Незнакомлюся• 25 июля 2022
Чи є тут психіатри? Порадьте, будь ласка
Також шукаю психіатра, який консультує онлайн.
Моя сестра проживає в країні, де запис на місяці вперед(( Записалась. Але поки чекає, шукає різну медичну літературу і, можливо, спробувала би консультацію онлайн. Те, що опишу нище, раніше не було. Почала замічати весною дивну поведінку
Можливо хтось стикався в такою поведінкою у дитини (я просто процитую):
"я щось не знаю, що він таке говорить
Ніби просто не розуміє
Або що то я не знаю
Приклад
Все Ок, не роздратований; я провела в табір, вдягаємо рюкзак, а він каже «я хочу зняти твою шкіру» на англ
Колись казав тату «я хочу виколупати твої очі»
І постійно, тобто часто, робить типу «кат кат (ніби ножем ріже) і направляє жест на мене/ тата (тут я замінила ім*я її чоловіка) чи кота
Взяли книгу про динозаврів в бібліотеці
Там є сторінка де діно мертвий , кістки видно . Він тільки цю сторінку і любить 😭"
Дитина завершила 1 клас. Поведінка у школі ок, іноді були випадки, що штовхнув дитину - мама отримала зауваження (як розказала дитина мамі потім, він не хотів ділити друга і відштовхнув хлопчика від друга). Вчиться охоче/відвідує плавання/бейсбол. Один в сім*ї. В телефон не грається. Мультики лише норм. Активні ігри/гуртки/дуже любить малювати. В сім*ї все ок.
Дякую
"я щось не знаю, що він таке говорить
Ніби просто не розуміє
Або що то я не знаю
Приклад
Взяли книгу про динозаврів в бібліотеці
Дякую
КротоТо• 25 июля 2022
Маляров Сергей Алекандрович, клиника Обериг. Консультирует удаленно. Прием 2000 грн
Любительница• 25 июля 2022
мне кажется, вы просто выбросите деньги.
если что то серьёзное, то нужно обследование. это не один тест и это энцефалограмма и прочие анализы.
возможно, это просто его демонстративное поведение. обычно профессионал врач не консультирует ребёнка без присутствия 2 родителей. очень очень много зависит от того, что в семье. я не врач, но кое что знаю, поэтому могу сказать своё мнение. надеюсь, поможет.
ОливьЕЖечка• 25 июля 2022
Ответ дляЛюбительница
досвічений лікар завжди побачить те що знає, на відміну від ’нас’. А також скаже, які допобстеження потрібні.
Пишу_граммотно!• 25 июля 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
100%, проходили. Мне психиатр за 10 минут все разложила по полочкам, то, что я в упор не замечала или считала нормой.
Любительница• 25 июля 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
не согласна. моего младшего ребёнка чуть угробил психолог, кроме того настроил его против родителей. мы были в таком шоке, а ведь обратились за помощью. мы реально его спасали. и все, из за того, что хотелось много денег и много сеансов. Слава Богу, все позади.
да, есть профессионалы и порядочные люди, у которых нет алчности, но лучше это проверять и видеть и слышать вживую. прежде чем начать лечение, любой профессионал назначит обследование.
Аноним Первый• 25 июля 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Що саме?
ОливьЕЖечка• 25 июля 2022
Ответ дляЛюбительница
сорі, але ви ’почали за здравіє, а закінчли за упокой’.
мова про психіатра...
Пишу_граммотно!• 25 июля 2022
Ответ дляАноним Первый
Що саме?
Проявления невроза + грань аутичного спектра
Любительница• 25 июля 2022
Ответ дляОливьЕЖечка
мова про психіатра...
это и был врач и психолог и психиатр одновременно.
я написала свой опыт и мнение. автору решать, как поступать. вернее, родителям ребёнка.
Аноним Первый• 25 июля 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Вибачте що запитую, але як це проявляється?
Які симптоми? Це у дитини, так?
Пишу_граммотно!• 25 июля 2022
Ответ дляАноним Первый
Які симптоми? Це у дитини, так?
Так, у дитини, але нічого критичного по факту, просто я більше розумію його тепер. Невроз пройшов був за 3 місяці після видалення провокуючого фактору (змінили школу). На грані аутичного спектру - не дивиться в глаза незнайомим (знайомим так), не любить незнайомі місця, ненавидить гучні звуки, ненавидить коли багато людей. Але це все можна списати на особливості характеру, тонка грань.
КротоТо• 26 июля 2022
Ответ дляtosechka
Маляров не детский психиатр(
Не увидела, что для ребенка ищете(
Перечитала сообщение, тут онлайн консультация никак, только очно нужно обследовать