Augussta• Изменено 27 июля 2022

Ну шо там Антонівський міст?

Пишуть що 3,14здец йому)))
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляyuyarosh
Ви соцопитування проводили? Чи на картах розкинули?
То напевно ви проводили?
Покажіть результат, що більшість хоче аби влада місце звільнила і головне кому.

Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляТанюша
Нехай вже зараз запасаються їжею, водою ( багато) ліками. І по можливості дізнаються про найближчі бомбосховища
Продукти є, з ліками трошки біда в Херсоні. Вони в принципі розуміють, що може бути і теж чекають ЗСУ)
yuyarosh• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
С чего это вдруг только к пуйлу ?
К пуйлу в первую очередь.
Но не власть ли зная год о войне , ничего не делала ?
Нет, как раз они и виноваты в войне
Один склады взрывал, чтоб скрыть масштабы воровства, другой на дорогах деньги отмыва зная о войне.
Оба преступники !
На сильную армию пуйло бы в жизни не рыпнулся
А чого не згадуєте « попєрєдніків»?
Там взагалі …. Це завдяки їм ми зараз маємо все це. Оскільки країна рухалась не в ту сторону куда хотіла більшість і прийшлось розвертатись .
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Как раз у большинства претензии к раше и к правительству.
Припустимо, влада повинна зараз піти, як ви кажете. Хто повинен прийти?
Кого ваша «більшість» пропонує?
Статистику, будь ласка.
lenchik maha• 27 июля 2022
Ответ дляPolly777
Интересно, люди из сел строчат на кацапском- странно это
А вырывать гланды с температурой 40 не странно ?)
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Кого ваша «більшість» пропонує?
Статистику, будь ласка.
Ви кидаєтеся з крайнощів у крайнощі.
Влада може набрати нормальних людей на роботу, а не шлак типу єрмака, татарова, симоненка, гогілашвілі і тд. Може призначити голову САП нарешті, видати Штатам бєню і фірташа. Це для початку.
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляyuyarosh
А чого не згадуєте « попєрєдніків»?
В неї при попередниках все було добре.
Була сильна армія, зброї багато закуплено, виготовлено, всі хворі були здоровими, гроші в асфальт не закатували, не було корупції. Всі були задоволені. Тільки рейтинг у попередників чомусь був 6%
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Ви кидаєтеся з крайнощів у крайнощі.
Добре, де ця ваша правильна влада?
В лондонському готелі п’є каву з родиною?
yuyarosh• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
Прив’язки до мене немає, це тут га мене налетіли, що я погана донька і прийняти їх не хочу
Це їхні справи. Вони так жили все життя, тепер отримують плоди своїх вчинків. Хоча це відносно все звісно.

malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Кого ваша «більшість» пропонує?
Статистику, будь ласка.
Где я писала , что они должны уйти сейчас ?
У вас галлюцинации?
Я вам одно , вы мне другое
Rousee• 27 июля 2022
ПОРА вже бити по кримському мості ) жодна свинособача ппо не спіймала ані однієї ракети котра летіла ) чекаємо на теж саме із кримським)
yuyarosh• 27 июля 2022
Ответ для vihola
То напевно ви проводили?
Не зрозуміла вас. Ви ж написали, що більшіть хоче зміни влади.
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ дляyuyarosh
А чого не згадуєте « попєрєдніків»?
Я вспомнила о тех двух, что уже во время войны были.
Те , что сдавали ядерное и ракеты вообще давно в тюрьме должны сидеть
Янык вместе с ними так как сдавал страну раше, но он смылся
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Добре, де ця ваша правильна влада?
З Вами дуже цікаво вести діалог.
На незручні для Вас запитання Ви не відповідаєте.
Замість того, аби навести якісь аргументи, Ви несете нісенітниці у стилі Г+Г.
Чому Зеленський не призначив голову САП, хоча обіцяв це зробити ще минулого року, можете відповісти?
nenatasha• 27 июля 2022
Аліна виїхала з окупації?
Оце так поворот
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
У вас галлюцинации?
Я вам одно , вы мне другое
Тут.
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для vihola
В неї при попередниках все було добре.
Вы слепня ?
Я как раз писала про вашего любимого нелоха и его предшественника петра, которые тырили все , что видели
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
З Вами дуже цікаво вести діалог.
Удалено администрацией...
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Удалено администрацией...
Та, звідти все дуже добре видно.

Alika_1• 27 июля 2022
Ответ дляLvivLady
От і я про те! Це ми тут кричимо Херсон це Україна, а їм і так добре...😠
Вы там были? Вы знаете, что так пишете? Добре...((( Вам було б добре под фашистами?
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Більшість не влаштовує, звісно, але претензії до хуйла та російських фашистів, а не до влади.
ну ми чекаємо реформ , взагалі !
І особливо призначення прокурора САП
А я особисто , заборону московського патріархату !
Ви ж розумієте , що після нашої перемоги , вони знову будут розрастатися , як ті ракові клітини !
Заоаз час реформ , а не годовути , все відбудуємо , але потім !
Після Майдану , я пам‘ятаю люстрацію народу , коли чіновніків в смітники кидали ! А потім активістів за грати саджали ( справа Шеремета
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Тут.
И где там о сейчас написано ?
Если я в общем писала.
Хоть понимать написанное научитесь наконец
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
З Вами дуже цікаво вести діалог.
Я першою запитала якщо ця влада погана, яка хороша. Імя будь ласка.
І як ви собі процес зміни влади уявляєте.
Я уявляю на виборах.
Там зможете своє слово сказати, всіх поміняти.
Polly777• 27 июля 2022
Ответ дляpeterman
А сотні вбитих дітей в Луганській та Донецькій області Вам не жалко?
Чи то вже теж не Україна?
У тій же Горлівці 27 липня 2014, коли Гради запустили по центру міста, скільки дітей загибло
Навіть пам ятник поставили(
А хоча.... можете не відповідати,бо я вже знаю відповідь: вони самі себе обстрілюють
А Луганська і Донецька область- це не Україна? Незрозумілий комент взагалі
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
И где там о сейчас написано ?
Если я в общем писала.
Добре, назвіть імя за кого ваша «більшість» потім проголосує.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ для vihola
А потім виходити проти російських танків-це вірна смерть. Витне бачили як вони у натовп стріляли, гранати кидали?
Ви ж не поїхали у Херсон, а поїхали за кордон. Незрозумілі претензії.
Люди партизанять в Херсоні, чекають звільнення. Скільки навіть тут відписалось.
Та все мало.
Заспокойтесь, попиздячать колаборанти разом з фашистами і алінкою, все буде добре.
За такий п....ж треба відповідати , а то потім високу ціну платимо
yuyarosh• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Один з тих «двух» ( від слова вуха певно😂) олігарх. Далі про нього все ясно.
Другий:
1. Не мав досвіду
2. Не мав команди
Набив шишки, набрався досвіду. На все треба час, а його не було і немає. Але з 24.02 показав себе з кращої сторони, як виважений, розумний, сміливий президент.
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
ну ми чекаємо реформ , взагалі !
І особливо призначення прокурора САП
Чудово, я також чекаю.
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Я уявляю на виборах.
Я вже написала, як уявляю.
Позбавитися дитинки ФСБшника, призначити голову САП, видати бєню і фірташа. Яке це має відношення до виборів? Це повністю у силах президента.
На моє запитання відповідь буде?
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Вы слепня ?
То назвіть імя за кого тут агітуєте.
Проти кого зрозуміло.