Налогообложу• 25 июля 2022
Кто в домашних условия пользуется аппаратом Дарсонваль?
Интересует именно для лица?
Есть ли какое-то заметное действие?
Правда ли что улучшает тонус, цвет лица?
Есть ли какое-то заметное действие?
Шумелка Мышь• 25 июля 2022
Користуюсь, але не курсами, а періодично.
В принципі висипання на обличчі підсушує, також подобається насадка для шкіри голови. Дієво при випадінні волосся.
Nataliya Sichko• 25 июля 2022
Добре прищі підсушує, чоловіку при загостренні обробляю. Про свою шкіру і вооосся не скажу: терпіння не вистачає регулярно користуватися. Думаю, позитив буде, але при регулярності
Королева красоты• 25 июля 2022
Ответ дляNataliya Sichko
Я читала, что какие-то сложности в использовании - может током долбануть. Или это страшилки? Волосы нужно срочно лечить.
Nataliya Sichko• 25 июля 2022
Ответ дляКоролева красоты
Теоретично будь-який прилад може ’долбанути. У мене все ок було. По інструкції: спочатку вставити стержень. Регулятор на мінімалку. Потім у розетку і на шкіру. На мінімальці нічого не відчувається, потроху збільшуєте потужність, може трошки гріти або поколювати але норм. Потім починає пахнути озоном, запах хімозний
Королева красоты• 25 июля 2022
Ответ дляNataliya Sichko
Спасибо. Я уже несколько лет думаю его купить. Пока надумала - он в цене вырос).