Библиотекарь• 27 июля 2022
Девочки посоветуйте легкий и вкусный рецепт консервированных огурцов ??
И как долго можно хранить ?
Стильная штучка• 28 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Знайшла на порадниці, смачні, вже багато зробила) вже декілько банок діти з’їли, сказали робити ще)
З кетчупом хто не любить стерилізувати як я, два рази кипятик, на третій маринад. Стоять.
А цибулю різати чи цілою класти?
Капитанша• 28 июля 2022
Ответ дляСтильная штучка
А цибулю різати чи цілою класти?
Я різала. Робила і без цибулі, теж добре
Библиотекарь
• 28 июля 2022
Ответ дляКапитанша
Подскажите по уксусу его тоже кипятить в конце ??или в каждую банку отдельно заливать ?
Капитанша• 28 июля 2022
Ответ дляБиблиотекарь
Я наливала в кастрюлю коли вже сіль з цукром розчинилася, доводила до кипіння, заливала огірки та закатувала