Жанна74• 22 июля 2022

Реклама в Instagram, Facebook

Дівчатка, допоможіть! Хто замовляє рекламу в інстаграм та Фейсбук або хто цю рекламу робить, чи впливає день тижня чи час публікації на кількість переглядів? Хочу замовити вперше рекламу в місцевому пабліку, не продажі, зацікавити і охватити тільки мешканців-автовласників. ( послуги автостоянки). Буду вдячна за рекомендації!🙏🙏🙏
Результат:
вже голосів: 16
7 (43.75%) День тижня впливає на перегляд
6 (37.5%) Подивитись результат
3 (18.75%) Ні, не впливає
natashapal• 22 июля 2022
В загальному в соцмережах на вихідних менша відвідуваність, особливо влітку. Так що обирайте робочий день.
Година публікації особливого значенння не має, головне, щоб не глибокої ночі.
Це буде допис чи сторіс?
автор Жанна74 • 22 июля 2022
Ответ дляnatashapal
Це буде допис чи сторіс?
Дякую за відповідь! Можна дописи і сторіс. Можливо і те і інше
natashapal• 22 июля 2022
Ответ дляЖанна74
Якщо ви хочете повідомити про постійну свою послугу, беріть допис (звичайно, якщо ціна за допис прийнятна).
Якщо це інформація про якусь тимчасову акцію, беріть сторіс.
В ідеалі - попросити перед тим статистику пабліка. Зазвичай охоплення дописів в 2-3 рази вищі за охоплення в сторіс. Тому відповідно і ціна за дописи вища
hrushyk• 22 июля 2022
Ответ дляnatashapal
Це буде допис чи сторіс?
Ще залежить від товару
Я продавала купальники минулого року
Найкращі каси я робила саме на вихідних,особливо у неділю
olkabarabolka20• 22 июля 2022
Ответ дляnatashapal
Це буде допис чи сторіс?
Вообще-то час тоже играет роль. Но не час показов, а час, когда реклама выйдет впервые.
Первую неделю ФБ будет ее тестить, поэтому рекламу лучше на 1 неделю не заказывать - она будет не в полной мере работать.
После тестов ФБ сам будет решать в какое время и кому ее показывать.
natashapal• 22 июля 2022
Ответ дляolkabarabolka20
автор не таргет використовуватиме, а рекламу в пабліку
автор Жанна74 • 22 июля 2022
Ответ дляnatashapal
Так, саме в пабліку.
Ще раз дякую за поради!