Пишуть що 3,14здец йому)))
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Ну правлять, бо на один горщик в садку сідали. Нітрохи не кумівство у Раді.
Горщик , то таке , там зрадників купа , ось цю 5 колону вивести , геть
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляnabludatel
А ви знаєте різницю між міжцевим самоврядування та гілками державної влади?
Бо макарівський голова - семостійно обраний населенням Макарова і не підпорядковується Президенту.
Зараз не задля плюнути в Президента, але справедливості заради. Якщо голова держави каже: шашлики, а міський голова репетує: вас всіх можуть зґвалтувати російці, до кого дослухаються мешканці?
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ длячир
В Херсон приперся Киркоров, проведать в больнице раненых орков..
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляСмирноваН
А може погано слухали? Раніше трансплантації можна було зробити тільки за кордоном ціна під сотню тисяч дол, за рік до війни почали робити у нас за кошт держави, ліки, аналізи ( на одну людину після трансплантації близько 10 тис грн на місяць) зараз безкоштовно. Мої внески у школу складають близько 200 грн на рік
Це тільки радує, якщо то так є. Але безкінечні збори на порятунок онкохворих, на протезування, на лікування складних хвороб є. Їх, на превеликий жаль, менше не стало. Якщо є зрушення в бік покращення, то це ж дуже добре.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Так а де вони взялися, ті зрадники? Хто їх наймав?
А їх і наймати не треба , вони там всі 30 років були (
Чому не посадили , де посадкі ?
nightwoman• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Припустимо, влада повинна зараз піти, як ви кажете. Хто повинен прийти?
Кого ваша «більшість» пропонує?
Статистику, будь ласка.
Кого ваша «більшість» пропонує?
Статистику, будь ласка.
Зміна влади, слабкість держави в цей момент це те чого так чекають вороги. 2014 тому гарний приклад.
Тому навіть припускати це жахливо.
Розсуд буде після війни. А на часі, будь ласка, тримайте думки за Херсонщину без розколу.
Розбиття мостів це тільки ’А’. Херсон з цього дня без підтримки палива, їжі з іншого берега Дніпра. Сьогодні почався хаос і затори на заправках, ринках. І я не хочу, щоб рашисти щось нове вигадували, хочу щоб ЗСУ посміхнулась доля і почалося визволення та відкриття доріг у вільну Україну.. Бо для нас час грає не в нашу сторону тепер:(
Тому навіть припускати це жахливо.
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Чому не посадили , де посадкі ?
Хто ж їх посадить. У нас генеральним прокурором буде людина, яка не пройшла відбір на голову сап. Його забракували в сап, то він стане керівником над сап. Парадокс!!!
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляnightwoman
Тому навіть припускати це жахливо.
Не треба просто наш нарід за дурників тримати !
Демченко за станом здоров‘я пішов , так трудився , так
Ответ дляMtatjana
От у мене там батько з сестрою залишились. Батько в січні лежав в реанімації, бабусі важко хвора теж була, не виіздна. Гроші у них закінчились до війни ще. В квітні бабуся померла. Батько лікується зараз як може. Сестрі 19.
Вони хотіли виїхати. Грошей немає. Виїзджати немає куди. Записались у якось чергу - раптом стало гірше і знов лікарня. Зараз здається записані на виїзд на вересень. Куди їхати після виїзду - не знають.
А ваше біле пальто дивиться не обляпайте. Бо вийде боком.
А чому Ви своїх родичів не вивезли звідти? Ми своїм родичам волонтерами передавали ліки, продукти і гроші. А потім вивезли, знову таки дякуючи волонтерам.
Ответ дляtimkin
Можно. Я потеряла много друзей, соседей, одноклассников, брат останется инвалидом. Мне больше некуда вернуться. Вся моя семья, вот все потеряли дома, все бомжи. Лично я потеряла все, над чем работала всю жизнь, дом, квартиру, машину, все с нуля теперь. Уважение к соотечественникам тоже почти потеряла. Простую вещь, что у населения в войне не бывает победы вообще, и то понять не могут. Веру в единство украинцев туда же
Мені шкода, я вам дуже співчуваю. Але Україна переможе. Ви виснажилися, ви втратили надію. Але ви - не вся Україна, на щастя.
Щодо поганих українців, гм... А моє оточення показало зовсім інше. Усі мої знайомі заслуговують на повагу з погляду на те, як поводяться під час війни. Ми всі сплотилися, з першого дня допомагали один одному. Мене оточують неймовірні люди. Та я й раніше це знала.
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Так САП же незалежний ?!Тому тягнуть з призначенням Клименка
Костін людина ОП
nightwoman• 27 июля 2022
Ответ дляasjaua
Может хоть как-то дойдёт что нужно эвакуироваться из оккупированных городов
Пилять, люди по 6 дней ночуют в поле. Это было на вчера. Чтоб выехать. Люди едут каждый день войны, но тут миллион человек в области, а выпускают +-100 машин в день, это с двух областей И так было всегда.
Приезжайте, помогите с эвакуацией, как легко со стороны вещать, если вы считаете что так все просто.
Ответ дляБезимени890123
Я написала про те, з чим стикнулася особисто, я була дуже здивована, що з мене не взяли кошти місяць назад за рентген, в минулі роки завжди це було платно, це дрібниця, але ж не думаю, що тільки рентген став безкоштовним, в лікарні зробили сучасний ремонт, відбудували повністю інфекційне відділення. Особисто я бачу зміни. Повторюсь, що до 2019 про трансплантацію мій чоловік міг тільки мріять, зараз живе звичним життям, завдяки державній програмі
_Alina____• 27 июля 2022
Ответ длячир
Это не правда
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляnightwoman
Тому навіть припускати це жахливо.
Воно зараз геть не так!!! Нашій владі вже і натякали, і відкритим текстом казали: у вищих кабінетах - зрадники і агентура руснява. Ми боїмося надавати надсучасну зброю, бо є шанс, що вона опиниться в руках руснявих. Ми не можемо пояснити своїм виборцям, чому вони мають страждати через запроваджені санкції, в той час, як в України ще, по суті, не вилучила мільонні статки російських олігархів, які працюють в Україні, не запроваджено санкцій проти всіх російських бізнесменів, які заробляють кошти в Україні. Ось чим погано те, що зараз у владі
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Костін людина ОП
Ну, як незалежний. Без підпису гп не буде і голови сап
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляБезимени890123
Так після підпису , він стає незалежним , бо призначили !
Тому й тянуть
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляСмирноваН
Не знаю, звідки ви і дуже рада, що у вас такий позитивний досвід. В нашій же районній лікарні все набагато сумніше. Може, наша громада менш заможна. Буквально вчора на фб сторінці нашої громади написали про нові тарифи на послуги в лікарні. Рентген точно платний.
Ответ для vihola
Не бридко, бо кращої, ідеальної влади, яка може все передбачити, кожному гарантувати безпеку, кожного всім забезпечити, в умовах війни, не було, нема і на горизонті не видно.
Ситуація була тривожною з квітня минулого року. Я просила брата з Миколаєва переїхати на захід з 2015 року. Вони виїхали о 12 годині 24.02. 2022
Інші мої родичі виїхали з Києва за тиждень до нападу.
При тому, що владу підтримують, покладаються в першу чергу на себе.
Хоч нормально зебеня платить ?
Безимени890123• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Тому й тянуть
Тому і тягнуть. Ще ж ніхто не знає, які кінці вони там ховають в цей час. І кого ще відправлять ’за станом здоров´я’ зі збереженням усіх виплат, пільг і пенсій.
відповідаю зразу всім придурошним матрьошкам-порадницям, якщо ми, патріоти, в один день всі взяли і виїхали з окупованої території, то що буде завтра? Ви хоч на одну хвилину думали, що буде з нашим містом, якщо всі патріоти виїдуть? Я в Херсоні, і відчуваю підтримку наших партизан та ВСУ кожен день, якого біса, я буду Вам на радість виїхати з дуже старими, але пенсіонерами-патріотами, великою собакою, 4 коти, (2 наших, 2 від родичів виїхавших) папуга, і т.д. Куди мені всіх діти? Хто нас візьме з таким скарбом? Ви всралися виїхали, або пиздите з Західної, а реалії інші. Це наша земля і ми тут будемо зустрічати ЗСУ!
Ответ для_Alina____
Та что прямо все постят? Десяток людей, остальные туда не ходят. Да и в алькапоне вход 200 грн , этого хватит на выезд и жизнь вне дома?
К нам бабушка приехала, 75 лет, сама, из Осокорвки в Ровенскую обл, а вы сидите и рассказываете, что ваша жопку некому было привезти?