Надувная пыль• 23 июля 2022

Тепер доплату в 30 тисяч отримують лише ті військові

Які в зоні бойових дій?
Можлива вже була така тема, я не знайшла. Дівчатка, поясніть хто розібрався? Я прочитала що 1 липня в постанові були змінені слова, і тепер отримуватимуть не всі. Я так зрозуміла буде тепер доплата лише в областях де йдуть бої( Харківська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Миколаївська). Також читала в одному телеграм каналі що спростували, але якщо вчитатися там написано що доплату отримуватимуть всі військові які мають право на це згідно з постановою 168. А так як постанова змінена, мають право вже не всі. Я все вірно зрозуміла ?
промокашка• 23 июля 2022
Ответ дляpankratiy
То ще б позаздрили тим, кого вбило, там взагалі виплати великі, може машину куплять. Іде війна! Ще недавно казали віримо зсу!!! Тепер від сраки відлягло. Ще не закінчилась війна, а вже заздрять. А після війни, через деякий час на безногих плюваться будуть та за льготи вдавити готові будуть. Або сиротам заздрити, що поступили по льготі в вуз. Або в лагерь поїхала сирота за державний кошт.
Мені здається то раша все розганяє, проти наших військових.
Інакше за що та за кого гинуть військові, за цих тьоток, що сусіду військовому заздрить? Так страшно стає, що такі люди поруч живуть.
А в тилу військові без вихідних і відпусток, свої сім´ї не вивезли і сховатись ніяк не сховаєшся, бо ти військовий. Все життя служив за подачку, вчився, спав у казармах відрядження, поля, але хто ж це розуміє. Ось як айтішнік багато получає то не питають за що або менеджер продажник, а тут в кишеню лізуть. Хто на кого вчився потрібно було на військового вчитися і одержувати 30000 ризикуючи життям свїм і своєї сім´ї.
Ну я про те ж , он хто хоче озолотитись -налетай , хай йдуть в армию , Наш кум як пішов на передову в лютому , а поіхали вони туди ще й до 24, то ось тільки приіхав неділю тому -помитись перевдягнутись і знову в бій , то так сусідка й каже , с початку війни ой герой наш, герой , а як дізналась зо кума кредит на житло сплатила то ледь не лопнула від заздрощів , ще й каже ну як не вбили до сих пір , то мабуть не дуже ж гаряча точка , ( ну стара дурна гріх ображатись ) але ж то вона сказала а скільки так думають ,

Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Ещё и больше выходит, им ещё и за выход на смену доплата идёт, в итоге около 80 тысяч получают,это в Киеве
Спасибо! Буду искать там мужа 😂🤣 на 80 т..., а я все думала кого..идараса депутата или военного с покплеченной психикой..
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляВбигудях
Подписан указ о повышении зп депутатам, зеля подписал. Теперь у них зп больше чем у военнвх. Около 70 тыс. Це тоже справедливо? Или это никто не рассматривает? Военные хоть защищать будут, когда не дай Боже, прийдут в ваш город. Эти падлы просто попрячуться. Но они уже будут получать дофига, ни за что.
Военные останутся по приказу, все остальные первые поедут и с ЕС будут удаленно работать 🤣😂 свое виденье толковать... за те же деньги + бизнес
pankratiy• 23 июля 2022
Ответ для...ALENA...
Дуже гарно ви сказали. Бо так і є, військовий ризикую ще і своєю сім´єю.
В першу чергу в окупованих областях шукають сім´ї військових і в Бучі так було, і своя баба здала їх. І в квартири військових лізуть розбивають все. Де гарантія, що завтра не буде окупації, це так страшно!!!
Це точно або якісь хворі на всю голову заздрять, або рашисти, інакше майбутнього в нашій країні не буде.
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляАнтиТанкист
А нормально курсантам платити по 30 тисяч в Франківську? Взагалі з цими доплатами якийсь сюр. Військовий в окопі 30 тисяч і в Рівному військовому госпіталі сидить вояка який ніколи на передовій не був і те саме отримує.
Сколько вояк погиблл с ЗУ и в учебках? Есть цифра или только пособие волнует? Меня волнует скол ко многодетных и отцов троих детей, депутатов и их помощников я свлими налогами содержу...из-за любви к деньгам, власти и сексу...
Ele Elen• 23 июля 2022
Ответ дляпромокашка
Ага то на полігоні сидять де постійні прильоти,і зв´язку немає в лісі де кошмари очі виїдають.То в окопах сидять місяцями де 24години луплять.30000 дуже велика зарплатня
Why• 23 июля 2022
Ответ дляagata116
треба адекватно кошти розділяти, тим що на передовій і 200т.можна платити, а ті хто в тилу на стільці сидить, можна і не давати великих доплат.
А то і саперам, які міни шукають і в военкоматф перекладачам паперу однакові гроші.
Хм, ну тыл тылом, но там тоже мега сложно. Знакомый на охране обьекта, нацгвардия. Они не спят толком, выполняют свои задания. Там очень сложная работа. Уже раз сбивали ракету над ними, второй раз прилетело рядом. Именно стратегические обьекты по Украине в опасности

Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ для__Kvitka__
В такое время военным должны хорошо платить! И благодаря им сейчас есть спокойные места, не все то война что мы видим. Тот же Киев, Одесса...не спят сутками, дома не видят, нет выезда, отпусков, живут на энергетиках. Харьков - не зона боевых действий, а реально там еще какая война! За свои деньги часто заправляются, покупают амуницию дополнительную, лечатся.
Думаете за 10 тыс рядовые будут окопы рыть и комаров кормить?
Боюсь что это повлечет собой массовые увольнение как минимум, дизертирства на гражданку, где нужно семью кормить((

С депутатов кстати надбавки всякие тоже сняли? Модно не отвечать...
Отвечу! Я с Вами полностью согласна! Но убирать надбавки необходимо с детупатов и многодетных, а потом с вояк и пессионеров и т.д. при сегодняшнем курсе и пенсии наши родители превратились ниже третьих стран, не все имеют даже 100 у.е.пенсии. тогда вопрос о каком будущем наши мужья и братья гибнут, если мы впахиваемся, пенссионеры выживают, а дети на удаленке и даже детская пломба 250-350 грн (10 у.е)...о чем мы спорим? При этом волонтерить, донатить и т.д.убивать себя физически и на дай Бог в салон пойти...это реалии сейчас
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляPolz
фото
А чего с 01.06 это как задним числом? Передумали, посчитали что много?
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ для__Kvitka__
Будет больше уклонистов и предателей.
Меня лично это постановление пугает и забирает надежду на победу...
В группах фермеров например обсуждают, многие пошли на контракт в ЗСУ, ведь весной нормально не сеяли и не садили, думали что так смогут и семью прокормить и родину защитить, а теперь что?
Победа будет за столом переговоров.
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Ну, ну, рахуйте зарплату військових, тільки потім не нийте, коли прийде час ротації , а з тилу не буде кому йти, бо за 10-15 тисяч у бліндажі на морозі ніхто жить не буде
Я вже сама неоднаразрво прeдставляла : військовис України і військовим росіїї ніхто не платить-взагалі= результат?
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляEle Elen
До нього є поправка!
Дают работу для юристов и адвокатов на послевоенное время! Главное что бы у вояк хватило времени, денег и сил на эти поправки и искать в судах справедливости. Гнустно! Нет государства без законов, а мы все живем на поправочном спаме.
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляMirona
Да и зарплату сняли, с 19.07 - с тех кто офиц работал и мобилизовался через работу - теперь им ни стажа ни отпуска ни зарплаты, лишь сохранение рабочего места (а останется ли оно?).
Ну и как оно должно сохраниться? Отдел 5 человек работает за 9 человек...надолго его сохранят? Работадатели з/п оставшимся 5 не поднимают... аот долго 5 челове будут работьь вдвое больше? Новых не набирают.
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляpankratiy
Ой, не надо о льготах..их раздают не лево на прав о и росии также..с днр или лнр учеба бесплптная и льготы..и дети которые учились на удаленке и в ЦУ и в ЗУ какие а них шансы по знаниям одинаково поступить бесплатно..разве что в Европу и не вернуться..грустно все это..это наше будущее ..у кого есть деньги и ста бильная нервная система будут пытаться остаться в Украине, остальные умная молодежь 15+--20+ останется в Европе.
Lita• 23 июля 2022
Ответ дляEle Elen
Ось іще.
Ви прочитайте саму постанову.
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
У війну рахувать гроші військового тільки гниди можуть , такі як при владі сидять, що познімали захисникам надбавки, а собі за доплати проголосували.
Я вважаю це робота на ворога. Підрив бойового духу військових.
Це дуже голослівно, на мою думку, але наприклад з/п депутатів на 2-6 міс .я би звільнила від отримання. Це дипломати, які себе так представляли і просрали Україну з її населенням, я не знаю за що вони отримають з/п, попрошайнічати ч я вмію, так само як і многодітні, чому я при 1 дитині чи 2 маю платити по льготи для 5-6 дітей, батькам які люблять снкс без прєдохрагєнія. Я за тп що з/п військовим і поліціантам та прибиральникам залишити і піднімати.
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ для...ALENA...
Та блін як люди не розуміють , що військовий чекає наказу. Якщо він зараз у Ужгороді, то він має бути у Ужгороді, ввечері буде наказ і він буде уже в Харкові. Чи людям стане від того легше , що в інших областях, які поки що слава Богу в тилу, буде ж те саме робитися, що в прикордонних областях ????
Люди просто не розуміють і ра хують кошти..увы и ах.
Ele Elen• 23 июля 2022
Ответ дляLita
Ви прочитайте саму постанову.
Так постанова від 28.02. А зміни з 1.08 .роз´яснення до змін я скидала.Покажіть меня постанову про яку ви говорите,може я щось пропустила.
Lita• 23 июля 2022
Ответ дляEle Elen
Ось іще.
Я вам інші скріни можу кинути

sandra-ko• 23 июля 2022
Ответ дляЛисАпедная
Согласна. Где-то особенно на границе на Западной с хрена ли доплата?
А Вы поживите в лесу пару месяцев, где гадюки и клещи, побегайте в полной экипировке каждый день по 30 км, покушайте то, чем кормят и поймете за что получают наши сыновья, которых готовят к отправке в зону боевых действий.
Ele Elen• 23 июля 2022
Ответ дляLita
Я вам інші скріни можу кинути
Скиньте будь ласка.
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляпромокашка
Вибачте..але хай в сраку йде! Мкнi не шкода грошей на військових, мені шкода грошей на многодітних і депутатів. Точка.
Lita• 23 июля 2022
Ответ дляEle Elen
Скиньте будь ласка.
Текст постанови зі змінами і доповненнями
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 28 лютого 2022 р. № 168
Київ

Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
№ 217 від 07.03.2022
№ 350 від 22.03.2022
№ 400 від 01.04.2022
№ 754 від 01.07.2022
№ 793 від 07.07.2022}

На виконання Указів Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” та № 69 “Про загальну мобілізацію” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що на період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітникам Служби судової охорони, особам начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейським, а також особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які несуть службу в органах і установах зазначеної Служби в межах територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), виплачується додаткова винагорода в розмірі до 30000 гривень пропорційно в розрахунку на місяць (крім осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, яким така винагорода виплачується пропорційно часу проходження служби в розрахунку на місяць), а тим з них, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів (у тому числі військовослужбовцям строкової служби), - розмір цієї додаткової винагороди збільшується до 100 000 гривень в розрахунку на місяць пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 217 від 07.03.2022 - застосовується з 24 лютого 2022 року, № 350 від 22.03.2022 - застосовується з 24 лютого 2022 року, № 754 від 01.07.2022 - застосовується з 1 червня 2022 року, № 793 від 07.07.2022 - застосовується з 24 лютого 2022 року}

Нарахування та сплата податків, зборів, внесків до відповідних бюджетів здійснюється у порядку, визначеному законодавством як для грошового забезпечення.
Why• 23 июля 2022
Ответ дляElena-Evelina
Дівчата, ключове тут ’ДО’ 30 000. Тобто заплатять 1 тис і ніхто нічого не порушить. Кажу, як дружина військогового. Грошей нема, от і економлять.
А я не пойму. Это они с 1 августа отменяют, или уже отменили?
Lita• 23 июля 2022
Ответ дляEle Elen
Скиньте будь ласка.
Наприклад
Why• 23 июля 2022
Ответ дляiryna _b
Ну,девочки, вы как жены-военных должны понимать,что никто ж не забирает в ЗСУ доплаты в 30 тысяч. Чего вы возмущаетесь?
Я у своего спросила, говорит, что о таком не слышали. Но разве у них есть время мониторить все изменения, другим заняты.
lulilu• 23 июля 2022
Ответ дляKusalochka
За 30 000грн в месяц? Надеюсь и вам повезет так заработать
30 тысяч, это премия к денежному содержанию.
То есть если зарплата 50, то плюс 30 тысяч. Получается 80 тысяч.
Ele Elen• 23 июля 2022
Ответ дляWhy
А за червень він получив бойові чи премію незнаю як правильно написати?
Ирина Ириновна2• 23 июля 2022
Ответ дляпромокашка
Автор то ди еще будет , вот война закончится и посмотрим , как герои резко станут дармоедами , дети которых на шару в институтах учатся и в школах обеды бесплатные едят , Ви видите сколько в этой теме уже доброжелателей отписалось по теме 30 тыс военнослужащим в стране где идет война это даже не смешно
Извините, но мне налогов и денег для ЗСУ и вояк не жалко, но почему я должна оплачить содержание многодетных и детей с ДНР и ЛНР которые учатся бесплатно и по льготам, против того что я учу ребенка онлайн и репетиторы ? Обьясните? Я пашу па 2-3 работах, плачу за вме что можно но бесплатно на образование и медицину не иею права так как есть двн и лнр, тогда риторический вопрос зачем мге работать офицоально и убивать себя? Дети в Европу на пособия и я :(..дешевле и продолжительность жизни больше чемя я гроблю себя и психику детей сейчас ради з/п депупатов и всех льготников . В ближайщее время иди подртшу контракт или уеду в Европу. Терпение на пределе. Не могу я так = все для всех, нл не себе и не близетм. Надоело. Кл аараетин, то война, а не
.лять дать по рагам нашим ’дипдоматам гламуреым’ забембали. Или груз 200 или каклеки нормальных ребьют и мужиков и под окнами наркотики по гос.программе, сюреалл.НАДОЕДО. и чесно если я подпишу контракт то только из-за плюшек для ребенка , не более того, можете боосать тапки.
Ele Elen• 23 июля 2022
Бойові за червень получили хтось,бо пишуть що постанова діє з 1 червня?