є в форматі міні, тільки Пріорі наборами, а Паула Чойс можна купити що завгодно ф ціни виходят дуже демократичні) інше просто дивиться, що для масної шкіри, пінка, крем, там вже по категоріям. Дуже круті пілінг спонжи, в мене Пріорі, бо Арден не могла знайти, в Арден є класифікація для масної, для чутливої і т.п шкіри, в Пріорі універсальні,але якщо чесно я особливо різниці не помітила(лайфхак, я спонж на 2 частини розрізаю, надовше виствчає)) і як приклад з паула чойс, міні сайз, таке можна за 4-6 евро купити, вистачає дуже надовго
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляБатя, я стараюсь!
До чого ваш смайл, ну не підійшов крем цієї марки мені. Умивалкою користувалася, сподобалася. Але я змінюю засоби.
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Де я щось продаю, не можу зрозуміти. Собі сфотографувала щоб бачити що дивилася і номер засобу.
Меряно-перемеряно• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
ну и где, в какой стране это себе все сфоткали? и зачем? заказать потом онлайн?
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Я взагалі засоби показала , до чого тут ціни.
Це сьогодні сфотографувала просто , думала може хтось такими користувався то поділиться відгуком. А тут вже в чому тільки не звинуватили, хай Бог милує
Жидкость для снятия глаз• 21 июля 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дівчата, марка «Дарниця»))))
Перемелица• 21 июля 2022
У меня проблемная, пористая кожа и следы от акне.
Открыла для себя кислоты от Ordinary
Заказала на пробу кровавый пилинг и сыворотку с ниамицидами . Прям очень нравится эффект. Поры сузились, тон выравнялся, личико прям приятное, гладенькое стало.
Хочу ещё теперь тоник из этой серии и умывалку
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дивилася дівчину блогера, то вона не дуже відгукувалася про ці гелі алоє. Сама вона чи то японка, чи китайка.
Жидкость для снятия глаз• 21 июля 2022
Ответ для90x60x90
А как использовать?
Просто з ампули наносити на обличчя, я наношу під сироватку або крем
Зе на вологе чисте волосся на корні. Мені свого часу в комплексі допомогло з сезонним випадінням
автор Лиса Патрикевна • 21 июля 2022
Ответ дляIsa Dora
Даже не знаю автор...

Сколько вам лет?

Вложитесь в уход, а не маскировку.
У мене вже підібрано саме умивання. Хочеться і декоративного чогось )))
Хочу ще якийсь гель для шкіри навколо очей .