Чумачечая Весна• 29 июля 2022

Що це може бути?

Може серед вас є лікарі…що це таке?
Сьогодні вранці почалося. На передній частині бедра тільки на правій нозі беруться «мурашки». Спочатку шкіра зйожується, як ніби від холоду, а потім стає, як гусяча, так триває секунд 10-20 і сходить. Порахувала за півгодини 5 раз. І так триває зрання (((
Нічого не болить, просто так дискомфортно і якось не по собі.
2 дні лікую герпес ацикловіром 800 по 1табл на добу, точно не побічка, читала інструкцію. Що ж це за хрінь? ((
Штора с кисточкой• 29 июля 2022
Може щось нервове чи алергія? Чи м´яз застудили?
автор Чумачечая Весна • 29 июля 2022
Ответ дляШтора с кисточкой
Та не знаю (((
автор Чумачечая Весна • 29 июля 2022
Ответ дляШтора с кисточкой
Нічо не застудила, нічо не болить, нлрм себе почуваю
Дерево береза• 29 июля 2022
Ответ дляЧумачечая Весна
Ну то перестаньте на ту шкіру дивитись. Пройде )
svvetka• 29 июля 2022
В мене таке буває. Коли довго не займаюсь фізичними вправами. Десь щось зажимає