Сколько смотрю видео разные,в полностью разрушеном городе,осталось ещё столько людей и не могу понять,зачем?Зачем люди остаются там,не выезжают на территорию Украины?не могут или там только проросисты остались?Как вообще возможно жить в тех условиях?!а детей там сколько...
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляЛеди Репях
Какая разница.
Человек волонтёрит, приносит пользу.
Хотите и Вы поедьте в Мариуполь и поволонтёрьте в таких условиях.
Желающих немного, насколько я понимаю. Только слюной капать в соцсетях умеют.
Человек волонтёрит, приносит пользу.
Я б радістю. Але в мене з російською біда, не спілкуюсь я російською. Цікаво, як довго я зможу волонтерити в українському Маріуполі розмовляючи виключно українською, маючи тату герба України? Якщо дівчину забрали в міліцію лише за стрічку в косах?
Ответ дляnfvgfrcrjv
С Донецка . Не стоит меня подкалывать, я вне политики и войн, тут мои дети, пожилые родители, работа, дом, квартиры. Мы помогаем людям всем , чем можем в материальном плане и от себя …
Як можна бути ’внє палітікі і войн’, якщо твоя дитина бере у цьому безпосередню участь на боці окупанта?! Дуже зручна позиція - прийти з війною на батьківщину рідних і щось там скиглити про ’внє палітіки’. Ви б допомогли цим людям значно більше, якби не обирали у себе на расії уродів, що йдуть з війною до України. Або якщо вже обрали - то знесли б. Принаймі масово протестували проти війни і впливали на своє керівництво. Ваше ’внє палітіки’ жалюгідне на українському форумі.
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляproshk
Почему все смеются что Мариуполь отстраивают? Вот что в Ютуб нашла ’Мариуполь сегодня’ . Значит уверены что город никто отбивать не будут? Стройки грандиозные

Ага, а бомбардування - то підготовчі роботи до ’грандіозного’ будівництва. Як це весь світ не розібрався з першої ж бомби.
Ответ для@Vikusya@
Уж лучше Украина 2000 в мес.чем поганые рубли,за которые и купить там скорее всего нечего.Здесь хоть на работу можно какую-то устроиться.И толку от того жилья,когда вокруг руины,трупы и мертвый город.
Це вам зі свого дивану краще? Та відчепіться вже від людей. Вони пережили пекло. Їх право залишатись вдома, а не бомжувати, як більшість з відносно безпечних районів , по європах. Хочуть люди бути в своєму домі. Так важко зрозуміти?
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Усі громадяни нашої держави - українці. Були , є і будуть. І не потрібно їх обливати брудом, хто залишився в Маріуполі, Запоріжжі, Донеччині, Луганщині, Харківщині, а хто - ні. Ніхто не уявляє, що таке бути в окупації. Досить вже налити на своїх співгромадян! Виїхали - сидіть мовчки! Який запорєбрік?
А ви навмисно пару тижнів назад тут зареєструвалися, щоб українцям, які від рашистів страждають, життю вчити?
Ответ дляA no name
Дякую за Ваш пост
. Я колекціоную влучні висловлювання на тему цієї війни, в тому числі і на цьому форумі. Ваше буде у моїй колекції також.
Ответ дляЛеска
Розселяли по по спортзалам, талони на харчування, допомога впо, роботу можна знайти, тим паче держава заохочує роботодавців у прийомі впо, виїзд за кордон.
А ви як хотіли? Щоб 5 кімнатний коттедж з басейном видали?
Ви особисто жили в тих умова півроку-рік?
Впо досі нема, гуманітарку дали один раз у березні. Все!
Знайомі у Дніпрі, ніде не можуть влаштуватись на роботу, ніхто не хоче собі тимчасових працівників.
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ дляJuly
Ніхто не засуджує людей, які змушені залишитися і жити в тих нелюдських умовах. Засуджують тут лиш тих, хто влаштовує танці на кістках, тих, хто проштовхує наратив про ’хароших руzzкіх’, які ніби щось відбудовують, тих, хто ’відкриває очі’ на ’звірства Азова’. І так, таких прихильників і захисників асвабадітєлєй нема за що поважати і жалю до них нема. Чекали своїх руzzкіх - отримуйте. Але дуже шкода, що разом з цими прорашистами, біда прийшла до всіх українців.
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Я взагалі не знала про цей сайт. І я також страждаю від рашистів, тільки вдома, у Харкові, в зоні БД, а не по Європах пригод шукаю.
Ответ дляA no name
Она из Донецка, вы читать разучились. Кого она там выбирала?
Безимени890123• 22 июля 2022
Ответ для@nn@tu
Там же молода демократична республіка і самі чесні вибори.
Ответ дляCordoba
О да, я тоже знаю особо просветленных харьковчан, которые всю жизнь говорят на русском, но теперь они его внезапно забыли , и не розумиють. Говорят на дичайшем суржике, но русский забыли да...
Не всех больных война убила
Це часом не ви заволонтерили в Німеччині з метою обсирати в інтернеті українців, які рятуються від руського міру?
Дивна позиція, а чому на парашці не волонтерите?
Ответ дляЛеди Репях
Какая разница.
Человек волонтёрит, приносит пользу.
Та я просто під враженням, від того як данєцкіє в Маріуполі завалантьорілі.
Їх самих восімь лєт зліє укри бамбілі, а в них навіть на волонтерство ресурси знайшлись. Святі люди.
Вива-Виктория• 22 июля 2022
Ответ дляЛика32
Сначала предателями был Донбасс. Теперь жители городов, которые захватили. И опять мадамы в белых пальто рассказывают кто есть кто, как кому жить и прочее. Вам то что эти люди сделали? Тем что остались они кому сделали плохо? От...тесь от людей уже. Им и так хреново и тяжело.
Ответ дляЛеди Репях
А на диком суржике говорить не противно?
Суржик уничтожает украинский язык, как таковой.
А чому ви вирішил, що харків’яни, які зрікаються російської, переходять на «дікій суржік». Не у всіх скрепні щелепи, які не змогли за 30 років українську в Україні опанувати.
Оксана-004e• 22 июля 2022
Ответ для vihola
З пітєра їздить щодня, чи з ордло?
Щасливі, що звільнили людей від нормального життя? Що вони живуть тепер, як і ви у лайні.
Лучше спросите у своего любимого зеленского, как так случилось, что Мариуполь и почти весь юг оттяпали?
nabludatel• 22 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
Россиия напала. Вы не заметили?
Или вы топите за ’не все так адназначна’ и хотите Украину обвинить в этой войне?
Оксана-004e• 22 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Россиия напала. Вы не заметили?
А почему же мы не готовились к обороне, а шашлыки мариновали и дороги прокладывали? Ведь у нас угроза с 14 года, но на выборах, видите ли, устали от войны и выбрали поржать
12 друзей Коршуна• 22 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
Тоесть Зеленский виновен в том что, происходит в Мариуполе и на юге? Но никак не росссия? Если что, я за него не голосовала, и не его поклонник
Оксана-004e• 22 июля 2022
Ответ для12 друзей Коршуна
И он в том числе, что открыл дорогу для фашистов!
Ответ дляKseniya Andreyanova
Украина не плохая, но, как беженец „со стажем» скажу, что ничем она не помогает. Как можно было раньше снять квартиру на переселенческие деньги, найти тут же работу в чужом городе, одеться, обуться, прокормить семью?! Это нереально для людей даже с минимальными сбережениями. Сейчас все то же самое! Украина практически ничем не помогает своим гражданам, ее помощь очень минимальна. А ещё забыла поо клеймо, которое сразу же клеят на переселенцев свои же граждане , раньше было Донецкие - вата, враги, предатели, быдлр; сейчас все те же слова летят в Харьковчан. Мы сами себя сжираем, и в этом нам никакая россия не виновата!
Повиізджали ті російськомовні в Європу, частина через оркостан, і вже і їх діти в різних країнах мало того, що щебечуть російською, вони ще й там у школах кричать ’glory russia’.
nabludatel• 22 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
А откуда вы знаете что не
готовились?
Вы всегда жертву обвиняете: изнасиловали- почему шла через парк, ограбили - зачем деньги с собой брала, убили - плохо отбивалась?
готовились?
Оксана-004e• 22 июля 2022
Ответ дляnabludatel
А откуда вы знаете что не
готовились?
Потому что - война не на часи, дороги будем строить.
Перешеек разооружить, сократить оснащение и ты ды. Вы не знали об этом, первый раз слышите?
алина220687• 22 июля 2022
Ответ дляArgesha
Ну не може Україна прийняти - то чому до людей питання, що не виїжджають? То се й відповідь на питання теми - ні, незрозуміло?
Браво !