Карта мордвы• 22 июля 2022

Вас гноблять знайомі за те, що не працюєте?

Дочці 2,5 роки. Я не працюю. Чоловік забезпечує. Для свого задоволення підробляю вдома ,але за бажанням. Про це ніхто не знає. Так от кума постійно звертає увагу на те,що я вдома. Що дитина велика і я не віддаю її в садочок. Що не розвиваюсь і тд. Дикрет мене з´їсть.
Ми кожного місяця подорожуємо, дитина ходить на басейн, на дитячі розвиваючі заняття.
Вже сили нема слухати ці докори
ДеньгиНеСдаю• 22 июля 2022
гноблять??

завидуют))

Твоя подруга• 22 июля 2022
Ну то скажіть їй якось начебто жартома: ’Маруся, заздри мовчки!’
40каградусная• 22 июля 2022
У меня адекватные знакомые
Живчик-счастливчик• 22 июля 2022
А на випадок розлучення маєте якусь фінансову подушку?
Анти-аноним• 22 июля 2022
Забейте! Это ваше дело! Главное что вы с мужем порешали и денег хватает.
Мурзилка• 22 июля 2022
Моїй дитині 9 р. Ще не працювала і швидше всього, найближчим часом не буду. Не звертайте уваги.
Кнопус• 22 июля 2022
Удалено администрацией...
Ксения З.• 22 июля 2022
Нет
FuntikS• 22 июля 2022
Что за менталитет гнилой, ну кому какое дело до чьей-то жизни? Куму нафиг из круга общения.

Белая котичка• 22 июля 2022
Я бы не общалась с такими людьми, мне всё-равно на мнение людей
Зачем вы с ними общаетесь?
Вообще не факт• 22 июля 2022
Нет, у меня все знакомые только те, с кем мне приятно общаться.. Нет людей, которые раздражают или нужно терпеть. Когда уволилась, подруги наобород завидовали. Праздновали мое увольнение всей Монголией два дня)).
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А щоб її мати,треба обов´язково на роботу ходити?
Гордая_птичка• 22 июля 2022
Нет. У меня нормальное окружение.
Белая котичка• 22 июля 2022
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Какой бред, может автор постепенно на украинский переходит
А если и нет, то пусть лучше мама с грамматическими ошибками, чем мать токс
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
Я проживаю більше 20 років за кордоном, можливо і пишу з помилками,так як не використовую укр. мову в спілкувпнні
Liliana12345• 22 июля 2022
Не гноблять, бо я працюю. Не уявляю, як можна не працювати, висіти на шиї у чоловіка, тим більш, якщо й професія є.
Советчица Года• 22 июля 2022
Закалебывают периодически. Иногда блин стыдно сказать, что я не работаю. Но при муже айтишнике, когда мне, чтоб заработать его месячную зарплату, надо пахать два года.....
Плюшевая дыба• 22 июля 2022
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
А типу кожна касирка з АТБ піпец яка грамотна, так?
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Тобто краще віддати дитину в садок, а самій йти до роботи?
В такому випадку дитина буде позбавлена всього,що має на даний час

Белая котичка• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Если профессия не любимая, то вполне можно
Есть мужья, которые не хотят, чтобы жены работали.
У меня такой брат, невестка не работает, брат считает, что женщина для семьи
ИзЮмрудная• 22 июля 2022
Ребёнку младшему год, среднему 4, старший самостоятельный, работаю удаленно и параллельно ещё учусь.
Не представляю себя без движения. Меня убивает эта работа по дому, бытовуха и тд. Не хочу тратить на это и минуты своего времени.
Будучи на вашем месте я б просто от ежедневной скуки повесилась.
маминаБубочка• 22 июля 2022
А в чому полягає ’гноблять’? Які докори?
Лізуть не в свою справу? Ну, так і скажіть: ’Маня, не твоє діло’ або ’Не працюю, бо не хочу’. Уявити не можу, щоб якісь куми/знайомі, та навіть родичі вказували, як я маю жити. Це по темі.
Ну, а взагалі-то, в декреті жіночки дійсно тупіють, подорожі, басейни і дитячі розваги тут не допоможуть.
Плюшевая дыба• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
кума вам просто заздрить от і все
ви шо, будете життя своє жити за вказівками куми?

і взагалі-тримайте її від своєї родини подалі, ясно ж шо вона людина-какашка
Дон Пэдро• 22 июля 2022
Не посмеют рот открыть, так знают как я могу ответить. Это дело исключительно мое и моего мужа. Мы уж сами разберемся
ИзЮмрудная• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Почему лишена?
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляИзЮмрудная
А де я писала,що сижу і займаюсь домом?
В мене кожен день розписаний. Басейн, кружки для дитини,танці. Подорожі кожного місяця
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Мільйони дітей ходять/ходили до садочка, мають дитинство, спілкування. Сидіть вдома, це ж Ваша справа. Особисто я таких не розумію
Дама_с_караваем• 22 июля 2022
2,5 і вже гнобить?
Я до 2,5 груддю ще годувала А в 2,8 віддала в садочок, в 3 вийшла на работу-всьому свій час і не кумі вирішувати. Вона дуже крута бізнесвумен? Я б раз відповіла, що не треба самостверджуватися за мій рахунок, йди займайся своїм розвитком
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляБелая котичка
Никто не мешает заниматься другим делом или получать профессию.
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Почему лишена?
А коли буде на це час,якщо до роботи ходити?