Augussta• Изменено 27 июля 2022

Ну шо там Антонівський міст?

Пишуть що 3,14здец йому)))
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
А нам? В Киевской области? Власть помогла ? Розовые мечты, вообще в реальности теряетесь

_Alina____• 27 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Ой насмешили
Орки трогают, заботятся о киевлянах и днепропетровцах…
Кто им даст? Тронуть то
Тоже мне нашли позитивных рксских милосердных
Ну вы и смешна, така наивна чи того?
Удалено администрацией...
Танюша• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
А когда не исполняет, то уходит, как наёмный работник не справляющийся с работой.
Що значить нє ісполняєт і нє справляєтся?
В народу є інший запит?
Де? Покажіть статистику.
_Alina____• 27 июля 2022
Ответ длячир
Так стремоусов уверяет что на мирных жителях потеря моста никак не скажется, т.к. рф все предусмотрела.
Удалено администрацией...
J3sws• 27 июля 2022
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляenglish book
Дякую за побажання.
Чому не допомогли рідним виїхати , якщо все так погано,і вони хотіли виїхати ? В минулі місяці люди на авто моталися по декілька разів.Були перевізники за гроші.Були сусіди/родичі/знайомі/,які допомагали безкоштовно.Ви можете все що завгодно бажати,я знаю ситуацію,бо займалася цим, їздила в Запорізьку область вивозити родичів.Хто не виїхав,той просто не хотів,або порахував,що краще залишитись.Я нікого не засуджую,залишились то залишились, я сама нікуди не їду і не збираюся,але писати щось про коридори не треба.Вони були протягом довгого часу.Саме звідти.
Люди виїхали,і живуть хто де.Хтось в родичів,хтось в селах,хтось біля Житомира і в самому Житомирі,хтось в модульних польських будиночках.Хто як влаштувався.Дехто відправив жінок та дітей за кордон.Всі по різному.Важко,з роботою непросто,я з цим не сперечаюся.
Відповідь моя була лише про наявність коридорів.І відповіла я лише тому,що ви пишете точно так,як мої родичі,що залишилися.Що і грошей немає-я даю,що їхати немає куди-я допоможу з пошуком.А все одно не поїхали.Важко лишити все,і їхати в невідомість.Тому і не поїхали.Це єдина причина.Не в коридорах справа.
Я ж писала. Спочатку не виїжджали, бо бабуся дуже хвора була. Просто дуже. Як померла - записались кудись там, і батько знов в лікарню потрапив надовго (тиск 60/40 чи біля того, внутрішня кровотеча). Зараз записані на вересень на виїзд. Зібрані вже))
Виїхати можна було за суму від 300 долл на людину (квітень - травень). 600-700 долл віддати, коли вже давала на лікування - не кожний зможе, ви не вважаєте? Тим паче, для майже чужої людини.
meadchen• 27 июля 2022
Ответ дляLvivLady
Ніколи не писала, щоб не відбивали нагі території! А про ждунім руzzкага міра так, бо їх там валом!
Ждуни по всій Україні є. А так виходить, ми в Миколаєві щирі українці - відбились, а херсонці не такі вже й щирі. Та блін, вони проти озброєнних людей на стільки мітингів виходили, що це як не героїзм і патріотизм?
Танюша• 27 июля 2022
Ответ дляJ3sws
Це не правдиве фото.
Міст стоїть, але весь подовбаний

Fany• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
⚡️ Інформацію про вибухи в Коростені підтвердив голова РВА Тарасюк

Робота ППО чи ракетний удар — невідомо.

Телеграмна служба новин | Підписатися
Тарасюк уже получил и выдали другую инфу
Дебилы
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
Глаза разуйте - они именно это и делают. И мы не знаем, к счастью, куда летели те ракеты, которые над Киевом сбивают
_Alina____• 27 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Удалено администрацией...
nenatasha• 27 июля 2022
Ответ дляpeterman
А сотні вбитих дітей в Луганській та Донецькій області Вам не жалко?
Чи то вже теж не Україна?
У тій же Горлівці 27 липня 2014, коли Гради запустили по центру міста, скільки дітей загибло
Навіть пам ятник поставили(
А хоча.... можете не відповідати,бо я вже знаю відповідь: вони самі себе обстрілюють
Я буду відповідати, коли забажаю, а не коли прорашисти дозволять.
Кров всіх загиблих за 8 років на руках путіна, росії, всіх, хто підтримує його агресію. А по вашим дописам виходить, що і на ваших теж.
Тож продовжуйте й далі, ви співучасниця злочинів.
LvivLady• 27 июля 2022
Ответ дляnitka83
Так, пані, Херсон це Україна!!! Нічого їм не добре, орків ненавидять. Я своїх сусідів скрізь захищатиму. Там люди зникають, нема зарплат, медикаментів, пропадає врожай, те, що люди для нас, українців ростили...і постійна присутність свинособак і їх іржавих гидких залізяк. Моя сусідка в гуртожитку з Н.Каховки, її квартира майже знесена як наші підірвали склади рашистів. У людей сильно домівки пос раждали, але вони радіють, моляться нанаших військових...я ніколи не забуду мітингів ані в Хнрсоні, ані в Мелітополі, як з прапором без зброї на ворожі танки. Ми їх звільнимо, молюся за те! А ви не кричіть, задонатьте ліпше на ЗСУ, швидше переможемо!
Удалено администрацией...
_Alina____• 27 июля 2022
Ответ дляТанюша
Удалено администрацией...
Та что прямо все постят? Десяток людей, остальные туда не ходят. Да и в алькапоне вход 200 грн , этого хватит на выезд и жизнь вне дома?
LvivLady• 27 июля 2022
Ответ дляmeadchen
Це було на початку!
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляОксана-004e
Ваша аналогия тут к чему? Как раз вы не уловили, что у нас коррупция цветёт буйным цветом, и сколько ни вкидывай в эту черную дыру, нам, гражданам, будет ни жарко, ни холодно, пока мы не научимся отстаивать свои права, а не молча терпеть
Пока в країні не з‘явится антікорупціоний закон і незалежний прокурор САП , ось тогда корупція почне вянути !
корупція є в кожній країні світу , все залежить від розміру .
Десь вона нижче плінтуса , а у нас , нажаль , завише стелі (
asjaua• 27 июля 2022
Ответ дляLvivLady
Просто нормальні люди це як вдало приземленні літаки- ніхто не звертає на них уваги. Помічають тільки катастрофи. На 27.02.22 в Лисичанську не було вже вільних місць у ТРО. Для мене це показник що нормальних переважна більшість.
Танюша• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
То просто приклад. Виж довго не могли ( не хотіли виїхати) але як припекло то і кошти знайшли.
Багатьом ще не припекло

Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляpeterman
Чи то вже теж не Україна?
Навіть пам ятник поставили(
Вы из секты «8 лет бомбили Донбас»??
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
Тобто, ваш батько з сестрою чужі для вас. А для нас повинні бути близькими? Ми повинні їхню евакуацію оплатити та надати житло аби вам часом тісно не було.
Дивні ваші переживання за «майже чужих людей».
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для vihola
В народу є інший запит?
Де? Покажіть статистику.
В смысле другой запрос?
А что народ устраивает происходящее ?
Нет, конечно, но при этом народ понимает, что выборы во время волны не возможны.
Хотя если не уберёт агентуру раши , то уйдут его легко.
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
В смысле другой запрос?
А что народ устраивает происходящее ?
Більшість не влаштовує, звісно, але претензії до хуйла та російських фашистів, а не до влади.
Polly777• 27 июля 2022
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Почитала все ваши посты. И хочу рассказать историю. Навеяло, так сказать. Есть у меня знакомая. Когда пришел в меры Филатов она возмущалась ’вот скотина, уже почти год на посту и ничерта не делает, дороги по всему городу разбиты в хлам, вот уж выбрали так выбрали!’. Тут Филатов берет и делает все городские дороги. Ох, что началось... ’Вот гад, сразу за дороги взялся, это ж сколько он денег сволочь на этих дорогах своровал упырь, все себе в карман гребут не нажрутся!’. Я думаю, аналогию вы уловили.
Так эта мадам в каждой теме подливает масло в огонь- сплошные возмущения и зрада. Ее можно вообще не читать
never_ending• 27 июля 2022
Ответ дляasjaua
Знайомий їздив на тому тижні в Сєвєр, каже трупний запах стоїть в місті, 70% будинків постраждали або зруйновані, ніхто ті завали не розбирає
Там все ще заміновано, снаряди під балконами лежать нерозірвані, люди підриваються тхне не тільки трупами, а ще й згорілим лісом, будинками. Квартири майже всі розграбовані, а в ті, які вціліли, нова окупаційна «влада» селить лівих людей
lenchik maha• 27 июля 2022
Ответ дляnever_ending
Ужас...
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Де я просила оплачувати евакуацію?) покажіть мені.
Я розповідаю реальну ситуацію, чого люди з Херсону хочуть, але не можуть виїхати.

Так, майже чужі люди. З мамою вони розлучились майже одразу після мого народження, аліменти не платив, спілкувались мало. Сестру бачила кілька разів.
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
ох какие эти орки сильные. это те что Северодонецк брали 4 мес? и Николаев стоят дроч..?
искандеры7 в киевскую? вы точно не разбираетесь, ни в чем
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для vihola
С чего это вдруг только к пуйлу ?
К пуйлу в первую очередь.
Но не власть ли зная год о войне , ничего не делала ?
Нет, как раз они и виноваты в войне
Один склады взрывал, чтоб скрыть масштабы воровства, другой на дорогах деньги отмыва зная о войне.
Оба преступники !
На сильную армию пуйло бы в жизни не рыпнулся
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляLvivLady
Це було на початку!
А потім виходити проти російських танків-це вірна смерть. Витне бачили як вони у натовп стріляли, гранати кидали?
Ви ж не поїхали у Херсон, а поїхали за кордон. Незрозумілі претензії.
Люди партизанять в Херсоні, чекають звільнення. Скільки навіть тут відписалось.
Та все мало.
Заспокойтесь, попиздячать колаборанти разом з фашистами і алінкою, все буде добре.