Карта мордвы• 22 июля 2022
Вас гноблять знайомі за те, що не працюєте?
Дочці 2,5 роки. Я не працюю. Чоловік забезпечує. Для свого задоволення підробляю вдома ,але за бажанням. Про це ніхто не знає. Так от кума постійно звертає увагу на те,що я вдома. Що дитина велика і я не віддаю її в садочок. Що не розвиваюсь і тд. Дикрет мене з´їсть.
Ми кожного місяця подорожуємо, дитина ходить на басейн, на дитячі розвиваючі заняття.
Вже сили нема слухати ці докори
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ дляИзЮмрудная
А как вам ход и в садик пойти и заплатить за него и на развивашки пойти и заплатить за него. А если ещё и садик частный, то он будет стоить дороже ваших развивашек.
Так что не все упирается в деньги :)
Може й дороще,але для чого?
Белая котичка• 22 июля 2022
Ответ дляФокус-Покус
А как считает невестка ?
Ей комфортно, работать не хочет
Запароленое одеяло• 22 июля 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Так ви пишете автору, що можливо її гноблять за її дивні погляди, перегляньте їх...З якого дива? Підгоняти себе під чиїсь рамки?
Я не про те ) А що їй прям заздрять, гноблять. Тоді треба знайти подібних собі за інтересами - і всі проблеми будуть вирішені. Бо ж вона підкреслила, що кума їй - не рівня, в садок дитину водить, ти ба…
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Да, там ошибок больше, чем 2.
Но за то ребёнок ходит на развивалки, а маме они не нужны 😂😂😂😂
Може і є,бо я не використовую укр. мову в письмі і в спілкуванні. Тож нема нічого дивного.
Що ж того,що ви без помилок написали,якщо як людина как*ка. Аби тільки насміхатись і ядром плювати
КарамбОлька• 22 июля 2022
Ответ дляКнопус
Удалено администрацией...
1 орфографічна. Порахуйте тепер свої.
Фокус-Покус• 22 июля 2022
Ответ дляБелая котичка
Ей комфортно, работать не хочет
Тогда все в порядке .
Белая котичка• 22 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Хіба зараз десь працюють садочки? Війна ж.
Ви троль?
В нашем ПК под Киевом есть садики частные, которые сейчас работают и летние лагеря при садиках
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ дляГубы_зубы
Уже увидела. А как это, живя заграницей 20 лет и путешествуя каждый месяц, побывать только в 17 странах? Целый год ездите в одну и ту же страну каждый месяц?))
Ні, як вийшла заміж так і їздимо з чоловіком
Сорока белобока• 22 июля 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Вы живете жизнью ребёнка, я живу своей.
Бассейн 1 час, кружки 1 час. Танцы 1 час.
Остальное время куда?
Сериалы и борщи?
Остальное время куда?
Сериалы и борщи?
Уроки сколько часов?
маминаБубочка• 22 июля 2022
Ответ дляГубы_зубы
Як-як? Ще не придумала.
А порахувати не змогла, бо дитячі ’розвивалки’ мамку не розвивають аж ніяк.
Доль Чекомбана• 22 июля 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Да, там ошибок больше, чем 2.
Блин, у нашей знакомой муж-бизнесмен упал в офисе и многновенно умер от инсульта. А ей в наследство достались его долги по ипотеке за огромный дом, 2 новых крутых джипа (его и её) и 2 детей на руках. Его партнеры по бизнесу дали ей каую-то жалкую подачку - откупную за его долю и помахали ручкой. Потому что она о том бизнесе понятия не имела, не вникала, порхала за его деньги по салонам и не парилась.
Вот так за один день жизнь из обеспеченного рая превратилась в глубокую жопу.
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ длямаминаБубочка
Ні, щоб дитина спілкувалася ще з кимось, окрім Вас і без вашого цілодобового нагляду.
Читати зі зрозумінням не пробували. Чи лиш через слово?
Де написано,що дитина тільки зі мною цілодобово?
Kusalochka• 22 июля 2022
Я вообще никогда не работала. Я бы офигела, если бы кто-то лез в мою жизнь.
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не видумуйте того,чого нема. Я про куму відписала дівчині,яка запитала.
Потрындельница• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Може й дороще,але для чого?
Може, й дорожче, але для чого?
три помилки в 6 словах у вас
Дама_с_караваем• 22 июля 2022
Ответ дляГубы_зубы
Боже, вас це дуже хвилює? Я роками відпочивала в Криму, потім Турція, Єгипет по багато раз, що вас дивує? Люди може їздять відпочивати до найближчої країни, не обов´язково бути Робінзоном Крузо і шукати пригоди
маминаБубочка• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Так якраз це і випливає з того, що Ви тут понаписували.
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ длямаминаБубочка
Як-як? Ще не придумала.
Одразу видно жіночок в замовлених халатах над каструлями по роботі.
Чудо-Рыба-кит• 22 июля 2022
Вот всегда было интересно это мнение, типо в декрет не развиваешся.
Ну камон, друзья. Например, я работаю среднестатистическим бухгалтером , пн- по, 9-18. Иногда нужно задержаться. Плюс домашние дела, ребенок с учебой и кружками. Вот когда в таком графике появятся силы на развитие? Или вы думаете бухучеи сильно прямо развивает? А если ещё с коллективом не повезло - вообще трындец, выгорание и тп
Кароче, если есть возможность не работать - наслаждайтесь этой возможностью!!
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ дляПотрындельница
Може, й дорожче, але для чого?
три помилки в 6 словах у вас
І що? Сонце перестало світити? Чи моє життя змінилось від вашої інформації.
Потрындельница• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
ні, просто будучи тупою, не треба обсирати тих, хто працює, як це робите ви зараз))
маминаБубочка• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Дорогенька, Ви не тупієте, а вже отупіли.
Перечитайте пост, на який я відповідала, і мою відповідь.
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ длямаминаБубочка
Ясно. Ви не осилите прочитати
Накладная• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Боже, автор, чому Ви виправдовуєтесь майже в кожному дописі?)) Перед ким???))))
Закривайте тему і насолоджуйтесь життям!!!!!!
НеВРотик• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Може й дороще,але для чого?
В садочок дітки ходять не тільки для того щоб розвантажити мати або щоб вона працювала.
1. соціалізація (це не то що на кружок чи розвивашку зводити де привіт -пока і усе)
2. вироблення самостійності та інших навичок, щоб дитині було легше у школі пристосуватись
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ дляПотрындельница
Ахах. Дурдом сонечко. Працюйте,хто вам не дає
Пушап Ми• 22 июля 2022
Среди моих знакомых, если убрать с самой работы, то почти никто из жен не работает.
Карта мордвы
• 22 июля 2022
Ответ длямаминаБубочка
Не тратьте час на відписувпнні мені, йдіть працювати