FYasia• 27 июля 2022

Help! Потрібно зняти житло на ніч поблизу Модліна.

Зараз на кордоні з Польщею. Літак завтра о 7.00, відповідно в аеропорт потрібно приїхати о 5.00, тобто якщо оселитися в Варшаві, то виїжджати з готелю потрібно буде о 4.00 ранку.
Запитання:
1. Чи не ризиковано таксі так рано, чи знайду таксі, чи є шанс, що таксі не приїде, або запізниться? Можливо, краще чекати в аеропорту, хоча це ніч з дітьми на підлозі?
2. Може у когось є прямі контакти готелів, хостелів, які близько розташовані від аеропорту Модліна? Бо те, що знайшла на букінгу і в інтернеті або скрізь зайнято, або дорого.
3. Чи є якісь прямі рейси, щоб добратися з залізничного вокзалу міста Хелм до Модліна, або аеропорта Модліна?
4. Може краще взяти таксі? Нас троє. Чи це буде дуже дорого?
Arisya1• 27 июля 2022
Хелм- Варшава, Варшава -Модлин есть электрички. А там на такси, но мы оставались на ночь в Модлине, бронировали на букинге. Такси заказывали в самом отеле.

Arisya1• 27 июля 2022
Ночевать в аэропорту плохая идея, он настолько маленький, что мы на полу сидели в ожидании рейса.
coloritka• 27 июля 2022
Зараз черги на кордоні. Ви поки до Варшави доїдете то вже і літак
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Дякую! Ви мені писали який у Вас був готель, але там все зайнято і навколо також. Чи ризикнути і проїхатись по готелям поблизу, є шанс?
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляcoloritka
Так, стоїмо поки що на кордоні, нашому.
Arisya1• 27 июля 2022
Ответ дляFYasia
Не знаю, я бы искала на букинге или ещё где- то, может их олх или ещё какие-то сайты . Так бы не ехала.
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Так отож. Того і написала тут, в надії, що хтось підкаже готелі, чи хостели, їх контакти, щоб можна було подзвонити напряму.
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Підкажіть, яка відстань від готелю до аеропорту буде адекватною до моєї ситуації? Я знаходила пару варіантів на відстані 20 кілометрів. Це далеко в моїй ситуації, чи потрібно бронювати?
Arisya1• 27 июля 2022
Ответ дляFYasia
Нормально, Вы же на такси будете ехать в аэропорт? Но если будете звонить, уточните у них, можно ли заказать такси от них. Но смотрите сами, может и лучше на месте поискать жилье. А то мне тоже дали совет, что билет на электричку лучше купить заранее, а потом из бесплатно раздавали всем, у кого не было. Так что я уже поняла, что советы особо слушать не надо.

coloritka• 27 июля 2022
Ответ дляFYasia
Так, стоїмо поки що на кордоні, нашому.
Якщо велика черга то аби встигли
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Так, на таксі, але я дуже боюсь, що так рано, о 4 ранку, таксі не приїде, або запізниться, або не зможу викликати. А на букінгу і немає можливості запитати у живої людини з приводу таксі.
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Arisya1• 27 июля 2022
Ответ дляFYasia
Да, надо заранее договориться о такси. Мы в Модлине вышли из электрички, там стояло какое- такси, но мы решили вызвать Убер, чтобы дешевле. Минут 40 ждали, потом пошли пешком, так как то такси уже уехало, других мы не знали. Идти было где-то час, но с сумками, чемоданом и детьми это было нелегко. Больше чем половину прошли, потом только удалось заказать. Так что да, про такси надо договориться с вечера.
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Я там і ляжу на дорозі з сумками. Ви - героїня - пішки, з дітьми і з сумками!
автор FYasia • 27 июля 2022
Може ще хтось прочитає тему і напише прямі контакти житла, можна в особисті.
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляcoloritka
Якщо велика черга то аби встигли
Навіть невідомо чому стоїмо, паспорти повернули, тривога закінчилась годину тому, провідник телефонує комусь і свариться чому ми не їдемо.
Arisya1• 27 июля 2022
Ответ дляFYasia
І у нас так було, довго стояли, боялись, що не встигнемо на електричку, та там різниця в часі- в Польщі на годину назад, то прибули вчасно ми за польським часом.
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
А у Вас, можливо, десь залишився контакт готелю де Ви зупинялися? Можливо, якщо я їм зателефоную напряму, то вони знайдуть кімнату..
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Зараз якраз ми повинні були приїхати на місце за графіком, а ми ще в Країні стоїмо...

Arisya1• 27 июля 2022
Ответ дляFYasia
Є
sk_oksana• 27 июля 2022
Скачайте Болт і викличте таксі на потрібний час без проблем.
coloritka• 27 июля 2022
Ответ дляFYasia
Який перехід?
автор FYasia • 27 июля 2022
Ответ дляArisya1
Є

Дякую!!!