Augussta• Изменено 27 июля 2022

Ну шо там Антонівський міст?

Пишуть що 3,14здец йому)))
_Alina____• 27 июля 2022
Ответ дляТанюша
То просто приклад. Виж довго не могли ( не хотіли виїхати) але як припекло то і кошти знайшли.
Багатьом ще не припекло
Так у меня была проблема в другом, как оставить стариков, с этим получилось решить. А у кого нет денег , то за 5 месяцев оккупации они так тем более с неба не свалятся

meadchen• 27 июля 2022
Ответ дляLvivLady
Це було на початку!
У нас в Телеграмі є активна група, яку веде наш військовий, який працює на нашому ж напрямку. Попереджує про тривоги, уже з місяць просить херсонців запасатись продуктами, попреджує жителів окупованих територій, коли йти в укриття їм. І ви не уявляєте, скільки там в коментах херсонців відписується в стилі ’бийте, сильніше, більше, радіємо прильотам і т.д.’. Зрозуміло, ситуація складна, всім страшно, але херсонці, з якими я зтикаюсь, продовжують стверджувати, що Херсон - це Україна.
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
Удалено администрацией...
вы теряетесь, у нас были часы и сутки, а у вас 5 месяцев.
asjaua• 27 июля 2022
Ответ дляnever_ending
Там все ще заміновано, снаряди під балконами лежать нерозірвані, люди підриваються тхне не тільки трупами, а ще й згорілим лісом, будинками. Квартири майже всі розграбовані, а в ті, які вціліли, нова окупаційна «влада» селить лівих людей
В Лісіку підарашки заявили що якщо мешканці до вересня не повернуться додому, то їхнє житло буде передано у їх розпорядження
irina _d• 27 июля 2022
Ответ дляLvivLady
Це було на початку!
А вы не понимаете, что очень многие уехали за это время из города?
И что, теперь Херсон недостаточно украинский для вас? Бредовые вбросы какие-то. Люди выехали по другим городам, а то и странам, и мечтают вернуться в свой освобожденный город.
Интересно, вы бы в Херсоне, наверное, ежедневно на митинги ходили против рашки и даже мысли бы не было уехать от опасности, да?
При этом я читаю, что лично вы свинтили в Польшу из абсолютно спокойного города
nabludatel• 27 июля 2022
Ответ для@dres Odessa
По утюгу сказали, что мост целый, есть незначительные повреждения, показывали мост , транспорт едет
И говорят, что Украина фейки показывает.
Блин, где правда?
Посмотрите видео: мост в огромных дырках. Никакой транспорт по мосту не идет.
А правда за Украиной и ВСУ!
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
Ви нормальна? Вони хотять виїхати з самого першого дня.
Куди до нас? З усієї сім’ї зараз працюю лише я. Мені 31 рік. Я там нижче описала ситуацію. З батьком не близька, вони з мамою розлучились коли мені було 3 місяці, спілкувались не багато. Зараз підтримую як можу
За кордон хай виїзжають , моя донька по роботі їздила тиждень тому , відразу волонтери в Польші зустрічають , розповідала , до всіх підходять , пропонують допомогу !
А ваші родичі з зони бойових дій !
eltiempo• 27 июля 2022
Ответ дляТанюша
В мене все життя в Херсоні залишилось, всі друзі та родичі.
Наведу свої особисті спостереження.
Більшість ( десь 60 % виїхали) хто своєю машиною, хто з друзями, хто за гроші. Добрих десяток прикладів коли вивозили лежачих хворих.
І є ще добрячий такий відсоток знайомих у яких є машина, вони нею користуються, не останній шматок хліба доїдають, і вони не виїзджають бо не хочуть.
Кожен несе відповідальність за своє життя.
Але потрібно усвідомлювати що Херсон на лінії вогню. Прилетіти може як від наших так і від орків.
Ось ще цікавий приклад - житель Ірпіня із своєю коровою та телятком пройшов пішки більше ста кілометрів, щоб врятуватися з окупації та врятувати своїх тварин.
_Alina____• 27 июля 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
ох какие эти орки сильные. это те что Северодонецк брали 4 мес? и Николаев стоят дроч..?
искандеры7 в киевскую? вы точно не разбираетесь, ни в чем
А что только Киев существует? Полно и других городов. Знаете , читая ваши комментарии тоже складывается что вы не разбираетесь, а только копипастом занимаетесь

Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
Де я просила оплачувати евакуацію?) покажіть мені.
Я розповідаю реальну ситуацію, чого люди з Херсону хочуть, але не можуть виїхати.

Так, майже чужі люди. З мамою вони розлучились майже одразу після мого народження, аліменти не платив, спілкувались мало. Сестру бачила кілька разів.
Сестрі 19, могла б працювати. ВПО отримують деякі виплати, у селах поселяли людей у порожні хати. Гуманітарку дають, з голоду би не померли. Так, умови не 5*, але життя дорожче.
Було би бажання.
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
С чего это вдруг только к пуйлу ?
К пуйлу в первую очередь.
Но не власть ли зная год о войне , ничего не делала ?
Нет, как раз они и виноваты в войне
Один склады взрывал, чтоб скрыть масштабы воровства, другой на дорогах деньги отмыва зная о войне.
Оба преступники !
На сильную армию пуйло бы в жизни не рыпнулся
В більшості претензії до хуйла та парашки.
А меншість зможе свій вибір зробити після перемоги на виборах.
Тільки розчарую вас в демократичних країнах, вирішує більшість.
Anjutka-Anjuta• 27 июля 2022
Ответ дляPolly777
Так эта мадам в каждой теме подливает масло в огонь- сплошные возмущения и зрада. Ее можно вообще не читать
вон оно как... а я, признаться, впервые наткнулась. Я не могу сказать, что одобряю прямо все действия, назначения, решения власти - но вот такие зрадофилы, хающие все подряд, меня просто убивают. У Зеленского, как и у любой другой власти, есть провтыки, есть полезные дела. И критика должна быть конструктивной, а не вот это вот ’гады, воруют, сливают, бандиты, не нажрутся’ и т.д. Спасибо, не буду более тратить время на эту особу.
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
А ваші родичі з зони бойових дій !
Так і хочуть в принципі, але батькові 56, хвилюється, що не дадуть дозвіл. Хоча повинні, бо він з січня по реанімаціях лежав, ледь вижив
LudaSHOPSale• 27 июля 2022
Ответ для_Alina____
вы таке наивне, щоб не ляпнуть больше. это юбубубу, эфир весь заполонили ни о чем. вы шум. жужание.
jackkStore• 27 июля 2022
а шо ви так чекаете шо аж ’невтерпеж’? це по вашому ах..еть як круто? а як далі? чі для вас лише роз..уярить і то добре
kanareyka_tweety• 27 июля 2022
Ответ дляmalinka.ya
Выше есть видео
Там сквозные дыры
Ну пусть едут штош
Та да)) Це як обратноє всплитіє))
Mariya Prokhorova• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
Треба пробувати , документи мати на дозвіл , за станом здоров“я
Може напишить в прикордону службу , хай пояснять !
vihola• 27 июля 2022
Ответ дляjackkStore
Це для парашки добре лише все розхуярить.
Україна захищається і звільняє свої землі від фашистської наволочі.
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Я вже дізнавалась, дякую) все стандартно, через медкомісію у віськоматі, треба мати історію хвороби (ну це щоб 100% дали). В принципі, вони зараз чекають свою чергу на виїзд. Як виїдуть, то вже зрозуміліше стане.

nabludatel• 27 июля 2022
Ответ дляnever_ending
Мені щось здається, що тут деякі кумушки взагалі не розуміють, ЩО почнеться, коли наші війська ввійдуть у Херсон. Бачили як живе Маріуполь, Сєвєродонецьк? До чого тут скиглення про мост? Які ліки, операції? Тікати звідти треба хоч й до Криму, бо з іншого берега будуть мститись всім, що є
У них не буде чим. Перед наступом ми все знищимо
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Було би бажання.
Сестрі 19, могла б працювати, але вона принцеса і не буде)) але то вже особисте, до теми не відноситься))))
Vira_Kos• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
Я зрозуміла.
Просто висловилась. Я у 19 працювала, і то в мирний час. Але у Ваших інша ситуація.
yuyarosh• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana

Ну тоді причому тут ви. Якщо хочуть виїхати хай виїзжають. Чого прив‘язка до вас?
Polly777• 27 июля 2022
Ответ дляvikaS
фото
Интересно, люди из сел строчат на кацапском- странно это
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляVira_Kos
Я зрозуміла.
Я просто до чого описувала - вони реально хочуть виїхати, але справді не можуть з об’єктивних причин. Маю надію, що у вересні вдасться. Або Херсон вже звільнять))
yuyarosh• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Більшість не влаштовує, звісно, але претензії до хуйла та російських фашистів, а не до влади.
Ви соцопитування проводили? Чи на картах розкинули?
Mtatjana• 27 июля 2022
Ответ дляyuyarosh
Прив’язки до мене немає, це тут га мене налетіли, що я погана донька і прийняти їх не хочу
nabludatel• 27 июля 2022
Ответ дляLvivLady
Удалено администрацией...
Говоріть лише за себе. Запорізька обл - південний-схід. Люди дуже чекають на деоккупаюцію.
Танюша• 27 июля 2022
Ответ дляMtatjana
Нехай вже зараз запасаються їжею, водою ( багато) ліками. І по можливості дізнаються про найближчі бомбосховища
malinka.ya• 27 июля 2022
Ответ для vihola
Как раз у большинства претензии к раше и к правительству.