Надувная пыль• 23 июля 2022
Тепер доплату в 30 тисяч отримують лише ті військові
Які в зоні бойових дій?
Можлива вже була така тема, я не знайшла. Дівчатка, поясніть хто розібрався? Я прочитала що 1 липня в постанові були змінені слова, і тепер отримуватимуть не всі. Я так зрозуміла буде тепер доплата лише в областях де йдуть бої( Харківська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Миколаївська). Також читала в одному телеграм каналі що спростували, але якщо вчитатися там написано що доплату отримуватимуть всі військові які мають право на це згідно з постановою 168. А так як постанова змінена, мають право вже не всі. Я все вірно зрозуміла ?
...ALENA...• 24 июля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Ви мільйонів заробічан бажаєте лишити паспорта? ))
Ні, це ж ви вище писали про паспорт . Ніхто з мільйонів і слова не сказав.
vahvubor.com.ua• 24 июля 2022
Ответ дляДарьюшка555
А я знаю таких патрульных которые в окопах сидят и в резерве на передовой
ну так кто в окопах вы читали закон? тому не отменят - о чем речь?
__Kvitka__• 24 июля 2022
Ответ дляИрина Ириновна2
Победа будет за столом переговоров.
Я в слово Победа вкладываю не только физическое устранение врага, но и дальнейшую жизнь. Мне хочется надеяться что после нашу страну отстроят быстро, что поборят корупцию и т.д. Польша смогла в свое время, как и Прибалтика и еще ряд стран что открестились от Совка. Но вот такие постановления вводят в ступор. Когда депутатам зп поднимают, а военным урезают, т.е. тем которых сейчас зависит если не жизнь, так спокойствие.
Юлия Днепропертовск• 24 июля 2022
Ответ дляNinjavan
Ну хз. Колишній з початку березня пішов добровольцем, але до своїх же, що з ними був в 2014.
На передовій весь час.
Зп отримую я, відправляю йому, коли каже, скільки треба. Тому точно знаю)
Отримує 98к
Витрати за липень:
- бєрци нові легенькі (минулі дала держава, але один підгорів) - 8 тисяч
- якісь штуки на автомат - 6 тисяч
- рукавички тактичні (старі теж підгоріли) - 3 тисячі
- убакс на зміну - 4 тисячі
- заміна скла в авто (вибило, фото додам. Так щомісяця) -10 тисяч
- щось там в машину - до 7 тисяч
Ну і сигарети, щось підкупити, коли вириваються в тил - до 10 тисяч. Ціни поряд з фронтом - мама не горюй. Вояки ж дофіга заробляють, да.
І це не найдорожчий наш місяць. Я вже мовчу про те, що коли повернеться, то буде лікувати зуби, шлунок, грибок і інші радості окопного життя. Дякую, що поки вошей нема.
До держави претензій нема. Держава робить багато і так. Не були готові, але, дякувати богу, навала русні хоч якось стримується. Хлопці на позитиві.
Я більш до того, що якщо комусь здається, що задофіга отримують військові, то і витрачається на все дофіга. Чисто щоб вижити і якісніше воювати.
Нехай всі військові отримують достойну зарплату. Хоча, як на мене, то ці 98к - замало. За ризики.
На передовій весь час.
Отримує 98к
Витрати за липень:
- якісь штуки на автомат - 6 тисяч
- убакс на зміну - 4 тисячі
- щось там в машину - до 7 тисяч
Знакомый тоже около 100 получает, 60 семье переводит, 40 на расходы. Бензин, ремонт машин, одежда, машины покупают (скидываются)
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Депутаты себе подняли в войну, а с военных урезали , справедливо ? Не думаю
Сегодня не ведутся боевые действие, а завтра с белараши попрут . Военные в окопах живут за 14 тысяч? Серьезно? Без права даже в магазин сходить
за 14 хай воюють ті, хто дуже хоче виїхати
Юлия Днепропертовск• 24 июля 2022
Ответ дляИрина Ириновна2
Отвечу! Я с Вами полностью согласна! Но убирать надбавки необходимо с детупатов и многодетных, а потом с вояк и пессионеров и т.д. при сегодняшнем курсе и пенсии наши родители превратились ниже третьих стран, не все имеют даже 100 у.е.пенсии. тогда вопрос о каком будущем наши мужья и братья гибнут, если мы впахиваемся, пенссионеры выживают, а дети на удаленке и даже детская пломба 250-350 грн (10 у.е)...о чем мы спорим? При этом волонтерить, донатить и т.д.убивать себя физически и на дай Бог в салон пойти...это реалии сейчас
Это еще дешевая пломба. Недавно делали дочке зубы, 600 грн пломба...
Да, и у бабушки, инвалида 1 группы, ребенок войны меньше 100 долларов пенсия. Сумма смешная, хотя по годам переработка
Ответ дляИрина Ириновна2
100%
ksusha1155• 24 июля 2022
Ответ дляИринаКа
Строкова служба? Їм теж платять. Тільки добровольцям без контракту не платять.
Ніякі +30тис їм не платять, це надбавка за перебування у зоні бойових дій.
ksusha1155• 24 июля 2022
Ответ дляЗлатка 07
Ну так, всі військові України отримували, а Вашого знайомого обділили
Ні, лише у зоні бойових дій.