@Vikusya@• 22 июля 2022

Почему люди не уехали из Мариуполя?

Сколько смотрю видео разные,в полностью разрушеном городе,осталось ещё столько людей и не могу понять,зачем?Зачем люди остаются там,не выезжают на территорию Украины?не могут или там только проросисты остались?Как вообще возможно жить в тех условиях?!а детей там сколько...
Argesha• 22 июля 2022
Ответ дляdovolga
Може тому, що в Україні росіянами знищено ряд промислових підприємств, податки з діяльності яких наповнювали бюджет, величезна кількість людей втратили роботу і також не роблять цих відрахувань. Витрати на ЗСУ і постійне відновлення зруйнованих стратегічних об´єктів сягають колосальних розмірів, також величезні витрати ідуть на виплати ВПО тощо. І на фоні цього для Вас росія - молодець?
Ну не може Україна прийняти - то чому до людей питання, що не виїжджають? То се й відповідь на питання теми - ні, незрозуміло?

vihola• 22 июля 2022
Ответ дляArgesha
Якби залишились ті, хто за рашу - їхали б у рашу на повний пансіон, там усе безкоштовно й приймають з дорогою душею на все готове.
З тих, хто залишився, і кого знаю я, не можуть виїхати якраз ті, хто фінансово не може дозволити собі Україну якраз, а згоден їхати тільки туди.
«там усе безкоштовно»

«приймають з дорогою душею на все готове»
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Так мы общаемся. У меня полно родных /друзей/знакомых в оккупации. ВСЕ ждут деоккупацию. Нет у меня знакомых, которые приспосабливаются.
Потому что на самом деле русские только разрушают все в оккупации. Никаких перспектив нет. Люди боятся зимы.Одна надежда на ЗСУ.
Аналогично. Не вижу смысла их обгаживать, как это делают некоторые.
nabludatel• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Тем более, никто не знает, что будет дальше. И в какой ситуации окажется сам.
Комментируют в основном ’патриёты’, которые в первый же день свалили из страны со спокойных регионов)))
Я ’свалила’ из прифронтового городка Запорожской области в Запорожье потому что русские гатят по моему городу всем чем могут. Ненавижу русских. Им нет оправдания. Жду когда их выгонят
nabludatel• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
У нас с вами абсолютно разные взгляды. Я ненавижу русских. А мои родные в оккупации их ненавидят еще больше.
Cordoba• 22 июля 2022
Ответ для vihola
Не треба брехати.
В моєму місті люди зайшли в магазин, лунала російська музика. Попросили вимкнути. Харків’яни. Сказали не можуть це слухати, українською попросили. Перейшли на українську, бо парашка їхнє життя зруйнувала. Ніхто ніколи таким не дорікне.
А якщо вата приїжджає на Захід і все обсирає довкола. Не так допомогли, не так захищали, то звісно, таких ставлять на місце. І це ще досить гуманно.
О да, я тоже знаю особо просветленных харьковчан, которые всю жизнь говорят на русском, но теперь они его внезапно забыли , и не розумиють. Говорят на дичайшем суржике, но русский забыли да...
Не всех больных война убила
Argesha• 22 июля 2022
Ответ для vihola
«там усе безкоштовно»

Так, ще й довезуть безкоштовно. Для тих, хто любить рашу - зараз всі умови для того, щоб швидко й безболісно переїхати туди з Маріуполя і так, на усе готове. Але вони нікуди не їдуть, залишаються в злиднях. То ви продовжуєте стверджувати, що там лише ждуни руського миру?

dovolga• 22 июля 2022
Ответ дляArgesha
Не зрозуміле ваше питання: ’Чому в нас як в росії зробити не можна?’ Здається, що відповідь на нього очевидна.
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Вы правильно прочитали? Я ж говорю, аналогично. У меня тоже много знакомых, которые ждут деоккупации. Какие разные взгляды?
Cordoba• 22 июля 2022
Ответ дляdovolga
У Украины всегда виноват кто-то, но не она. Не ее корпупционная власть, не люди, которые гнобили переселенцев в 2014м, не, вообще не они. Исключительно Путин В.В.
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Ви якась дивна людина. Пишете з таким призирством про Україну і українців. З такою зневагою українські слова в лапки берете. Все вам не так, все не влаштовує, все запорєбрік заглядаєте і в приклад ставите. То чого ви очікуєте тоді від України? Ви будете лайном країну і її патріотів поливати, а натомість вам усі винні і мають ваше життя організувати і все на тарілочці дати? Напишу навмисно для вас на російській і російську.
Как аукнется, так и откликнется.
Не варто нарікати на дзеркало, в ньому ваше відображення.
vihola• 22 июля 2022
Ответ дляArgesha
А ви вже їздили цим маршрутом на все безкоштовне російське з дорогою душею?
Бо я тут допитуюсь куди поділись люди, яких парашка вивезла, ніхто не знає.
З кінцями.
Мабуть, в таку глухомань, що й інтернету нема аби похвалитись.
Дай Бог щоб живі.
Дорослої вати не шкода, але ж вони й дітей українських потягнули з собою до фашистів-благодійників.
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Как аукнется, так и откликнется.
Усі громадяни нашої держави - українці. Були , є і будуть. І не потрібно їх обливати брудом, хто залишився в Маріуполі, Запоріжжі, Донеччині, Луганщині, Харківщині, а хто - ні. Ніхто не уявляє, що таке бути в окупації. Досить вже налити на своїх співгромадян! Виїхали - сидіть мовчки! Який запорєбрік?
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляCordoba
Не всех больных война убила
І правильно зробили, що забули. В нашому містечку молода родина біженців з Харкова. Мають нісан ліф. Заробляють перевозками. Наше містечко україномовне, але дехто з клієнтів переходив на російську при спілкуванні з водієм. Він просив не переходити, вчить і намагається спілкуватися виключно українською. Трохи незграбно поки що, але саме за його принциповість його поважають.
dovolga• 22 июля 2022
Ответ дляCordoba
Не отрицаю, что переселенцев не всегда и везде радушно встречали. Но в том, что эти люди стали переселенцами виновата россия или, говоря, Вашим языком исключительно Путин В.В.
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляCordoba
А звідки в 2014 році з´явилися ’пєрєсєлєнєци’? Упс! А це ж росія напала, вбивала, грабувала, змусила людей покинути власні домівки. Але винні звісно українці. Ти ж диви яка дивина. Ну бач, хуйло війну поніс в Україну, а провина на українцях. Л - логіка.
nabludatel• 22 июля 2022
Ответ дляCordoba
А путин, по вашему, не виноват?
Не он развязал войну, убивает наших людей и разрушает города? Разае не поэтому миллионы украинцев (и я в том числе) ввнуждены были покинуть свой дом?
gynger11• 22 июля 2022
чтоб куда то ехать нужны деньги, не все откладывали на такой случай
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Спот, жіночко, не треба цих лозунгів. Не треба цієї патетики. Не треба цих гадань від вас на гімні і гілках, хто і де. Я зверталася конкретно до вас! І писала конкретно про вас, як про людину, якій варто оцінити себе і свою поведінку, а вже потім розводити пафос про руzzку допомогу.
І українців я поважаю всіх! І тих, хто виїхали,і тих, хто мають терпіти страшну руссняву окупацію. Але не чекайте поваги до себе і інших продажних шкур, які готові за 15 фублів лити бруд на мою Україну, на моїх співгромадян, до вас, які готові лизати руки російського окупанта і розповідати українцям, яке ж добро та клята рашка.

Леди Репях• 22 июля 2022
Ответ дляYegonyashka
Удалено администрацией...
Спасибо Вам за Ваш комментарий!

А то эти обвинения жертв войны в чём-то уже перешли все границы.
Сидит какая-то Марфа в Польше и рассуждает, почему не выехали мариупольцы.
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Читайте уважно пост. Лікуйте фобію.
proshk• 22 июля 2022
Почему все смеются что Мариуполь отстраивают? Вот что в Ютуб нашла ’Мариуполь сегодня’ . Значит уверены что город никто отбивать не будут? Стройки грандиозные
Леди Репях• 22 июля 2022
Ответ для vihola
З пітєра їздить щодня, чи з ордло?
Щасливі, що звільнили людей від нормального життя? Що вони живуть тепер, як і ви у лайні.
Какая разница.
Человек волонтёрит, приносит пользу.
Хотите и Вы поедьте в Мариуполь и поволонтёрьте в таких условиях.

Желающих немного, насколько я понимаю. Только слюной капать в соцсетях умеют.
Jhenya_Sh• 22 июля 2022
Ответ дляali_kat
А что предлагает россия?
В Мариуполе хоть жилье не надо снимать, если свое осталось
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Читайте уважно пост. Лікуйте фобію.
Лікувати русофобію? Її не буває забагато.
darsi• 22 июля 2022
Ответ дляCordoba
Не всех больных война убила
Удалено администрацией...
natapril• 22 июля 2022
Ответ для_Alina____
А вы у себя дома поселите семью из Мариуполя, будете кормить пока они не найдут работу ? Или вам просто поговорить? Они остались у себя дома, хоть и сложно , но люди надеются на лучшее.
И Харьков так же. Сидят дома, под обстрелами, каждый день жертвы, тк мешки денег не у всех лежали для выезда. И выехавшие выплаты Впо до сих пор не получили.
Леди Репях• 22 июля 2022
Ответ дляdarsi
Удалено администрацией...
А на диком суржике говорить не противно?
Суржик уничтожает украинский язык, как таковой.
dovolga• 22 июля 2022
Ответ дляЛеди Репях
Какая разница.
Человек волонтёрит, приносит пользу.

Ключевое в Вашем посте - ’Какая разница’.
darsi• 22 июля 2022
Ответ дляproshk
Вы хоть погуглите значение слова «грандиозные».