Лиса Патрикевна• 21 июля 2022
У кого жирна та проблемна шкіра - заходимо))
Давайте , хто має таку шкіру - жирну, проблемну ( просто тому що вона також по структурі , без дієт, аналізів і всього такого .....) ділитися якими засобами для догляду та мейкапу користуєтесь. Що просто маст хев у вашій косметичці.
Я сьогодні такі засоби дивилася , основа під макіяж і пудра . І ще типу хайдайтер, але дуже гарно виглядає після нанесення . На руці все виглядало суперські. Можливо хтось ними вже користується?
І ще можливо хтось маякне де дивитися гарну червону помаду (у формі блиску) матову червоного кольору.
Лиса Патрикевна
• 21 июля 2022
Черепаха Тортила• 22 июля 2022
Помаду рекомендую nouba millebaci, у меня есть 7- это классический красный и ещё один номер есть, но я не помню( не дома), мне даже больше подходит , чем 7
Лиса Патрикевна
• 22 июля 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Дякую. Подивлюся її.