Плету корзинки• 03 мая в 22:00
Як ви справлялись з тим що всі навколо рухаються вперед а ви ніби стоїте на
на місці?
Шиворіт навиворіт• 03 мая в 22:03
Вообще пох, куда кто, мне лишь бы кукуху сберечь и уже молодец. Я не достигаторша
Цигарний шланг• 03 мая в 22:04
Я вижу все вокруг в ужасе от происходящего а не то что двигаются вперёд.
Раз одела не бу• 03 мая в 22:07
Ответ дляparele
У кожного своє «вперед».
Ось на нього і дивлюся. Чужі мене не цікавлять.
Так Ви всього досягли в житті. Точно можна просто розслабитися і ні на кого не дивитися
Затишне кубло• 03 мая в 22:25
Пофіг, рухайтесь куди хочете.
Знаю є заздрісні, ночами не сплють, жаба давить, як переплюнути, жалюгідні..
Пописанная парта• 03 мая в 22:48
А я тюль сегодня постирала, я молодец, а и полы помыла , я герой в своих глазах, уборка тяжело дается