Lastochka888• 23 июля 2022

Тревоги есть!

Ту тему закрыли и карта краснеет дальше. Мож в теме посидим, кому не спится?
FuntikS• 23 июля 2022
Ответ дляkvitanka
Не верю в разные суеверия, но почему-то после тем о том, что давно не было тревог, часто происходит что-то нехорошее.
Хватит уже эту байку травить

Marsunia• 23 июля 2022
У нас пока нету, но не сплю тоже. Вот реально заметила, как только кто то создаст тему что тихо и начинается на ночь ( Я ещё мужу помню сказала, есть тема, ждём тревогу. И вот не верю во всякий бред...же, как оно так получается....
Лиса Порш• 23 июля 2022
Посидим...только что прочла что нам америкосы уже передумали давать ракеты 300 км к хаймарсам, вот же гады, надеюсь это фейк...
https://www.rbc.ua/rus/news/baydena-govoryat-plani...
Стрекозявка• 23 июля 2022
Когда я села на диету, тут даже темы о тревоге свелись к пирожкам с вишней и абрикосам, ну вас в пень, девчата
kristino4ka89• 23 июля 2022
Все спят в квартире,а я не могу,хожу туда сюда постоянно ((
dahashutka19• 23 июля 2022
Ответ для Таня
А ще кілька з абрикосами зроблю)
Вибачайте, не навмисне. Я б пригостила Вас, якби десь поруч були)
Боже...в саме серце, ще й з абрикосами)) Завтра натякну свекруні , що давно не куштувала її смачні пиріжки )) А в мене щось вони не виходять....(( Але я навчусь)))
Таня• 23 июля 2022
Ответ для@ альонка@
Нє,ну ви беріть себе в руки,перемогу маємо святкувати,а ви тут в депресії! Все буде добре! 🥰
Ой, то навіть не депресія. То якесь внутрішнє виснаження. Ще й так співпало - від сказу серію щеплень роблю зараз, ось одне залишилось, 3 добре перенесла, а після 4-го - температура висока була, усі м´язи боліли, кожен суглоб... І отак воно ще й це додало... Але більш за все останній прильот по місту вибив з колії... Після цього взагалі кілька днів, як в тумані. Але духом не падаю, це знаю точно!

Стрекозявка• 23 июля 2022
Ответ дляЛиса Порш
1. Мы и без прекрасно справляемся, пока хватает работы для химарсов и аля с ними
2. Не передумали, просто пока что не дают. Ничего, придет еще время
FuntikS• 23 июля 2022
Ответ дляOlgaDS
А мені снилось, що я на морі!
А тут завиває, сука.
Вот сука такая, прикольно вы сказали
kirpichenko• 23 июля 2022
Ответ дляТимаша
❗️Одесская область — пройдите в укрытия. Пуски крылатых ракет в этом направлении.
monitor
Пирец девочки
FuntikS• 23 июля 2022
Ответ дляkirpichenko
Пирец девочки
убегайте кто куда может
kirpichenko• 23 июля 2022
Ответ дляFuntikS
убегайте кто куда может
Куда бежать? коридоре,?
kvitanka• 23 июля 2022
Ответ дляТимаша
❗️Вероятность запуска ракет стратегической авиацией.

Повідомлення monitor.
Блин, как они достали со своими ракетами. Неймётся же москалям
Таня• 23 июля 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Дайте рецепт пирожков )
0,5 л молока
2,5 стакани цукру (2 якщо любите не дуже солодке тісто)
3-4 яйця (від розміру залежить
100 грамів розтопленого масла вершкового
100 грамів сметани
40 грам дріжджів
Ваніль
1 столова ложка меду
+ Трохи соняшникової олії без запаху додаю, коли вимішую
А ось муки скільки тісто візьме, кожен раз по-різному, можу наступного разу виміряти, бо чесно, на око додаю.

Опера - в тепле молоко дріжджі долати, 1 стакани цукру, 1 ложку меду і муки так, щоб як рідка сметана стало. Дати піднятись.
Додати усі інгредієнти і муки так, щоб стало, як вже майже готове тісто, та трохи липкуаате. Дати підійти, ще трошки долати муки, але намагатись не ’забити’ тісто, саме для цього додавати при вимвшуванні олію, з нею краще тісто вимішується і не заб´ється мукою. Сформувати пиріжки і дати піднятися на листі. Змащати яйцем і випікати.
Marsunia• 23 июля 2022
Ответ дляkirpichenko
Куда бежать? коридоре,?
У нас же нет тревоги...Вы в коридоре сидите?
Finetouch• 23 июля 2022
Так хорошо спала (( пишут у нас над областью летают ракеты, лежу прислушиваюсь
Таня• 23 июля 2022
Ответ дляСтрекозявка
Я хотіла також на дієту, та вирішила, що поки роблю щеплення, то як відшкодування моральне буду їсти все, що хочу)
Лиса Порш• 23 июля 2022
Ответ дляСтрекозявка
Да, шороху наводят и эти.
Но сколько жизней наших ребят бы спасли 300км...
2. Надеемся дадут, но все так затягивают(
FuntikS• 23 июля 2022
Ответ дляFinetouch
То могут быть американские ракеты. Полетели на Москву.

gizma2019• 23 июля 2022
Ответ дляБажена25
Мабуть і війна почалась через те, що тут з січня місяця багато тем було про війну. А вірите чи ні, нападуть чи ні. Накаркали ж!
накаркали или нет то такое, но крест то упал...
Olena Dnepr• 23 июля 2022
Ответ для Таня
0,5 л молока
3-4 яйця (від розміру залежить
100 грамів сметани
40 грам дріжджів
Ваніль
1 столова ложка меду

Дякую !
Finetouch• 23 июля 2022
Ответ дляFuntikS
😂😂 Было б хорошо)
kristino4ka89• 23 июля 2022
А у меня кружится голова от страха часто,толи так довожу себя сама или что это такое может быть😭
Таня• 23 июля 2022
Ответ дляdahashutka19
З абрикосами то мої найулюбленіші. А ще дуже люблю булочки відкриті з полуницею.
Тема тут не про це, звісно, так би показала. Але якось то воно не дуже доречно саме тут ((( ось якось створю тему і поділюсь)
Буко• 23 июля 2022
Ответ для Таня
Вас собака укусила?
Таня• 23 июля 2022
Ответ дляOlena Dnepr
Дякую !
Доречі, мед додайте обов´язково, з ним тісто буде в рази пухкішим, він як додатковий природний розпилювач діє.
Джулияробертс• 23 июля 2022
Ответ дляkristino4ka89
А мене нудить. Прислухаюсь сиджу до звуків. Вдень якось легше.
Таня• 23 июля 2022
Ответ дляБуко
Вас собака укусила?
Ні, кішка подряпала, але там і укуси були ніби, вирішили, що краще таки зробити щеплення.
Буко• 23 июля 2022
Ответ для Таня
Уличная ?
Нельзя было наблюдать за ней?
Джулияробертс• 23 июля 2022
Ответ дляkirpichenko
Куда бежать? коридоре,?
Ви що, превентивно в коридорі?