Де купити нормальні і не дуже дорогі штори і тюль? Леруа не працює. Мені за 2 вікна нарахували 18 тис.грн, щось не потягну. Квартира однушка, але вікна великі.
Олена Василиевна• 25 июля 2022
Ответ дляvetka
на Троещине если Киев.
Очень дорого. Живу в Киеве но тюль стараюсь покупають на ЗУ
lol_olchik• 25 июля 2022
Текстиль контакт. Там є готові пошиті. І замовити пошив можна було. Як на сайті так і у магазинах.
Александра333-0d63• 25 июля 2022
Подруга купила в ЮСК плотные шторы без рисунка. Хорошо закрывают от утреннего солнца и были по акции совсем недорогие.