27 июля 2022

Військових хочуть вакцинувати від COVID-19 першою, другою та бустерною дозою!

Посилання на офіційні листи від Міноборони, які свідчать про підготовку вколення від бананофікусу китайським шмурдяком https://t.me/ostapstakhiv/732
Військових хочуть вакцинувати від COVID-19 першою, другою та бустерною дозою!
Таке прохання надіслали 20.07.2022 військовим медикам від військової частини Міністерсьва оборони України.
Також ще 28.05.2022 прийшов лист на медиків війської частини, щоб надали кількість бажаючих вакцинуватися від COVID-19 вакциною Corona Vac.
Ці листи Остапу Стахіву як журналісту надала лікарка з Миколаєва Ксенія, якій не байдужа доля та здоров’я наших хлопців та дівчат у ЗСУ.

Військових хочуть колоти від бананофікусу:

А ви як вважаєте, чи варто повиганяти з ЗСУ нещеплених воїнів? Чи нещеплені мають право воювати і захищати Україну.
Результат:
вже голосів: 56
30 (53.57%) Нещеплені мають право воювати.
13 (23.21%) Вигнати з ЗСУ всіх нещеплених.
13 (23.21%) Тиць.
Coffee is Love 27 июля 2022
Ну нехай відстроняють від служби нещеплених, чи й не проблема, Господи
Olena Dnepr 27 июля 2022
Официальный откос от мобилизации.
Rubiii 27 июля 2022
А где вариант ответа - вакцинация добровольная?
Что значит хотят? Военные им что, стадо коров?
Fotografkiev 27 июля 2022
В мене зустрічне запитання - А чого це нещеплені можуть не мати право воювати?? Подуріли вже з тими щепленнями.
paradise@email.ua 27 июля 2022
Я к этому блогеру отношусь с недоверием - он рассказывал в начале волны беженцев в Европу, что нас здесь, как подопытных кроликов заколют вакцинами и это оказалось просто болтовней!
Цвіту і пахну 27 июля 2022
Ответ дляFotografkiev
В мене зустрічне запитання - А чого це нещеплені можуть не мати право воювати?? Подуріли вже з тими щепленнями.
Ну того чого і в транспорт не пускали, тц і на роботу
А так думаю військовим реально відкосити, злить так сказати. Якщо колять на місцях, а не в лікарні.
Але мене от ще бентежить той факт, що даний препарат ви ніде не купите, щоб проаналізувати, дослідити як будь яке інший для щеплень. Цікаво чому?
Цвіту і пахну 27 июля 2022
От вам до речі і відповідь про військовий облік жінок
Цвіту і пахну 27 июля 2022
Блін, ну реально навіщо військовим, та й будь кому, те щеплення яке ні від чого не рятує?
Rubiii 27 июля 2022
Ответ дляparadise@email.ua
Я к этому блогеру отношусь с недоверием - он рассказывал в начале волны беженцев в Европу, что нас здесь, как подопытных кроликов заколют вакцинами и это оказалось просто болтовней!
Ещё не осень
Lanuella 27 июля 2022
Ответ дляparadise@email.ua
Я к этому блогеру отношусь с недоверием - он рассказывал в начале волны беженцев в Европу, что нас здесь, как подопытных кроликов заколют вакцинами и это оказалось просто болтовней!
Так надо подождать до осени, там и 4 и 5 укол на подходе. Это пока никто не напрягает.
Unmistakable 27 июля 2022
Офицеры уже давным-давно привиты, еще в начале эпидемии.