Блины со смайликами• 25 июля 2022
Продаж дитячого волосся, гляньте на фото
Волосся дуже тонесеньке. Тут донька 145зріст.
Чи варто ввязуватись?
Хоч на 1000 грн вийде?
хвіст приблизно грам 200, але розумію що вичешуть
Чи варто ввязуватись?
Хоч на 1000 грн вийде?
Бабушка-байкерша• 25 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
Приношу извинения, что не в тему . Но у моей дочери подобные проблемы в течение 8 лет,я разбираюсь.
Допоможіть, будь-ласка! Я звернула увагу на ніжки на фото і чекала коментарів, може хтось щось підкаже.
У 13 р сина ось так само виглядають ноги. Він активно росте і жаліється періодично на біль. Після НР мені дали контакти ортопеда на Оболоні і ось не склалось, контакти втрачені. Якщо ви в Києві, то підкажіть, будь-ласочка, до кого звернутись
Персонаж Аноним• 25 июля 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Да? дякую. В минулому році ортопед робив профілактичний огляд - нічого не казав.
Запишусь до іншого
Ребенок стоит на мягком диване, поэтому так выглядит, если присмотреться то все ок
Клементина• 25 июля 2022
Ответ дляКатастрофа
+
В мого також
І я теж звернула увагу, що ступні завалені
В кого, що болить...)
В мого також
В кого, що болить...)
Бабушка-байкерша• 25 июля 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Безумовно, дівчинка як намальована. І струнка, і волосся, і ніжки. Але ступні просять ортопедичну устілку, це очевидно, бо в мого підлітка точно такі ноги - від колін трішки розходяться, а в п´ятах легка кривизна. Коли йде, то ніби трохи підгрібає ступнями всередину(
Царевна в уггах• 25 июля 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Запишусь до іншого
Нам ортопед з клініки Наш доктор сказав що все добре з ногами і спиною... Пішли до Рогового , а у нас біда, і з ногами і зі спиною , зараз за кордоном нам роблять корсет Шено , і спеціальні устілки... У вашої вальгус , на одній нозі більше , потім дасть на спину , буде боліти. До 11 років легше виправити ніж потім
Анонимус Я• 25 июля 2022
Ответ дляsobacura
Ви вже знайшли куди продати? В перукарні не раджу, там дешево. Я коли своє продавала багато промоніторила, і знайшла найбільш прийнятну ціну. Дати номер?
І дитяче взагалі дорожче завжди було.
по почте высылали? или приезжали на встречу?
Последний вагон• 25 июля 2022
Автор! Жаль конечно что вы приняли такое решение, отрезать волосы девочке.
Но это ваше право! Только когда отрежете, перекрестите отрезанные волосы три раза. Это даст энергетическую защиту девочке.
Ответ дляsobacura
І дитяче взагалі дорожче завжди було.
так, давайте, у моєї взагалі шикарна коса русява. Тільки зараз в цій темі і сама подумала, бо проситься обрізати
Блины со смайликами
• 25 июля 2022
Ответ дляПоследний вагон
Тільки написала старшій доньці ( вона за кордоном) каже я сама куплю волосся, кажи ціну. Тільки не обрізайте.
( домовились поки що щоб 10 см тонкого волосся зрізати)
Последний вагон• 25 июля 2022
Ответ дляБлины со смайликами

Последний вагон• 25 июля 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Правильно автор!
Есть вещи дороже денег!
Козяка-маляка• 25 июля 2022
Ответ дляСкомуниздила
Здравствуйте. Ничего не подравнивайте. Если Вы в Киеве, посмотрите на улице Булгакова (Борщага) салон. Я там продала волосы своей дочери. Правда у моей очень густой и светлый. Сумма на то время 17000. Сестра там же продала волос, темный 10000.
Это такие цены были?
А как салон называется, как их найти?
ШапкаУшанка• 25 июля 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Запишусь до іншого
А вы сами не видите что с ногами твориться у ребенка?
Скомуниздила• 25 июля 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Это такие цены были?
А как салон называется, как их найти?
Это так мне написали и оплатили. Я так понимаю это все индивидуально. После нас пошла сестра моя. Ей заплатили меньше. Нажмите на все мои комменты, я все рассказала
Катастрофа• 25 июля 2022
Ответ дляБлины со смайликами
А що ви робите? То взуття потрібно весь час носити?
Обувь,лечение в санатории,массаж,и спорт 3 раза в неделю в течение почти 7 лет.
Вот Она Я• 25 июля 2022
Автор, на счёт ножек, не паникуйте
Ребенок на диване стоит
Такое фото не информативно на 100%
Но обратитесь на всякий случай к специалисту
Ребенок на диване стоит
Такое фото не информативно на 100%