Головная• 22 июля 2022
Капітанша 2017
Говорю лише раз серіал знімала Україна в Києві, Одесі. Була трансляція по Інтеру і телеканалу Україна. Своїм переглядом я спонсую Україну. І хто мені буде розповідати про расєю можуть відразу йти за російським кораблем
Кто уважно дивився цей серіал поясніть як Олександра опинилася на борту цього судна у першій серії. Я так розумію вона йшла до поліції, а потрапила до капитана. Я не думаю, що вона така не розумна, щоб змогла переплутати відділення поліції з судном
Скільки разів я дивилася цей момент я не можу зрозуміти як
Коварная Зая• 22 июля 2022
Теж саме. Сам серіал досить не поганий. Але, дуже багато незрозумілих моментов
Я так розумію зараз ви говорите про 1 серію 1 сезону. Тобто вона зарізала свого дядька і пішла на судно. Одне питання навіщо
Запасная спина• 22 июля 2022
По-моему, это у Вас какая то проблема, раз сразу столько оправданий. Я смотрю российские сериалы, полтму что мне они нравятся больше зарубежных и тем более украинских) При чем тут сериалы к политике?
Вам телефонограмма• 22 июля 2022
Ответ дляЗапасная спина
Я тоже смотрю российские. Мне нравятся. Вот сейчас пересматриваю ’Здесь кто-то есть’ 2011 года.
Бывает и такое• 22 июля 2022
Ответ дляЗапасная спина
Патриоты не поймут.
Головная
• 22 июля 2022
Ответ дляЗапасная спина
Тому, що не раз в темах у темах про серіали бачила багато коментарів про політику
Ответ дляЗапасная спина
Про яку політику іде мова? Те, що зараз відбувається на території нашої країни - це війна, яку розв´язала росія! росіяне! Це вже не політика. росіяне нас вбивають, руйнують наші міста. Це не політики, а росіяне. Ті самі, які знімають серіали, які вам подобається дивитись, і отримують від просмотрів гроші, які потім ідуть на війну з нами...І знімаються в серіалах актори, які підтримують війну, тобто вбивство нас, українців...
Запасная спина• 22 июля 2022
Ответ дляsanulja
Что ж Вы так узко мыслите) Те, которые снимают, не убивают. И большинство из тех, кто снимается, как раз войну и не поддерживают, причем открыто и не боясь об этом говорить. И в конце концов, сериалы люди смотрят для своего удовольствия, мне они нравятся больше, почему я себя должна лишать этого? Чтоб кому то понравится?
Головная
• 22 июля 2022
Ответ дляЗапасная спина
Повністю підтримую вашу думку
Чавонадо• 23 июля 2022
Ответ дляsanulja
Не рвіть серце.
Якщо комусь ще це не донесли ракети, які на голову падають, то словами ви їх точно не переконаєте.
А, ну і враховуйте, що окрім подібних недопетрів, у нас ще й ’ждунів’ існує якийсь відсоток.
Головная
• 23 июля 2022
Ответ дляЧавонадо
Не рвіть серце.
Якщо, людина дивиться російські серіали, то вона обов´язково ’ждун’ і рашенбот, з вами усе зрозуміло
Більш питань до вас не має