Надувная пыль• 23 июля 2022

Тепер доплату в 30 тисяч отримують лише ті військові

Які в зоні бойових дій?
Можлива вже була така тема, я не знайшла. Дівчатка, поясніть хто розібрався? Я прочитала що 1 липня в постанові були змінені слова, і тепер отримуватимуть не всі. Я так зрозуміла буде тепер доплата лише в областях де йдуть бої( Харківська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Миколаївська). Також читала в одному телеграм каналі що спростували, але якщо вчитатися там написано що доплату отримуватимуть всі військові які мають право на це згідно з постановою 168. А так як постанова змінена, мають право вже не всі. Я все вірно зрозуміла ?
ПИПИКНУТАЯ• 23 июля 2022
И правильно,не понимаю за что доплата в спокойном месте

ПИПИКНУТАЯ• 23 июля 2022
Наши знакомые получают, уже ремонты делают, айфон купили, и переживают,что война закончится ((((( Су....и
ХикориДикори• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Так пусть и ваш повоюет и вам купит.
Ms. Dolly• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Саме так навіть кухарки військового училища отримують +30
ЛисАпедная• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Согласна. Где-то особенно на границе на Западной с хрена ли доплата?
автор Надувная пыль • 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
А ваш вже воює??
Ну тоді хай і повертають нормальний графік роботи, відпустки, а не так як зараз, чоловіки додому не з’являються майже. Нехай поставлять хороше ПВО у всіх областях, наші військові знаходяться на об’єктах які небезпечні
Брюнетка в Мармеладе• 23 июля 2022
не понимаю,доплату 30тыс получает полицейский в Ужгород ,который взрывов в жизни не слышал и военный ,который живет в окопе с весны в той же сумской области. Справедливое решение .

спальное место• 23 июля 2022
Значить врегульовують вже виплати,залишають лише тих хто в зоні бойових дій.
Брюнетка в Мармеладе• 23 июля 2022
Ответ дляХикориДикори
Так пусть и ваш повоюет и вам купит.
в том и проблемп что 30тыс получают все без разбора, а 100тыс даже на фронте не всем платят
Я инженер, меряю от 1• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
В Киеве сидят, по 50 тыс. получают. При пустом бюджете. Нормально это?
ХикориДикори• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Удалено администрацией...
автор Надувная пыль • 23 июля 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ті хто в окопах отримують 100000+
Ms. Dolly• 23 июля 2022
Ответ дляХикориДикори
Так пусть и ваш повоюет и вам купит.
Отримують далеко не всі, які воюють. в тому то і питання. Всі, зто в тилу і навіть прямогл відношення до тої війни не мають
КаРаКаТиЦа• 23 июля 2022
Вважаю це справедливим.
Я инженер, меряю от 1• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Вот и у меня кумовья такие.
Kusalochka• 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
За 30 000грн в месяц? Надеюсь и вам повезет так заработать
КаРаКаТиЦа• 23 июля 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вот и у меня кумовья такие.
І в мене.
Мудрецыха мира сего• 23 июля 2022
Сподіваюсь, що правда.
автор Надувная пыль • 23 июля 2022
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
І до речі, депутати собі підняли зарплату , на рівному місці . Може поміняються місцями з військовими ?

Ms. Dolly• 23 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
А ваш вже воює??
Ага)) сусід професійний військовий, при чому прикордонник.-сидить вдома. Їх навпаки по домам розвели, щоб не в всі в частині
Брюнетка в Мармеладе• 23 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
Ті хто в окопах отримують 100000+
очень далеко не все. только первая линия обороны в зоне активных боевых действий, в случае,когда есть боевые задания.
Kusalochka• 23 июля 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Да, это всего 1500$. Копейки.
КаРаКаТиЦа• 23 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
А ваш вже воює??
Якщо стратегічний об´єкт - він повинен бути прирівняний до гарячої точки.
Якщо це якийсь блокпост по дорозі між Мукачево та Косино чи щось таке подібне - то це зовсім інше діло.
автор Надувная пыль • 23 июля 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вважаю це справедливим.
А як депутати підняли собі зп, теж справедливо виходить, бідненькі
Я инженер, меряю от 1• 23 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
Это да, су...
Цветик-семицветик• 23 июля 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А мобілізовані, які пішли проти своєї волі? Зірвані з сімей, з роботи. Живуть у палатках. Докупляють собі їсти, бензин у машини і генератор, щоб мобілки зарядити. У мене чоловік мав роботу з куди більшою зарплатнею. Але ж ніхто не спитав...
Мудрецыха мира сего• 23 июля 2022
Ответ дляKusalochka
Я б не проти, є серед знайомих поліцейські, і пороху не нюхали, але теж радіють війні як діти, скуповують усе, ремонти роблять.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 23 июля 2022
Депутаты себе подняли в войну, а с военных урезали , справедливо ? Не думаю
Сегодня не ведутся боевые действие, а завтра с белараши попрут . Военные в окопах живут за 14 тысяч? Серьезно? Без права даже в магазин сходить
Мудрецыха мира сего• 23 июля 2022
Ответ дляНадувная пыль
Це взагалі ганьба...
Kusalochka• 23 июля 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Я спрашиваю, это на 30 тыс грн все? Смешно.