Шумелка Мышь• 25 июля 2022
Подряпала піднебіння. Чим допомогти собі?
З’їла цукерки, а там була дрібна карамель тверда маленькими шматочками. Тепер все піднебіння подряпане, дуже болить. Неможливо їсти. Дівчата, чим собі допомогти? Вже другий день так, і стало наче гірше.
Леди Репях• 25 июля 2022
Ротоканом полощите, он дешёвый и действенный.
Еще хорошее средство Гевалекс, но оно дороже.
Хлогексидином очень хорошо, девочки правильно пишут.
Только полоскать надо не 1 раз, а раз 10 в день, чтобы помогло.
НЛОша• 25 июля 2022
Щоб швидко діяло, тантум верде, або розчином пополоскати, або спреєм попшикати