Дресса• 24 июля 2022

Не знаю як назвати тему, але..

Всім добрий день. Хотіла поділитися своїми враженнями від форуму. Я вже дуже давно тут, більше 6 років. Остання реєстрація була з приводу втрати телефона- щоб знов не зафукали. Дівчата? Що з вами? Я розумію війна, стрес . Але ж. Хиба ми не повинні зараз обеднатися, щоб вистояти? Доречі в реальному житті я спостерігаю це обеднання. І сусідами, і колегами, і друзями, тай навіть незнайомі люди допомагають один одному. У нас тут… хвилюєшься- зрада, порадила лікаря- реклама лікаря. Ти у всьому винен. Готові зжерти одна одну. Мова кожен день, виїхали/ не виїхали тощо. Що з вами? Неможливо зайти на форум. Але добре, ми вже наприклад звичні, а от як радіють рашаботки які всі це читають я собі уявляю. Ми демонструємо себе з поганого боку. Але і це можна проігнорувати, хай собі читають. Загляньте до себе в душу.. невже нічого доброго не залишилось? Невже є потреби тільки іронізувати, ображати, конфліктувати. Раніше на цьому форумі було багато приємних дівчат. Зараз вже і коментувати не хочеться, все одно закидають. Але заходишь за звичкою, але все рідше.
автор Дресса • 24 июля 2022
Передбачаю перші коменти. Нафіга оце так багато писати було? Не хочеш не заходь.. та ін. Основний посил був- давайте будемо добрішими? Та терпимішими. Нам ще багато чого треба пережити( всім добра
NikaVesna• 24 июля 2022
Ответ дляДресса
Могу только посоветовать заходить в лёгкие женские темы- одежда, кулинария, интерьер, покажите своё фото и т.д.
Минимизируйте посещение политических тем. Я хорошо понимаю о чём вы написали.
ТриАна• 24 июля 2022
Ви не думали чого вас так турбують коментарі, думки інших людей в інтернеті?! Чого вас це так зачіпає
Кому ми демонструємо себе з поганого боку?
koreshk9• 24 июля 2022
Я тут з 2010 року, завжди були ті, хто обсирає і зливає свій негатив. Зараз рашкоботів побільшало, які розводять срачі в темах, ну і негатив зливає тут більше людей нині.
Kristal2013• 24 июля 2022
Так рашаботки толпой как раз и вносят смуту в темы, где все начинается прилично и красиво. Ну и мое мнение: срать я хотела на мнение ботов из росиси, и чё они думают о наших темах. Ещё б я переживала, что они там чувствуют после прочтения наших тем.
Kapitoshka-4fe1• 24 июля 2022
Зміючки мої рідненькі, я вас люблю
автор Дресса • 24 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
Сьогодні в темі про порадьте лікаря, мені було сказано що я рекламую лікаря. Хотіла від щирого серця порадити, а отримала отаке. Ну добре. Не потрібно нікому нічого радити(
Эксклюзивно и изысканно• 24 июля 2022
Ответ дляДресса
Советчица за 14 лет изменилась.
В реальности обьединения не заметила. Наоборот отстраненость.
автор Дресса • 24 июля 2022
Ответ дляKristal2013
Зараз знов почнеться. Про рашаботок це було не головне. Звертаю увагу- головне бути людьми!! Чого кожна з нас не замислиться? Кидатися одна проти одної ? Навіщо?
ТайТаке• 24 июля 2022
Ответ дляДресса
А что там за врач, какое направление?
Горськ• 24 июля 2022
Я виходжу з тем де негатив,безсила злоба,заздрість і дехто самостверджується.Мені взагалі не потрібно спілкування з такими людьми,минаю їх 10 дорогою.Зайшла,вийшла і забула,як і не було.
автор Дресса • 24 июля 2022
Ответ дляТриАна
Я не можу сказати, що прям турбують.., але неприємно, якими ми стаємо. Це стрес, війна так впливає? Як залишитися людиною посередині цього всього?
ИринаКа• 24 июля 2022
Світ навколо не рожево-ванільний, а ми його частина. Поради про ’не заходьте в політику, читайте кулінарія’ теж не діють, бо я вчора так зробила в темі про чизкейк)))
Не намагайтесь змінювати дорослих, сформованих людей, які вас оточують. Це не працює! Ваш комфорт залежить лише від вас. Нарощуйте психологічну броню, давайте відсіч, ігноруйте, в кінці кінців. Особисто мене ниття чіпляє більше, ніж агресія.
Татьяна-8275• 24 июля 2022
’Я вже дуже давно тут, більше 6 років.’

Известная песня: вода была мокрее, трава зеленее, хрен (у мужиков) стоял, а интернет-форум NNN уже не ТОрТ.

Это старость. Просто старость. :-) Дело не в других.
ИринаКа• 24 июля 2022
Ответ дляДресса
До війни було так само, тільки приводи для тем інші)
Ангелиночка31• 24 июля 2022
Коли відсутні аноніми,всі одразу стають люб´язними
Хоча люди різні,з різними думками,поглядами та емоціями і це нормально!
ТриАна• 24 июля 2022
Ответ дляДресса
Турбує, тему створили((
При чому тут як залишатися людиною посеред цього всього, ви або людина або ні
Навіщо ви заглиблюєтесь в це, ці коментарі так впливають на ваше життя? Чи інших турбот немає?!
Просто не беріть до уваги, спокійніше будете
Татьяна-8275• 24 июля 2022
’Загляньте до себе в душу...’

Знаете ведь ’не надо говорить другим людям, что им делать, тогда они не скажут со всей добротой и любовью куда вам следует пойти’.
:-)
Kristal2013• 24 июля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Да не,набегают консервы или свежезареганные, и их сотни сейчас, и начанают вносить смуту.
ИринаКа• 24 июля 2022
Ответ дляАнгелиночка31
Не сказала б. Відсутність анонімів давала змогу ідентифікувати людину і вже вирішити, варто вступати в діалог, чи то чергова Алінка чи везуча Аліса. З анонімами, буває, лажаєш, бо спочатку наче адекватна людина, а потім з неї починає брага виходити.
malva08• 24 июля 2022
Хай рашаботи тут собі і радіють)) Добре, що у реальному житті все по іншому виявилось і зарано вони парад у столиці запланували Коментаторів-хамів ігнорую, форум залишати не збираюсь, бо усіх вас люблю
alena2013• 24 июля 2022
Здесь сейчас много ботов с раши сидят, поэтому стараюсь поменьше в политические темы заходить. Что и вам советую.
Миззери• 24 июля 2022
Да, я в последнее время очень разочарована злостью тут и ужасными выпадами на авторов тем , именно разочарование
автор Дресса • 24 июля 2022
Ответ дляalena2013
Купа тем зовсім нейтральних. Лікарі, сімя.. таке інше. Не в політиці справа
Tatyana 3012• 24 июля 2022
Ответ дляNikaVesna
Я совсем не захожу в политические темы. Но даже тема (выше) о кашах перевелась в окоп. Автор правильно написала. Даже самая безобидная поначалу тема, переводится в срач и оскорбления.
Alve• 24 июля 2022
Автор, без язвительности,но ’обеднатися’ пишется правильно ’ об´єднатися ’. :)
Миззери• 24 июля 2022
Зачем вообще эти нападки, какая разница выехал человек или нет, ну выехал и? Типа он за счёт советчиц живет
Про зп военным тоже неприятно было и прочее
NikaVesna• 24 июля 2022
Ответ дляKristal2013
Смута начинается когда на ровном месте начинают обвинять в рашкоботстве. К вам же тоже в личку бегали рассказать, что вы рашкобот.
автор Дресса • 24 июля 2022
Ответ дляТатьяна-8275
’Загляньте до себе в душу...’

:-)
Зрозуміло. Не зрозумілий ваш посил. Маленький приклад. Створена тема порадьте лікаря. Я порадила. Знайшлася ще одна, яка влізла і сказала що я рекламую. От навіщо тоді ? Я сама багато разів користувалася послугами того, кого мені радили на порадниці. Зокрема мій улюблений ін’єкційний лікар та лікар мамолог. Це не ті теми, куди ти лізеш з порадами. Та з іншого боку- навіщо теми створюються? Отримати пораду?
автор Дресса • 24 июля 2022
Ответ дляAlve
Мені апостроф ліньки шукати