Миллениалка• 29 июля 2022

Біометрія в Канаду

Хто вже записувався - вас теж з кабінету викидає кожні хвилин 5, чи це в мене якийсь глюк?
І ще коли викидає, то група аплікантів стирається. треба заново додавати інфу
Отмотала своё• 29 июля 2022
Не викидало, але вже тиждень сиджу там- глухо, немає місць
автор Миллениалка • 29 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
а треба було заново додавати дані апліканта з кожним логіном? чи воно зберігалось у вас?
Отмотала своё• 29 июля 2022
Ответ дляМиллениалка
Кожен раз все заново
автор Миллениалка • 29 июля 2022
Ответ дляОтмотала своё
Кожен раз все заново
дякую
СтелькаОТединицы• 30 июля 2022
Я и не помню, выкидывало или нет. Но обновляла постоянно, чтобы словить