Девочки, подскажите пожалуйста.
Вы поселились в дом в селе, какие у Вас полы?
Нам достался дом с глиняным полом в проходной комнате, размер 4×2.5 м. О мытье речи быть не может. Один раз помыла, сох 2 дня и пах очень стльно 😝
Есть такие кто решил эту проблему, что придумали?
Линолеум, ДСП и тому подобное не подходит, на деньги ВПО не накупишся, это ооочень дорого.
Может кто нибудь что-то посоветует?
Ответ дляАнна_Бель
Потрібен лінолеум, а зверху палас, бо буде холодно. Але краще шукайте щось інше. Повно добротних хат по селах. Ну от в нашому, правда газу не має. Але є із газом недорогі в ін селах
Многие советуют, но когда начинаешь в ОЛХ искать то что-то жилое, простое стоит ....
А тут бесплатно, только свет и газ. Не удобно перед людьми, что переселенцы и носом крутят
Ответ дляPereselenka_dva_raza
Я уже смотрела, 3×2 стоит 1000 грн мне нужно таких парочку 😢
Девочки всем спасибо за поддержку, пойду думать что ещё можно сделать.
Если будут ещё советы буду рада
в мене повно тих коврів, але хіба що самовивозом. Як їх передати.... я з Хмельн обл
english book• 23 июля 2022
Ответ дляhrushyk
Теж хочу побачити,росла в селі
І щоб у 2022 була глиняна підлога …
Шо то за чуда такі ?
І щоб у 2022 була глиняна підлога …
Шо то за чуда такі ?
В літніх кухнях досить часто залишають. Дуже приємно ходити,і не жарко.Але це ті,хто не переймається,що скажуть люди,а робить так,як йому комфортно.
Маю такого знайомого під Києвом.В нього в літній кухні,і в літньому будиночку саме так.Але все інше-основний будинок,лазня,технічні споруди за правилами.
З літнім будиночком взагалі цікаво.В ньому влітку завжди комфортно,він побудований за якоюсь старою технологією.Хлопці з заходу будували.Там зовсім не використовували сучасних матеріалів,крім дошок і цвяхів.
Ответ дляmalva08
Багато хто зараз просто їх викидає. Навіщо вам новий?
В том то и дело что это б/у
Ответ дляАнна_Бель
Де ви оселились?
В селе от Светловодска 30 км
Это Кировоградская обл
Ответ дляenglish book
В мене будова семирічна,зараз в селі
Чоловік теж зробив за старою технологією
Стовпчики,дерев‘яні лаги,а вже зверху ламінат все ,що вимагає сучасна технологія під ламінат
Теж дуже круто,підлога літом ідеально комфортна і саме головне зимою не холодна,якби було б те саме тільки під бетон
старик Мендельсон• 23 июля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Ніколи в житті не бачили глиняної підлоги в селі. Не вірю, зробіть фото
Ви срейозно?! Для мене навпаки - дитинство, село, бабусина хата з ’долівкою’ - глиняною підлогою.
Зараз хата пустує, навідувались минулим літом, лишилось фото
Свистулька• 23 июля 2022
Ответ дляmalva08
Попитайте у кого ковер по типу радянських або ковролін. Там воно по ходу і стелилося. Застелите і буде тепло у кімнаті.
під нього треба мінімум якусь плівку стелити, бо буде плісніти
в 50-60 роках так робили. З фінансами було геть сутужно..Земля,або глина,зверху рубероїд.гарно розстелити і притрамбувати ,щоб ліг. плінтуси обов’язково,і чимось позапихать щілини ,можна газетами.замазка. Зверху- масляна фарба кілька слоїв. І все,так і живуть деякі до сих пір. Миється все на ура. Пол там завжди прохолодний. (У мами так одна кімната в будинку збереглася. )
Ответ дляСвистулька
У моєї бабусі був перехідний коридорчик з такою недоробленою підлогою. Там завжди лежав килимок без підложки, але ніколи не мочилась підлога, щоб не сиріло і не пліснявіло. Завжди було сухо. У автора - не знаю
Ответ длястарик Мендельсон
Ніколи не бачила глиняної підлоги справді. До 40-х років таке від бабки чула, що підлога як болото була осінню і в них чоботи були одні на всіх 5-ро дітей. Але зараз та хата глиняна і напіврозвалена стоїть з підлогою з досок. В бабки в селі не має такого, це Хм обл. Глина чи бетон лиш в підсобних приміщеннях. Тому не повірила автору. Каюсь)
Свистулька• 23 июля 2022
Ответ дляmalva08
У бабушки в хаті були ’сіни’, в теперішньому розумінні як коридор, не помню яке там було покриття, но не лінолеум точно, мабуть теж якісь доріжки
Ответ дляPereselenka_dva_raza
Постоянно убираю, так как эта комната проходная и разноситься всё в другие комнаты. Пока решили разбуваться не в веранде а в этой комнате, чтоб в другую можно было зайти босиком и чистота оставалась дольше, но это не выход так как в этой комнате собирается пыль, да и с улицы несём дополнительную грязь. Что будет осенью даже представить не могу....
Мне бабушка рассказывала что в детстве раз в неделю мазала глиной.
На входе в дом стелили очерет.
Но это реально 100 лет назад было.
На входе в дом стелили очерет.
Но это реально 100 лет назад было.
KoZa-biRuZa• 23 июля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Це Київщина, село Нова Оржиця. Хата пуста з 97 року... А будувалась, мабуть, на початку 50-х...
Ймовірно, якби ми - діти чи онуки виявили бажання там жити - то й підлогу б поміняли, а так - лишилось як в музеї старовини...
Ответ дляPereselenka_dva_raza
Если будут ещё советы буду рада
Проще ламинат купить. Посмотрела на сайте Эпицентра, ширина 4 м, 195 грн кв м. Отдадите 2 тысячи, так жить будете по людски
SAVVASUNNY• 23 июля 2022
Ответ дляАнна_Бель
Доброго дня, а де ваше село?
Ответ дляjudit
На входе в дом стелили очерет.
Но это реально 100 лет назад было.
На входе в дом стелили очерет.
Но это реально 100 лет назад было.
Оце і є те віхтювання мабуть. Густою глиною як білили,такими щітками.
Потім стали таку підлогу вже фарбувати .
Але у автора більш схоже на те що там зняли підлогу .Або не встигли покласти
Те що глиняне воно віглядає як у пості 38
Ответ дляЕленkа М.
У мене є великий палас, можу Вам віддать
Спасибо большое, но как его забрать. Где Вы проживаете?
Ирина Веселуха• 23 июля 2022
Ответ дляАнна_Бель
В Черкаській області раніше по селам була така підлога, що вас дивує ?
Ответ дляPereselenka_dva_raza
Если посмотреть поближе то там виден раствор глины и с примесью опилок что-ли
таку підлогу для чистоти замітають і змащують рідким розчином глини. Для чистоти - лише килимки. В селі можуть бути ’брудні’кімнати, куди йдуть зі взуттям і ’чисті’/світлиці - де роззуваються...
Ответ дляirina _d
Я бы с радостью, но ВПО с задержкой, финансово не потяну, чтоб было за что жить.
И опыт 8 лет показывает что нужно не приростать корнями в жильё.
Мы с 14 года всё новое купили и опять убегали от бомбёжки и опять всё с ноля, я уже не морально ни физически не тяну.
Тем более как сейчас по всей строне ракеты, если уезжать в другое место то чтоб не с тяжёлым сердцем что вложились силой и деньгами и опять уезжать