Карта мордвы• 22 июля 2022

Вас гноблять знайомі за те, що не працюєте?

Дочці 2,5 роки. Я не працюю. Чоловік забезпечує. Для свого задоволення підробляю вдома ,але за бажанням. Про це ніхто не знає. Так от кума постійно звертає увагу на те,що я вдома. Що дитина велика і я не віддаю її в садочок. Що не розвиваюсь і тд. Дикрет мене з´їсть.
Ми кожного місяця подорожуємо, дитина ходить на басейн, на дитячі розвиваючі заняття.
Вже сили нема слухати ці докори
Плюшевая дыба• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
А де я писала,що сижу і займаюсь домом?
В мене кожен день розписаний. Басейн, кружки для дитини,танці. Подорожі кожного місяця
та хоч бамбук куріть кожен день, кому яке діло, чому ви виправдовуєтеся перед кумою, перед нами.
У вас взагалі своя думка є?)

ИзЮмрудная• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
А де я писала,що сижу і займаюсь домом?
Вы живете жизнью ребёнка, я живу своей.

Бассейн 1 час, кружки 1 час. Танцы 1 час.
Остальное время куда?
Сериалы и борщи?
СкрипяСердцем• 22 июля 2022
У меня мужа подкалывают,что жена работает)
Мне важно иметь мои личные деньги
Перловая Кашка• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
А де я писала,що сижу і займаюсь домом?
Далеко подорожуете ежемесячно?
Запароленое одеяло• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
А де я писала,що сижу і займаюсь домом?
І куди ви зараз подорожуєте кожного місяця? І чого буде позбавлена дитина в садку? Вас гноблять, можливо, за ваші трохи дивні погляди на життя.
Перегляньте їх
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Мільйони дітей ходять/ходили до садочка, мають дитинство, спілкування. Сидіть вдома, це ж Ваша справа. Особисто я таких не розумію
Але дітей віддають в садок,для того,щоб мама на роботу йшла.
Але навіщо, якщо немає такої необхідності?
ИзЮмрудная• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
А коли буде на це час,якщо до роботи ходити?
После работы, няня, выходные и тд.
Многие после рождения ставят на себе крест.
Скользкая• 22 июля 2022
Блин, у меня круче. Сын аутист, в садик не могу отдать так как перенес онкологию. И даже в моих обстоятельствах находятся д..лы, из ближайшего окружения родня-друзья с такими же попытками гнобить. Хотя я не домохозяйка ни разу, планировала через 2,5 года как раз на работу вернуться,в этих стенах уже выть хочется. А не верят, считают что хорошо устроилась, не работаю так как мне лень и впадлу). Специальность онлайн невозможно, переучиться ни времени ни денег ни с кем оставить сына тупо нет. Но я все равно наглый тунеядец на шее у мужа и государства))) И вроде в моем положении завидовать может только идиот. А нет, то что я дома жить людям не дает. Бороться бесполезно, шлю за кораблем
Не против• 22 июля 2022
Я наприклад не уявляю собі не працювати, зараз в декреті дитинв 2,8. Мрію про те щоб закінчилася війна дитинка пішла в садок а я на роботу. Бо дуже скучила) моя кума не працює і ніколи не працювала її дитині 12 років. І я скажу так... то її справа і їх сімейне діло, так і можете сказати хто Вас гнобить. Мабуть той хто вас ггобить хоче але немає змоги через фінасові проблеми сидіти дома. Якщо чоловік забезпечує сімю і вам обом комфортно і все підходить то шліть подалі тих хто намагається вас вчити. Вирішіть що вам до душі і тим займайтеся. Я більше не розмію жінок які не хочуть працювати коли скрутне положення і принципи хай чоловік заробляє. Є в мене такі, чоловік знайомої на трьох роботах працює і у вихідні щоб забезпечити сімю і виплатити кредит за квартиру, а жінка дома втикає коли дитина вже школяр. А чоловік як загнана кобила і сімю не бачить

автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляДама_с_караваем
2,5 і вже гнобить?
Я до 2,5 груддю ще годувала А в 2,8 віддала в садочок, в 3 вийшла на работу-всьому свій час і не кумі вирішувати. Вона дуже крута бізнесвумен? Я б раз відповіла, що не треба самостверджуватися за мій рахунок, йди займайся своїм розвитком
Ні,кума віддала дитину в 2 роки в садок,бо не вистачало грошей на оренду мешкання.
Накладная• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Тобто краще віддати дитину в садок, а самій йти до роботи?
В такому випадку дитина буде позбавлена всього,що має на даний час
автор, не слухайте нікого, моїй доньці 15р і я..... в декреті 15-й рік з нею)))))))
Чоловік забезпечує, зате доньку гарно розвинули, ходила б на роботу, вона б не мала і не вміла того всього, що є.
Живемо за містом - тому це одна з основних причин, чому не виходила на роботу, адже саму дитину я не можу залишити, щоб вона їздила по місту та додому по зимнім темним вечорам (уроки до 15, далі танці/англ/спортзал)
Я не в теме• 22 июля 2022
Ответ дляLiliana12345
Не гноблять, бо я працюю. Не уявляю, як можна не працювати, висіти на шиї у чоловіка, тим більш, якщо й професія є.
Вы кума автора?
Ксения З.• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Я отдавала ребенка в садик для общени со сверстниками
маминаБубочка• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Садок - це ж не дитбудинок.
Чи у Вас там якось по-іншому?
ИзЮмрудная• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Нет, детей не поэтому отдают в садик.
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляИзЮмрудная
Вы живете жизнью ребёнка, я живу своей.

Остальное время куда?
Сериалы и борщи?
Не судіть по собі. Я маю перед вами цілий тиждень розписати,щоб ви зрозуміли як це проводити час в своє задоволення?
Губы_зубы• 22 июля 2022
Какой садик в 2,5 года во время войны? Знаю, что таких маленьких не берут.
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Далеко подорожуете ежемесячно?
В серпні буде 18 країна
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляЯ не в теме
Вы кума автора?
А нужно?

Гладиолус• 22 июля 2022
У меня нет детей и я не работаю)
Никак не могу определиться со сферой, хотя могу позволить себе все
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Перегляньте їх
Подорожуємо зокрема по Європі.
nabludatel• 22 июля 2022
Хіба зараз десь працюють садочки? Війна ж.
Ви троль?
Большой секретик• 22 июля 2022
Є таке (
Я б і рада піти на роботу, але на офісну не беруть, а фізично не можу працювати
Соромно самій і не знаю що далі робити, мені вже 40...
Дама_с_караваем• 22 июля 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Перегляньте їх
А у вас не дивні?
Хіба, щоб заробити обов´язково потрібно жити як ви? Віддати в садок і чапати працювати з ранку до ночі в офісі, щоб все як у людей?
ИзЮмрудная• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
Только вы забыли о том, что удовольствие у каждого своё.
Для кого-то его максимум за день это борщ и бассейн, а для кого-то научиться чему-то новому.
Я реально б сошла с ума от того, что я целыми днями дома и занимаюсь бытом, ребёнком и его интересами. Мне это не в кайф. Поэтому я не разделю ваше удовольствие
маминаБубочка• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
А де я писала,що сижу і займаюсь домом?
Здуріти можна! А де Ви сама серед оцих всіх ’басейнів/кружків/танців’ для дитини? Це ж треба так зациклитись на дитині.
Запароленое одеяло• 22 июля 2022
Ответ дляnabludatel
Ви троль?
Та точно троль! Всі їй заздрять, поки вона подорожує по Європі щомісяця у війну
автор Карта мордвы • 22 июля 2022
Ответ дляКсения З.
Для спілкування не обов´язково ходити в садок.
Liliana12345• 22 июля 2022
Ответ дляКарта мордвы
То хай де йде, це їх справа.
Вибачте, але можна з глузду з´їхати без спілкування у колективі, без зайняття улюбленою, або ні, справою. Я не з тих, хто сидітиме вдома. Як можна буди нереалізованою? Закінчити вуз, щоб сидіти вдома )). Це капець.
Запароленое одеяло• 22 июля 2022
Ответ дляДама_с_караваем
А у вас не дивні?
А я десь про себе написала? ))) Ану покажіть, я перечитаю